kw. 212022
 

Szanowni Państwo, czytelnicy i sympatycy naszego wydawnictwa!

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną sesję „Latającego Uniwersytetu Leszczynowego” organizowaną przez Klinikę Języka.

Miejsce spotkania: Pałac w Wąsowie Zachodnia Wielkopolska
Czas: 11 Czerwca 2021

Konferencja 11-12 czerwca pałac w WąsowieZ

Prowadzący – Gabriel Maciejewski

Rezerwacja miejsca następuje wyłącznie po zaksięgowaniu wpłaty. Wpłata za uczestnictwo w szóstej sesji „Latającego Uniwersytetu Leszczynowego” 270 zł od osoby. Pieniądze należy wpłacić na konto firmowe księgarni, tam gdzie spływają należności za książki:

27 1140 2004 0000 3702 7083 1973

Dla wpłacających z zagranicy – pełny 26 cyfrowy numer konta należy poprzedzić literami PL. Kod BIC dla naszego banku (mBank) to: BREXPLPWMBK

Wpłaty powinny być oznaczone pełnym imieniem i nazwiskiem oraz informacją – „wpłata za udział w konferencji”. Nazwisko uczestnika i nazwisko wpłacającego muszą być identyczne, a jeśli nie mogą, w opisie powinna znaleźć się informacja kogo dotyczy wpłata, jak się nazywa uczestnik konferencji.

Wpłaty nieoznaczone będą odsyłane, o ile podany będzie numer konta. Nie zostaną odesłane natomiast wpłaty z poczty jeśli nie będą one oznaczone nazwiskiem i adresem.

Ważna rzecz – wpłaty na konferencję nie mogą być łączone z wpłatami za zakup książek.

Wpłat można dokonywać także przez Pay Pal na konto [email protected]

Wykłady i dyskusje nie będą udostępnione publicznie!
Jedynie osobisty udział daje Państwu możliwość skorzystania z dorobku konferencji.

Proszę Państwa, zostało jeszcze tylko nieco ponad miesiąc do 29 maja kiedy zamkniemy listę uczestników konferencji w Wąsowie. Nie radzę czekać do ostatniego dnia, bo nie wciągnę na listę spóźnialskich. Mamy już pełną listę tematów. Oto ona:

 

Piotr Tryjanowski – Sokolnictwo – polityka i łowy

 

Rafał Czerniak – Św. Ludwik – krucjaty i imperia

 

Hubert Czajkowski – Od Żółtego Brzdąca do Stefana Wielkiego – Siła obrazu w kulturze masowej. Proces powstawania komiksu o Stefanie Batorym.

 

Paweł Zych – „Dobre czasy, czyli jak zarobić w średniowieczu” – książka o

średniowiecznej ekonomii dla dzieci i nie tylko

 

Gabriel Maciejewski – Ludowa i Europejska – dwie wizje wojny Rzeczpospolitej z Bohdanem Chmielnickim

 

Maciej Frycz „Akcja pod Arsenałem” czy „Wielka ucieczka”? Oblicza okupacji na podstawie losów braci Walterów i oficera kontrwywiadu AK

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.