paź 222018
 

Nie było mnie cały dzień, więc dopiero teraz

 

Klub Ronina: Czy PiS przegrał wybory samorządowe?

 

  7 komentarzy do “Dzisiejsza pogadanka z Józefem”

  1. W minioną niedzielę niektórzy z Państwa strącali szarańczę, podczas gdy inni z zapałem ją dokarmiali. Jest to niewątpliwie rozrywka o wielkich walorach przeznaczona dla ludzi o wielkich walorach i pięknie pokazuje, na jakim etapie rozwoju cywilizacyjnego obecnie się znajdujemy. Osobiście nie czułem się godzien, żeby wziąć udział w tym wydarzeniu, przez co pozbawiłem się prawa do ewentualnego narzekania w przyszłości, ale w ogóle mi na tym nie zależy.
    Niezależnie od naszego stosunku do egzotycznej fauny i tak będą decydować ci, którzy emitują pieniądze dla naszego kraju, a moja rada jest taka, żeby te pieniądze składać do jakiejś skarpety, nabywać własności i płodzić spadkobierców – to znaczy dzieci, które będą zdolne dziedziczyć po nas majątki, bo jak to mówią – nie ma godności bez własności.

  2. Ps. Szarancza ma ten walor, ze jest owadem jadalnym.

  3. Z całym szacunkiem do Prof. Orła, tylko czy on wszystkim tak przerywa? Dałby powiedzieć zamiast formatować po linii i na bazie PFN…

  4. Orzeł raz, w jednym z wywiadów miał chore gardło, wtedy dał się Coryllusowi wypowiedzieć, a tak to się lubi promować  anturażem gościa,  czyli wtrąca się i wtrąca robi to umiejętnie mnie dawno by zbił z pantałyku a Coryllus jakoś się nie daje,  ale  gdyby nie orłowe wtręty wypowiedzi Coryllusa byłyby całościowe a nie rwanymi  fragmentami

  5. Jako uzupełnienie bardzo ciekawego spotkania polecam również zerknąć na wczorajszą rozmowę o prowadzeniu kampanii i jej narzędziach u Pospieszalskiego w 'Warto rozmawiać’ . Dostępny na vod w tvp.

  6. Nawiązując do tematu pogadanki: w Legionowie wygrał rubaszny burmistrz. Legionowo jest miasto zamieszkałym w większości przez milicyjne rodziny, no to ten wynik wyborczy nie dziwi, zwłaszcza po obejrzeniu filmu pt „Drogówka” filmu wyreżyserowanego przez  niejakiego Smarzowskiego .

  7. Józef Orzeł – doktor filozofii, liberał, poseł porozumienia centrum, prezes klubu ronina, radca reduty dobrego imienia (Polska Liga przeciw Zniesławieniom), RKW. Dobrze liczy.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.