kw. 162015
 

Stoimy na stoisku nr 11, w bardzo dobrym miejscu, tylko szkoda, że przy drzwiach, bo ma się ochłodzić. Sam to jednak wykombinowałem, bo przy drzwiach zawsze jest trochę więcej miejsca. Nie mogę więc mieć do nikogo pretensji.
Ba stoisku oczywiście będzie odnowiony, pierwszy tom Baśni jak niedźwiedź, w twardej oprawie z ilustracjami. Będzie nowa Szkoła Nawigatorów i pozostałe numery z wyjątkiem pierwszego, bo się już wyprzedał. Nie mamy też na razie III tomu Baśni. Poza tym wszystko jest. Toyah przyjeżdża w sobotę. Nie mam tym razem mydełek w promocji, ale mamy skórzane zakładki z wizerunkiem Siedzącego Byka, wodza Indian Lakota, dla tych którzy zrobią zakupy powyżej 100 zł, a dla tych, którzy zrobią zakupy powyżej 200 zł, mamy koszulki z rysunkami Niewolnika i Alem Pacino, który wystąpił w filmie „Misja” w roli Rodrigo de Mendoza. Przypominam: Baśń w twardej oprawie kosztuje 40 złotych, a baśnie w oprawie broszurowej 30, wyjątkiem jest II tom, który sprzedajemy w promocyjnej cenie 20 złotych. Zapraszam.

W kolejny piątek zaś zaczynają się targi w Białymstoku. Będę tam miał dwa wieczory autorskie, jeden w samym mieście, a drugi w Sokółce, pierwszy 24 kwietnia o 18, przy ul. Ciepłej 15, w filii bibliotecznej nr 3, a drugi 25 o 18 w Bibliotece Publicznej w Sokółce. Spotkanie z 30kwietnia zostaje przełożone na 7 maja. Będziemy z Toyahem i Dr. Wallem w Opolu dyskutować o szansach Andrzeja Dudy na fotel prezydencki. Początek o ile pamiętam o 18.00. Zmianie ulegają plany mojego wyjazdu do Szwajcarii. Nie mogę tam pojechać w czerwcu, będziemy więc w Rapperswilu na początku września. Raczej nie dojedziemy do Genewy. Zbyt optymistycznie to zaplanowaliśmy. Nie damy rady po prostu. No, ale co się odwlecze to nie uciecze.
Zapraszam wszystkich na stronę www.coryllus.pl i do sklepu FOTO MAG gdzie są już nowe Baśnie. Zapraszam także na targi książki, kwietniowe i majowe, które odbędą się na Stadionie Narodowym w połowie miesiąca.
 
Aha, byłbym zapomniał, zgłosiłem nasz komiks do nagrody Feniksa, w dwóch kategoriach – wydawnictwo młodzieżowe i edytorstwo. Nie liczę na nic, ale ciekaw jestem, czy taki produkt jak komiks ma w ogóle szansę. Zwycięży pewnie jak zwykle Górny ze swoją książką o graalu, albo Ziemiec, który napisze coś o swoim profesjonalizmie. Zawodowcy górą.
 
Mam tu jeszcze link do nowej pogadanki i tradycyjnie nasze trailery
 

  
Jan Żyliński, o którym tu ostatnio pisałem, prosił mnie, żebym umieścił informację o jego nowej inicjatywie. Proszę bardzo, oto ona:
 
http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/imigranci-mowia-dosc-ksenofobii-w-wielkiej-brytanii-polski-ksiaze-wyzywa-na-pojedynek-nigela-farage-a,532744.html

  8 komentarzy do “Dziś rozpoczynają się targi wydawców katolickich”

 1. Jak uzbieram stówę to wpadnę po wizerunek wodza 😉

 2. Robert de Niro

 3. Ja wpadnę po koszulkę z de Niro (rozmiar XXL)

 4. Chyba na sukienke 😉 ten rozmiar

 5. Nie sukienka tylko dla młodego mężczyzny liczącego sobie 192 cm wzrostu i 88 kg wagi, on nie ma predylekcji do ubrań obcisłych i kolorowych.
  Moje zamówienie: 1 egz nowej baśni z rysunkami Tomka Be, 1 koszulka rozmiar XXL (kolor czarny), 3 egz.ebooków tom I.; Historie amerykańskie 1 egz.; Tajna historia Czech 1 egz.
  Razem 3 książki, 3 ebooki i Tiszirt
  Może jest jeszcze 1 egz września plk Maczka?

 6. „Wrzesień pułkownika Maczka” jest bardzo fajny. Polecam. Jeszcze lepsze są „Wyzwolenie? 1945” i „Łupaszka 1939”. Generalnie trzeba kupować te wszystkie komiksy Zajączkowskiego, Bereźnickiego i innych, bo wszystkie są świetne.

 7. W opisie przedmiotu w tutejszym sklepie też jest mowa o Pacino. Może to celowy błąd. 🙂

 8. dla mnie stanowczo zbyt daleko…
  szkoda

  ale pewnie pojde na plaze – dzis 31+

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.