lip 022016
 

  10 komentarzy do “Grzegorz Braun rozmawia z publicznością”

 1. https://m.facebook.com/grzegorzmichalbraun/posts/432717676925281

  Jak takie rzeczy widzę to mnie szlag trafia. Pan Nikt. To jest demaskacyjny produkt przeznaczony dla młodych?

 2. To jest bełkot. On chce być poważny. To się zakończy katastrofą. Jest takie powiedzenie – prawda tak prosta, że aż osłupia, kto się wymądrza ten się wygłupia. Ten biedak tego nie rozumie, fosylizacja, waporyzacja…pieprzenie…komu on te kity chce pocisnąć i dlaczego nie występuje pod nazwiskiem.

 3. Mam nadzieję, że mu po prostu trochę wstyd. Bo jeśli to miał być chwyt marketingowy taki jak biały album Beatlesów to wyszła z tego sikana reklama piwa EB.

 4. Reklamowanie książki Sumlińskiego w czasie wyborów ,teraz tego „Nikt”…po co to robi?

 5. Matko co za bełkot, program kościół, szkoła, strzelnica, polegający na objeżaniu całej Polski przez szamana z brodą, powtarzającego te trzy słowa jak mantrę.

 6. A ja lubię GB i jego odpowiedzi na pytania z sali każą się niejako namawiają do zastanowienia.

 7. Temat jest prosty. Zobaczymy za trzy lata ile z tych kluczy bedzie kosciolow, szkol i strzelnic. Jak sam braun mowi – samym gawedzeniem nic sie nie zdziala.

 8. Ja raczej nie o odpowiedziach Brauna, ale o reklamowanej przez niego książce Pana Nikt.
  Stąd facebookowy link i próbka twórczości pana Nikt.

 9. I ma rację, samym gawędzeniem nic się nie zdziała. Dlatego potrzebne są te targi, spotkania i prelekcje, by uświadomić ludziom, że w polityce nie ma sentymentów i przyjaciół, liczą się tylko interesy. Bo nawet patriotyzm winien być pragmatyczny, by nie dać się wypuścić za frico na pierwszą linię.

 10. Przepraszam za OT

  Grzegorz Braun, prof. Jerzy Robert Nowak i Dariusz Walusiak na konferencji z okazji 70 rocznicy prowokacji kieleckiej.Fakty, historia i kłamstwa
  https://www.youtube.com/watch?v=eGrufOGL0cI

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.