maj 242023
 

Tego oczywiście nie wiemy. Tak, jak nie wiemy jaka będzie pogoda za miesiąc. Możemy jednak coś tam zaplanować z jakimś prawdopodobieństwem. I o ile Pan Bóg pozwoli zostanie do zrealizowane. Tak więc przypominam – dziś wieczorem chętni mogą się wybrać na spotkanie z Tomkiem Bereźnickim do klubokawiarni Babel w Warszawie. Początek o 18.00. Jutro mój wieczór autorski w pałacu w Ojrzanowie, początek o 18.00. Książki, z wyjątkiem Bernsteina i kwartalników, będą w promocji. Będzie też nowy kwartalnik.

6 czerwca jesteśmy na targach w Kędzierzynie Koźlu, które trwają jeden dzień, do 10 do 19. W dniach 1-2 lipca w Grodziskiej Mediatece, odbędą się drugie już Targi Książki i Sztuki. Zapraszam tych, którzy chcą sobie coś kupić, ale niech nie przychodzą do mnie ci, co uważają, że Bartosiak ma rację, Zełenski to banderowiec, a w ogóle to powinniśmy uważać na Jankesów. Jak ktoś ma chętki by rozwijać takie tematy, niech idzie na jakieś inne targi.

W dniach 5-6 sierpnia odbędzie się Kiermasz Książki i Sztuki w hotelu „Polonia” w Krakowie. To jest hotel tuż przy dworcu głównym i Plantach, dwa kroki od głównego rynku. Będziemy tam z Tomaszem, a być może ktoś jeszcze do nas dołączy.

Czy będzie konfernecja? To się okaże na dniach. Jeśli będzie to na Podlasiu, a główną atrakcją programu będzie tym razem przyroda, a nie architektura. Ilość miejsc na konfernecji będzie ograniczona, a stawka wpisowego zostanie podniesiona. Nie wiem do jakiej wysokości, bo wciąż czekam na wycenę. Myślę, że 70 osób na konfernecji, po ostatnich przygodach, to jest maksimum. Poza tym, nie mam zamiaru czekać do ostatniego dnia na wpłaty. O dalszych poczynaniach, będę, z Bożą pomocą, informował w dniach najbliższych.

Aha, na moją decyzję o zorganizowaniu konferencji będzie miała także wpływ frekwencja na jutrzejszym spotkaniu. Jeśli będzie mało ludzi, nie ma się co łudzić, że więcej przyjedzie na Podlasie.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.