gru 152015
 

Nie pamiętam już w którym utworze Antoine de Saint-Exupery, chyba w „Ziemi planecie ludzi” jest opis polskich rodzin, biednych górniczych rodzin, jadących pociągiem. Autor obserwuje te śpiące dzieci i pisze w pewnym momencie, że w każdym z nich zabito Mozarta. Ja zaś dokładnie wysłuchałem wczoraj wypowiedzi telewizyjnej Jana Hartmana, którego nie ma sensu nazywać profesorem i dokładnie ją zrozumiałem. Wiecie, o który materiał mi chodzi, o ten, gdzie rzekomo profesor Nowak niszczy Hartmana. Nic nie zrozumieliście, było dokładnie odwrotnie. Nie dość, że Hartmann wprost powiedział, że edukacja w Polsce powinna być utrzymana na poziomie okupacyjnym, to jeszcze na koniec postraszył Nowaka. Nie byle czym go postraszył, bo mafią. Powiedział, że profesorowie nie polemizują ze sobą publicznie, a Nowak sam się o tym przekona jeśli tylko trochę dłużej pobędzie wśród nich. Mnie oczywiście w tym momencie ponoszą emocje, ale mam mało złudzeń jeśli idzie o tego chama, więc i kryć się z tym wszystkim nie potrzebuję.
Oto jak wiecie wiedza, szczególnie ta ważna, jest w Polsce ukrywana, a jeśli się już ją podaje, to jest ona wypreparowana. Dokładnie po to, by ludzie byli coraz głupsi i coraz bardziej z tego faktu zadowoleni. Wszyscy wiemy, że nie można tak po prostu dostać ważnych źródeł w bibliotekach, że trzeba na nie czekać, albo mieć jakieś specjalne glejty. Jeśli coś nam tam dadzą do przeczytania to najpewniej dzieła Hartmanna i jego kolegów z gangu. To oczywiście trzeba zmienić, bo w tej sytuacji cały sens oświaty publicznej jest zakwestionowany. Mam nadzieję, że wszyscy to wyraźnie widzą. Dzieci kształci się po to, by trafiły one później na zwartą grupę oszustów, którzy mają literki prof. przed nazwiskiem i jedynym ich życiowym celem jest juma publicznych pieniędzy. Za komuny taki Kotarbiński kokietował jeszcze studentów swoją postawą spolegliwego opiekuna, obojętnie co by to nie znaczyło. Hartmann domaga się posłuchu, choć charyzmy w nim jest tyle co brudu za paznokciem. Widziałem go na targach we Wrocławiu, krzykliwy kurdupel, domagający się hołdów. Hartmann zachowuje się dokładnie tak, jak okupant w kraju podbitym, a jego pewność siebie zdradza, że ma powody, by się tak zachowywać.
Wielu z nas oczekuje, że kiedy nastąpią te długo oczekiwane zmiany w telewizji, nie zobaczymy już tam Hartmanna. Nie chcemy go prawda? Mamy go powyżej uszu. No to teraz karty na stół. Oto wczoraj na tweeterze Cezary Gmyz napisał coś takiego:

Dostałem misję naprawienia programów informacyjnych w mediach publicznych. Mam program trójstopniowy – zaoranie, bronowanie, rekultywacja

Moje pytanie do pana Gmyza brzmi: czy wyrzuci Pan Hartmanna z programów publicystycznych? Czy zastąpi go pan kimś bardziej zrównoważonym, kto nie będzie epatował widzów tą swoją czarną dziurą w sercu? Najlepiej, niech pan odpowie na tt, powtórzę tam swoje pytanie.

Ja oczywiście nie ma złudzeń i wiem, że ani Gmyz mi nie odpowie, ani nawet nie pomyśli o tym, by zniknąć Hartmanna. Oskarżą go bowiem wtedy o nietolerancję i antysemityzm. Hartmann bowiem rządzi i to rządzi łatwo, za pomocą prostych komunikatów: Polak- cham i prymityw, Polak, pochodzenia żydowskiego, chodząca subtelność umysłowa i szyk. To nic, że tego nie widać, ważne, żeby to wielokrotnie powtarzać w mediach, wtedy wszyscy młodzi ludzie o umysłach nawiezionych „gównoprawdą” zaczną kołysać się we właściwym rytmie. Hartmanna trzeba wynieść ze studia w koszu na śmieci, albo go publicznie zniszczyć. Wczoraj zaś profesor Nowak mówił do niego jak do człowieka, a został potraktowany jak szmata. Widzowie zaś ogłosili triumf Nowaka, dając tym samym dowód, że Hartmann ma trochę racji z tym niskim poziomem Polaków.
To są niedopuszczalne rzeczy ani w życiu, ani na wizji, żeby ktoś kogoś straszył gangiem. A do tego doszło przed naszymi oczami i wszyscy udali, że tego nie widzą.
Polityka PiS wobec wyższych uczelni zapowiada się kokieteryjnie, Gowin coś tam mówi o jakichś porządkach, ale tego całego sanhedrynu z UW i UJ jego zarządzenia nie dotkną, to pewne. Tak więc cały ten fałszywy i zły do szpiku kości format, w którym tkwimy nie zostanie nawet ruszony kijem. Jakieś pomniejsze oszusty wylądują na bruku, komuś zakręcą gaz w wyższej szkole gotowania na gazie, ale takim jak Hartmann nic się nie stanie. Profesor Nowak zaś jak zawsze będzie przepraszał za swoje rzeczywiste i urojone lapsusy, żeby tylko koledzy profesorowie nie pomyśleli sobie o nim źle. Już to widzieliśmy po sławnym występie w Klubie Ronina, po którym zeznawaliśmy w prokuraturze w sprawie mowy nienawiści.
Mam tu obok otwartego tego całego tweetra i właśnie doczytałem, że Gmyz z tymi mediami tylko żartował, wcale się tam nie wybiera. No i to jest właściwie cała pointa, cóż tu więcej dodawać. Ludzie tej imprezie kibicują, denerwują się, a tam mamy nieustający karnawał. Gociek wczoraj napisał, że będzie zatwierdzał scenariusze telewizyjne czy coś podobnego. On też żartował?
Wszyscy naokoło żartują. Tylko Piotr Woyciechowski jest poważny i organizuje swój wieczór autorski z udziałem byłego działacza PZPR Marcina Święcickiego. Promowana książka zaś nosi tytuł „Konfidenci”. Wszystko to wygląda tak, jakby im Hartmann napisał wcześniej scenariusz do zachowań powyborczych. Ja zaś mogę rzec jedno: kokitowanie słabością, gotowością do dialogu ze wszystkimi prócz wyborców skończy się źle i niezadługo. Tym szybciej się skończy im więcej żartobliwych uwag będzie latać na tt.
Wspomnę jeszcze tę nieszczęsną wypowiedź Lichockiej sprzed kilku dni, o tym, że jeśli ludzie nie będą na ulicach wspomagać rządu, to PiS przegra. To jest tak krańcowy i dramatyczny brak wstydu, że nie wiadomo co powiedzieć. Nie chcę nawet myśleć co by było gdyby skonfrontować Lichocką z Hartmannem. Macie mili Państwo swoje sprawy, my o tym wiemy, ale nie popisujcie się aż na takiego chama. Ludzie, jeśli doprowadzicie do klęski PiS, bo to wy do niej wyprowadzicie, już nigdy więcej nie wyjdą na ulicę, trzeba będzie opłacać starych ubeków, żeby demonstrowali z transparentami PiS& love. To na razie….

Zapraszam wszystkich na stronę www.coryllus. Do księgarni Przy Agorze i do sklepu FOTO MAG przy stacji metra Stokłosy, a także do księgarni Tarabuk przy Marszałkowskiej 7.

  108 komentarzy do “Jak Hartmann zabił Mozarta”

 1. Najlepsze kadry w piwnicy u Jankego a Hartman harcuje obok Hadacza 😉

 2. Hartmann jest tylko drobnym przykładem tego co poniekąd uchwycił w swojej wypowiedzi Nowak…a mianowicie iz żródłem tej mowy nienawiści ( tak dokładnie tak to trzeba definjować) nazywając to Darwinizmem. Darwinizm jest tylko logicznym ciagiem Kabalizmu Izaaka Lurii. A więc my goje nie podlegamy procesom ewolucyjnym, jesteśmy tylko elementem zaśmiecającym ekologię..stad juz tylko logiczna konkluzja każdego logicznie myślącego człowieka, a wierzącego w założenia Kabały…nadajemy się tylko do zutylizowania…więc logicznie po co na nas wydawać cenne środki w celach edukacyjnych? W ocenie ludzi pokroju Hartmana (wyznawców ideologii Luceferjańskiej w jakiejkolwiek wydaniu) jesteśmy jak materiał na kompost. Nigdy nie dajmy się ułudzić jakimis miłymi słówkami które do nas wymawiają aby na jakimś etapie nas uśpić…to jest zawsze bład śmiertelny…podobnie jak nie mozna iść na jakiekolwiek układy czy negocjacje z wirusem Eboli…

 3. Dzisiaj rano Gmyz w telewizji republika powiedział, że ten wpis to był rodzaj żartu………

 4. No tak „oni ” się nami bawią.

 5. to nie zabawa…a eksterminacja wielopoziomowa…

 6. Oczywiście, nudzą się to mają przecież prawo się rozerwać. To jasne.

 7. polskojęzyczne dzieci piwnicznych morderców i urzędniczek cenzury mają mocne plecy u niemieckojęzycznych malwerstanów bez matury lub wiecznie pijanych.

 8. Za Hartmanem gonil nie bede, bo za smieciem nie ma sie co uganiac, ale jak sie nawinie to ma ze mna crash test. Powiem tylko tyle. Juz lepiej zeby wpadl pod ciezarowke.

 9. On się może bardzo łatwo nawinąć, żebyś nie był zdziwiony…jest na wszystkich targach, a Ty z całą pewnością na jakichś także się znajdziesz.

 10. h to zjawisko typu 'zyd zepsuty powodzeniem’

 11. Pan Gmyz zapomniał o jeszcze jednym bardzo ważnym elemencie, tj.o odpędraczaniu. Coryllus wie co to jest bo uczą o tym w leśnych technikach. Wszystkie zabiegi trójstopniowe – zaoranie, bronowanie, rekultywacja nic nie dadzą bo pędraki między zębami bron się prześlizną albo zejdą głębiej. Jedyny sposób to albo pułapki albo mocna chemia. Taką mam koncepcję.

 12. UWAGA. Crash testy z ostatecznym produktem przemiany materii rodzą nie do końca oczekiwane skutki.

 13. Hartman pozycjonuje się między cadykiem młodszym Żakowskim a cadykiem sztabowym Lityńskim.
  Taki młodszy sierżant sztabowy 😉

 14. Polecam spotkanie Hartmana z Winnickim szczególnie min 4.33 5.50 https://www.youtube.com/watch?v=7e5FFuA5VS0

 15. Ostatni akapit z tego.

  http://hartman.blog.polityka.pl/2015/02/26/ty-chamie-polski-chamie/

  Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię. Tak pomszczę swojego psa.

 16. Do jakiego teatru on chce dzieci wysyłać? Do tego gdzie ci Czesi kopulują?

 17. Jak sie pojawi na mojej imprezie to go sam na rogach wyniose. W regulaminie, ktory teraz sobie strugam zastrzegam sobie prawo do decydowania o eksmisji bez ostrzezenia jak tylko ktos bedzie przejawial cien zachowan nie licujacych z 1050 rocznica Chrztu Polski. On na mojej imprezie smiecic nie bedzie.
  Sluchalem tej scierki jak tlumaczyla, ze swiat idzie z postepem i ze panstwa narodowe, ten caly nacjonalizm to jest juz przezytek. Niech idzie ta flanelka indoktrynowac w ten sposob premiera Izraela, oni w pierwszej kolejnosci sa do obrobki.

 18. Hartman to typowy zająć na ile może pozwolić sobie żydokomuna.

  PIS zaczął dopiero rządzić i jak w każdym stadzie nie brakuje ludzi słabych. Zobaczymy za rok.

  Polska wymaga gruntownych zmian. Tak naprawdę wiadomo co zrobić.

  Co do prof Nowaka to robi wrażenie słabego lub delikatnego człowieka. Ja sobie nie wyobrażam, na przykład, blisko mi znany prof Maciej Brodowicz (UJ) chciał kiedykolwiek popatrzeć w stronę Hartmana. Proste nie zadaje się z mętami, bo cie parchy oblezą.

 19. „Krzykliwy kurdupel domagający się hołdów” z „czarną dziurą w sercu”. Dokładnie.

 20. Tam gdzie czeski ruch oporu robi swoje to może być zwykła prowincja w porównaniu do takich Kielc.

  https://youtu.be/hhWRN8vJQDM

 21. To są już tylko popłuczyny żydokomuny. Dno ale hałaśliwe.

 22. Krótki kurs języka miłości.

 23. Ktory na dodatek prosi sie sie o gonga w leb.

 24. Już kiedyś tu rozmawialiśmy o tym, jak redaktorzy TV Republika oraz inni nadredaktorzy puszczali takie żarty o tym gdzie idą i potem je dementowali w tonie żartobliwym.
  A czy to nie jest tak, jak z tym Osłem ze Szreka, który podskakiwał nad tłumem krzycząc: 'weź mnie! weź mnie!’. No i co? Szrek wziął. Wiec może to taka taktyka Osła – skoro Osłowi się udało to i ja spróbuję?

 25. Zacznij tak przemawiać w Jerozolimie, żeby pomścić swego psa, albo nawet w Waszyngtonie a skończy się ostatnią sceną „Pachnidła”…

 26. Uwaga! Uwaga, w niedzielę, w kinie Paladium jest jarmark radia Wnet, będę tam ze swoimi książkami. Zapraszam tych wszystkich, którzy jeszcze chcą coś kupić przed świętami.

 27. Właśnie jak ktoś mi opowiada o konieczności likwidacji państw narodowych to go pytam :A co z Izraelem ?Wtedy zapada kłopotliwe milczenie ,pot na głowie rozmówcy i nienawiść .Krystaliczna nienawiść w oczach rozmówcy.

 28. Do ,,Starego ,,w Krakowie też

 29. Może aż tak źle z prof. Nowakiem nie było w tej słynnej rozmowie z Hartmanem. Natomiast nie ulega wątpliwości, że Hartman to kawał chama i człowiek ten cały czas stara się nas przekonać, że to on tu rozdaje karty, a my jesteśmy jedynie nawozem.

  A tu ciekawy wpis prof. Nowaka z 4 grudnia na FB.

  „Magister Jerzy Stępień, profesorowie Zimmerman, Zoll, jak również ta część Rady Wydziału Prawa i Administracji UJ, która poparła dramatyczny list do Prezydenta RP z niepokojem o zagrożoną przez niego konstytucję – wszyscy oni stracili wszelkie moralne prawo do wypowiadania się dzisiaj w kwestii tego zagrożenia. Stracili je w świetle wyroku Trybunału Konstytucyjnego, na którego świętość i nieomylność się powołują. Trybunał orzekł, że większość sejmowa PO ustawą z czerwca tego roku złamała konstytucję. Gdzie wtedy była większość Rady Wydziału Prawa i Administracji UJ, gdzie wymienieni profesorowie i magister? Nie wiem. Wiem, że milczeli. Dziś także powinni – ze wstydem. Bo przecież albo okazują się w świetle werdyktu TK kompletnymi nieukami, albo złymi, fałszywymi obywatelami – fałszywymi, to znaczy obdarzonymi w wykorzystywaniu swych kompetencji i swego obywatelskiego prawa do protestu mentalnością Kalego. PO łamać konstytucję – dobrze. PiS – źle. Wielki wstyd.”

  Może to właśnie ten 'gang’ miał na myśli wtedy Hartman?

 30. Pod protestem podpisała się dziekan Wydz. Prawa UJ. Pani Krystyna Chojnacka. Ona jest politologiem. To wynikło z przekształceń strukturalnych na UJ.

  No więc nie tylko nie jest prawnikiem – ale jest politologiem. Czyli rozumie powinność. I wykona bez skrępowania.

 31. Profesor Nowak nie wspomniał z wrodzonej delikatności, że filozofię im tam wykładał niekłamany autorytet w tych sferach – prof Woleński. To dobra szkoła :)))))

 32. Najlepiej od razu karnet na wszystkie przedstawienia festiwalu Boska Komedia.
  Krótki kurs gramscizmu w 10 dni – i już.

  .

 33. Tak, prof. Nowak jest zbyt delikatny.

 34. To ta czerwcowa ustawa o TK była ustawką polskojęzycznych przeciwko Polakom?

 35. Kiedyś na pielgrzymce prowadziłem zażartą polemikę z pewną studentką nt. aborcji. Gdy zabrakło jej argumentów wypaliła w końcu „A ty to w ogóle jakie masz wykształcenie?!”. Zapytałem jaki dyplom czyniłby mnie godnym przedstawiania swoich argumentów.

  Od dziecka jesteśmy warunkowani na bezkrytyczne przyjmowanie wypowiedzi tzw. autorytetów. Nauka w szkole i na studiach przypomina najczęściej wyznawanie „prawd wiary”. Większość osób zakuwa bezmyślnie daty, wzory i regułki by potem wyznać je przed wykładowcami – kapłanami nauki.

 36. http://tagen.tv/vod/2015/12/swiat-jest-inny-odc-18-rewolucje-i-pogromy/ Odcinek ten jest poświęcony nieznanym ogółowi działaniom zakulisowym, które mają na celu alokacje grup społecznych, religijnych, etnicznych. Historia ta pokazuje że bogactwem nie jest ilość pieniędzy które posiadają najbardziej zamożni ale ilość rąk do pracy która na ich rzecz działa.

 37. Potwierdzam, to w „Ziemi planecie ludzi”

 38. mina na którą weszli ku uciesze saperów

 39. Przypomniałem sobie: gdy na Wawel szedł kondukt by złożyć w szczątki doczesne prezydenta i jego żony, w studiu TVN właśnie Hartmann, Rysio Kalisz i red. Miecugow mówili, że rodzą się „demony polskiego patriotyzmu”.

 40. klarownie wyjaśnia to Michalkiewicz:
  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3535

  żydoubeckie Media nakręcają histerię, ale nie jestem pewny czy wobec szeregu atrakcji przewidzianych przez NieWolnO na rok 2016, ustawa 1066 znajdzie zastosowanie.

 41. latami przyzwyczaja sie ludzi aby przyjmowali na wiarę każde słowo wydrukowane.

  Uodporniłem się na to podczas pracy w banku jako analityk kredytowy, kiedy to sam musiałem „z niczego” stworzyć „memorandum”.

  Kiedy później wymyślone przeze mnie sformułowania zostały opatrzone pieczątkami, akceptacją komitetu kredytowego, opinią działu ryzyka w centrali itd itp, to zaczynały żyć te sformułowania własnym życiem, były kopiowane jako „dowód” w kolejnych „memorandach”…

  To były rzeczy kompletnie z dupy, wymyslone przeze mnie po beznadziejnych godzinach wpatrywania sie w sufit w mojej kanciapie na zapleczu banku.

  Tak samo jest w G Aborczym i w Potylice – tam też praktykanci wymyślają z dupy to co jest zarządowi akurat potrzebne, np. „gwałtownie spada poparcie dla PiS”, „Polacy źle oceniają prezydenturę Andrzeja Dudy” itp.

 42. Jak sie nudza te debile i merdialne krety w tv republika i ze strefy wolnego slowa, bo juz im
  mocno „dymi” w tych pustych czerepach… i chca sie rozerwac… to niech se skocza
  z bandzi „na glowke”!

  … najlepiej cala te tv republike, strefe wolnego slowa czy janke – te merdialna klike miernot
  i niemot intelekualnych, skompromitowanych kolaborantow i „zartownisiow” – wyszydzac, wysmiewac i napietnowac na kazdym kroku i wszedzie gdzie sie da!

  A prawdziwe rzetelne informacje zawsze mozna wysluchac w RM i obejrzec w Tv Trwam!
  Zawsze podane w ciekawy i spokojny sposob… sama przyjemnosc sluchac i ogladac!
  Polecam wszystkim bez wyjatkow,

 43. Bravo! Ciemnote wciskac to do Izraela… albo do Ankary! Moze se wybrac!
  Tak jest Valserze, zastrzez sobie, ze lachudry WON!

 44. To pieprzenie o postepie i panstwach narodowych jako „przezytku historycznym”, o ktorym inny Zyd Karol Marks pisal, wmawiajac, ze pozbycie sie tradycji jako swoistego balastu, to warunek konieczny, zeby sie ucywilizowac spiewane jest przez nie wiem juz ktore pokolenie zlaicyzwanego zydostwa. Te pieprzenie odbywa sie glownie w Europie. Nie dotyczy to Chin czy Japonii, poki co.
  O Izraelu nie ma co wspominac, bo oni na droge budowy panstwa weszli wczoraj, w 1948 roku ignorujac te marskistowskie pierdy.
  Harman pieprzy, pieprzy bez sensu i na dodatek przeciwko nam, przeciw Polsce. Z takim smieciem sie nie dyskutuje, tylko wali go w leb.

 45. Wiekszosc ludzi w Polsce jest normalna i nie trzeba ich do niczego przyuczac. Jak ktos nie potrafi, to musi wziac lekcje. Szybka, krotka, ale nie koniecznie bezbolesna. Moja impreza, moje warunki. Komu nie pasuje, to nie musi przychoduic. Nikt nie bedzie plakal. Impreza jest dla normalnych ludzi. Jak ktos mi bedzie fikal, to nie bede dyskutowal, tylko go posprzatam w pare sekund. Margines na negocjacje bedzie zerowy. Ja zakladam w swoich planach, ze ktos moze przyjsc i robic zadyme. Ale zadymy nie bedzie, tylko szybkie sprzatanie. Bede na to gotowy. Impreza bedzie podwojnie zabezpieczona.

 46. Czub i psychol… tylko kaftan bezpieczenstwa, Tworki… i zamkniete leczenie go uratuje!

 47. Panie Wojciechu, ja nie wiem co ta kreatura miala na mysli i szczerze mowiac nie
  obchodzi mnie to. Jestem poruszona „do zywego”, ze profesor Nowak jaszcze nie tak
  dawno „wieszajacy sie” na Ojcu Dyrektorze i „lansujacy sie” w RM w ogole zechcial
  z nim rozmawiac.
  Kulture, elegancje i delikatnosc to mozna prezentowac wylacznie w mediach torunskich,
  natomiast w psiarniach typu tvn i im podobnych o tych przymiotach nalezy zapomniec!

  Nie tak dawno przekonal sie o tym dotkliwie rowniez profesor Glinski! Stawiam
  zarzut… obydwu profesorom, zawarty w przyslowiu:

  „Nie chodzi o te sliwki… tylko po cos tam wlazl” !!!

  I ja i caly elektorat PiS, elektorat PAD i PBS to przede wszystkim media katolickie !!!
  … przynajmniej teraz na czas przejsciowy!

  Ten relatywizm w postawach profesorow, dr Jerzego Bukowskiego i ta hipokryzja
  naprawde staje sie… obrzydliwa!

 48. @Cenzor To bardzo ciekawe, będę od dziś inaczej patrzył na dokumenty, którymi obdarowują mnie hojnie kredytodawcy.

  Profesorowie tacy jak Hartman pełnią rolę milicji naukowej, która kontroluje nie tylko środowisko naukowe, ale narzuca swoje poglądy zwykłym zjadaczom chleba, podpierając je jedynie „profem” przed nazwiskiem.

  Zaczynam się zastanawiać, czy współczesne teorie naukowe, zupełnie niesprawdzalne dla szarego człowieka nie są tworzone na potrzeby pogłębiania przepaści między tłuszczą, a kapłanami wiedzy. Przecież te wszystkie teorie strun, kwarki posiadające zapachy i inne osobliwości i dziwadełka zupełnie nie przekładają się na polepszenie naszego bytu, a nawet śmiem twierdzić, że wcale nie ułatwiają nam zrozumienia otaczającego nas świata.

  Hartmana widziałem raz przed studiem TVP. Zapluł się strasznie i w końcu salwował się ucieczką do taksówki, bo grupka młodych ludzi zwyczajnie go wybuczała i nikt nie chciał słuchać jego oświeconych poglądów.

 49. Tak, to jest skandaliczne co ta menda wygaduje przeciwko nam
  i Polsce. Mysle, ze w zaciszu gabinetow przygotowywane jest
  doniesienie na prokurature.

  To jest niedopuszczalne, zeby ta lachudra nas tak szkalowala!
  Trzeba to scigac tak jak sciga sie Ikonowicza czy Millera Lesia,
  … koniec bezkarnosci!

 50. Super! Mam nadzieje, ze w miedzyczasie „zainteresuje sie” nim
  prokurator, naprawde!

 51. Tak patrze na tego hartmana i musze powiedziec, ze nie moge sie oprzec przeswiadczeniu, ze on notorycznie oglada pornografie dziecieca i ze jest pedofilem. Teraz trzeba mu to tylko udowodnic.

 52. Przed laty w TVP wystepowal w roli „autorytetu” psycholog Samson, ktory okazal sie pedofilem. Zamkneli go i nic mu nie pomoglo, nawet sanhedryn. I chyba dokonal zywota za kratami. Hartman moglby go zastapic, bo natura nie znosi pustki.

 53. Lepiej zeby to byl prokurator niz dwunozne bulteriery.

 54. Do Całunu się jakoś nie odnieśli…

 55. Dokladnie na tej samej zasadzie stworzono wizerunek („zrekonstruowano twarz”) sw. Mikolaja. Wyglada jak mocno zapozniony w rozwoju.

 56. Po co odnosic sie do Calunu. Wystarcza przeciez „wyniki najnowszych badan z zakresu kryminalistyki”….

 57. Tak Pani Aniu, to byla ustawka robiona w „swietle jupiterow”, z wyjatkowa perfidia, kompletnie
  na rympal i bezczela. Widzialam na wlasne oczy i slyszalam na wlasne uszy jak PAD jeszcze
  jako Prezydent-elekt na jakiejs konferencji prosil, zeby parlament RP czyli Sejm i Senat
  nie przyjmowali tej wyjatkowo szkodliwej ustawy chyba w imie dobrze przyjetego „obyczaju
  politycznego”… wiadomo bylo wtedy, ze PAD bedzie zaprzysiezony w sierpniu, a ustawa
  byla robiona „w ukropie” po to aby podpisal ja jeszcze byly prezydent bul-komorowski.

  Bylo tez bardzo glosno o tym w RM, Tv Trwam i Naszym Dzienniku… bardzo jasno
  i precyzyjnie klarowala te hycpe profesor Pawlowicz!

  No i wlasnie widac co udowodnili! To jest kompromitacja panstwa polskiego! To jest
  granda jakie cepy, barany, muly pasiaste i zwykle tumany siedza na roznych urzedach
  w Polsce. To jest pusty smiech na sali!

  Osobiscie bardzo bym chciala aby deta, kryminalna sprawa tzw. zamachu stanu w Polsce
  zajela sie komisja europejska w samej Brukseli… osobiscie nie mam nic przeciwko temu
  aby wszyscy europarlamentarzysci dowiedzieli sie jak dziala „biurokratyczna mafia”
  w bialych kolnierzykach, a przy okazji dowiedzialaby sie opinia publiczna w calej Europie!

  Jakos dziwnie sie sklada, ze caly czas tu we Francji nie mowi sie o „zamachu stanu”
  w Polsce… ani w Austrii… ani w Hiszpanii… ani w slonecznej Italii!
  Tylko „dziwnym zbiegiem” najwiecej mowi sie w Niemczech… i to najchetniej mordami
  zdradziecki blogerow i konfidentow od jakaly z „szamba wyborczego” !!!!!!!!!

 58. Równie dobrze można zrekonstruować twarz Richarda Neave na podstawie zdjęć jego sąsiadów i puścić artykuł „Prawdziwa twarz Richarda Neave’a”.

  Twarz z Całunu Turyńskiego jest bardzo podobna do twarzy, którą zobaczyła we śnie ośmioletnia Akiane Kramarik. Akiane pochodzi z niewierzącej rodziny i nie oglądała Całunu. Na widok obrazu Akiane, mały Colton Burpo powiedział, że to Jezus, którego widział w Niebie. On także wcześniej nie widział Całunu. Colton Burpo jest bohaterem książki „Niebo istnieje naprawdę”.

  shroudstory.com

  Twarz Jezusa wg Akiane.

 59. Exactement! W piwnicy u Jankego!

  Bingo!

 60. Jak sie burak i cwok nie opamieta, to rozne warianty sa mozliwe,
  a grabi sobie wyjatkowo.

 61. Oślizłość jego widzę ogromną.

 62. Janku, dokladnie to sa juz popluczyny! Dno i 2 metry mulu… i ryk , kwik, jazgot
  na caly swiat… bo koryto odrywaja!
  To samo jest tu we Francji! Strach, panika, histeria przed Marina! Cala ta francuska
  mafia jest przerazona utrata koryta… a publika wqur…ona ta uprawiana „prostytucja
  polityczna” w wyborach niedzielnych.

  Nie wyobraza pan sobie jaka jest jazda krytyki w merdiach na Sarko, na zigolaka,
  na Vallsa, na Melonchon’a, i innych zlobow!
  Nie ma slowa o bombardowaniu Syrii, nie ma slowa o wielkim !!! sukcesie na szczycie
  klimatycznym… a juz o „zagrozeniu” dla demokracji w Polsce to nawet mowy nie ma!

  No cyrk za darmo… az na zajady ze smiechu musze uwazac… taka „napier…ke
  uskuteczniaja! Zenada i dno! To samo co w Polsce… identycznie!

 63. Diagnoza trafna ale to raczej zarazek.
  Śmiec jest bierny a zarazek aktywny i szkodliwy.
  Pozdro

 64. O przepraszam, kwarki i podobne historie mogą być jak literatura piękna.
  W dodatku mają związek z rzeczywistością. Z Bożą rzeczywistością.

  Kiedyś chciałem poczytać o tym przekrojowo.
  W końcu trafiła się odpowiednia książka.
  Cała fizyka od podstaw, dla chcącego laika:
  Roger Penrose – „Droga do rzeczywistości”.

  Dużo wzruszeń, zachęcam.

 65. W dodatku badali nie Tamtą Czaszkę, tylko takie czaszki, z tamtego okresu.

 66. Na razie samozaorał się akceptacją dla kazirodztwa, czego nie zderzył nawet nieświętej politycznej pamięci Palikot.

 67. Niestety moje podejrzenie Hartmana o powazne dewiacje seksualne na podstawie skryptu jego fisis prosopon potwierdzaja sie. W sieci mozna przeczytac, ze ten czlowiek domaga sie bezkarnosci kazirodztwa. To jest wykolejeniec, trzeba tylko zebrac dowody materialne.

  Powinien pojechac do Albanii. U siptarow defloracja corki przez ojca jest akceptowana.

 68. Zapowiada się kolejna pułapka zastawiona na Glińskiego….

 69. Tak, w sieci jest o tym kazirodztwie i nie tylko. To zydowski wywrotowiec, ale nie jest semita, lecz hazarem. Nalezy do lozy BB.

 70. Współcześni lubią sobie w ten sposób schlebiać.
  Ciekawe z jakiego jeszcze świętego zrobią semickiego chłopa.

 71. Po trosze podejrzewałem, że może to tak działa…

  Już przepowiednie Nostradamusa na stronie Amerbrokera

  http://amerbroker.pl/?go=content&action=section&id=24

  lekko mi pozwoliły przejrzeć na oczy, ale informacje z pierwszej ręki (albo jak woli Cenzor dupy) są bezcenne .

 72. Kiedyś poprosiłam przez telefon starszego specjalistę do spraw w reklamacji nc+ p. Hartmana, żeby mówił po polsku, bo nic nie rozumiem z potoku słów, który się z niego wylewał. Pan bardzo się oburzył, a na koniec okazało się, że po prostu kłamał, że nie można zakończyć z nimi umowy. Pomimo, że obowiązywało prawo, że żadna umowa zawarta przez telefon nie jest ważna, oni wmawiali ludziom, że zawarli umowę, i teraz muszą płacić, najlepiej do końca życia abonament. Wymyślili do tego jakiś demoralizujący program, którego gołymi reklamami oplakatowali miasta. To są strasznie obrzydliwi ludzie. Moja śp. Babcia nazywała takich faryzeuszami, judaszami, teraz to rozumiem.

 73. ten tekst Hartmana opisujący jego stan , po zabiciu mu psa, może sugerować, że prof. ma przypadłość badaną i opisaną przez Tourette`a . Chory na tę przypadłość, charakteryzuje się niekontrolowaną przez siebie potrzebą wypowiadania zdań składających się z masy wulgarnych słów skierowanych do obcych ludzi. Zupełnie poza kontrolą. Cos jest na rzeczy.

 74. W filmie Ridleya Scotta „Gladiator” jest taka scena, w której do właściciela ekipy gladiatorów, niejakiego Proximo, podchodzi w knajpie handlarz dzikich zwierząt o zdecydowanie semickim wyglądzie. Proximo na dzień dobry dyskretnie ale zdecydowanie chwyta Semitę za klejnoty rodowe, po czym rozmowa biegnie w miłej i przyjaznej atmosferze, całkowicie po myśli naszego drugoplanowego bohatera (granego przez znakomitego, od dawna już nieżyjącego Olivera Reeda).
  Dlaczego o tym piszę? Otóż dlatego, że z panami o fizjonomii i obyczajach profesora Hartmana można się porozumieć wyłącznie w opisanej konfiguracji. Wówczas są nadzwyczaj skorzy do słuchania, nie odzywają się nie pytani i stają się niebywale skłonni do empatycznego przyjmowania argumentów interlokutora.

 75. Smętna prawda jest taka, że JK wstrzymał się z decyzją „co dalej z mediami publicznymi” i czeka na reakcje. W miarę wzrostu napięcia co słabszym pretendentom do „orki z rekultywacją” zaczynają puszczać nerwy, a Kaczor obserwuje. I nikt prócz niego nie wie, czy TV Republika skolonizuje TVP, czy okaże się, że ten młody projekt już wyczerpał swoją misję. Wszystko jest możliwe.

 76. Pani Marylko, a czy pani profesur Anna Razny tez sie podpisala?

 77. „Zapach” kwarków to nieco poetycko nazwana jedna z liczb kwantowych, czyli parametrów cząstek i nie ma nic wspólnego ze zmysłem zapachu ani też chemią w ogóle. Można by je oznaczać tylko symbolami czy literami greckimi, ale nazwy łatwiej zapamiętać i łatwiej ich używać w rozmowie.
  Przemyślenia filozoficzne najwybitniejszych fizyków, jak Penrose właśnie, są naprawdę warte uwagi.
  Deprecjonowanie teorii fizycznych tylko dlatego, że są hermetyczne dla ludzi spoza kręgu zdolnych do uprawiania najbardziej skomplikowanej matematyki, jest pozbawione sensu, to typowy błąd logiczny.
  Idee fizyczne ścierają się między sobą (a raczej ich twórcy i zwolennicy) na gruncie matematyki, a jeśli mają odrobinę szczęścia, to nawet w oparciu o wyniki eksperymentów. I każda z nich, każdy ich postulat, każde równanie, twierdzenie i dowód, są nieustannie poddawane entuzjastycznej krytyce i zwalczane z religijną niemal gorliwością, póki nie okaże się, że nie sposób ich podważyć. Wówczas awansują do zaszczytnego miana teorii i musi minąć wiele pokoleń i pojawić się wiele niepodważalnych dowodów eksperymentalnych, by zasłużyły na dołączenie do struktury paradygmatu. Po czym pojawia się jakiś Newton czy Einstein i w błysku twórczego geniuszu stawia pytanie i udziela odpowiedzi, które wywracają całą konstrukcję i zabawa zaczyna się od nowa na kolejnym, głębszym poziomie. A że mało kto jest zdolny to w szczegółach zrozumieć? Ci z uczonych, którym woda sodowa nie wybija uszami, sami przyznają, że mało co z tego rozumieją w sensie potocznym, że ratuje ich i prowadzi wyłącznie żelazna matematyka.
  Oczywiście, jest wielu publicystów, popularyzatorów i zwykłych brudnych geszefciarzy, którzy dokładnie tak, jak pismacy w polityce, przywłaszczają sobie uproszczone postulaty idei czy teorii, by promować jakieś swoje urojenia społeczno-polityczne, a przy okazji trafić parę groszy. Jednym z nich jest pan Hartman.

 78. Dzieki Bogu, ze w Polsce powoli „najedlismy sie” juz pytaniem cielebrytow o ich
  pozalowania godne opinie w waznych, istonych kwestiach.
  We Francji – z zalem stwierdzam – ze opinie tlumokow-cielebrytow sa nadal „na bajerze”.
  … ciagle sluza do „lasowania” mozgow.

 79. Tak właśnie potraktowano jaceniuka, najpierw bukiet róż, a potem klejnoty i prawie lewitowanie przy mównicy w ichniejszym parlamencie. Memy twierdziły, że to nie łapa Proximo, a Kremla.

 80. Sytuacja Ukrainy jest daleko bardziej skomplikowana niż nasza, nie podejmuję się tego nawet rozważać, mam za mało danych. Mam jednak nadzieję, że PAD skutecznie zmieni kapitulancką postawę Sikorszczaka, bo lepiej jest aktywnie próbować, niż biernie przyjmować działania przeciwnika.

 81. Die Lumpe – stara brudna smierdzaca sciera pelna zarazkow.

 82. Bynajmniej nie wyciągam Cię na jakieś opisy sytuacji na Ukrainie, ale przytoczyłem fakt z życia/polityki obrazujący sposób rozmawiania z @rustami. 🙂

 83. Gmyzu żarty sobie robił, ale pewnie chciałby dołączyć do kolegów: Kontrowersyjny wybór ekspertów PISF.

 84. Jak jesteśmy przy Hartmanie i Ukrainie, to coś dla poprawy humoru 🙂

  Czterech Żydów spotyka się na giełdzie kijowskiej.
  Po zdawkowej wymianie zdań poczynają się przechwalać:
  -ja wczoraj rozmawiałem z policmajstrem.
  -Policmajster! Tez mi dygnitarz! – lekceważąco krzywi się drugi. Ja onegdaj gościłem naczelnika powiatu.
  Co tam naczelnik powiatu! – mówi trzeci. – Ja przed tygodniem byłem w gabinecie rzeczywistego radcy stanu.
  To wszystko nic! – powiada czwarty. – Ja dzisiaj rozmawiałem z samym gubernatorem , grafem Ignatiewem.
  Trzej pozostali słuchacze nie mogę wyjść z podziwu: -Aj,aj, aj! Z samym grafem Ignatiewem! I co ci on powiedział?
  – A co miał powiedzieć? „paszoł won, jewrej!”

 85. I bardzo slusznie, ze sie wstrzymal. Gospodarz ma racje – nie pierwszy i nie ostatni raz.
  Niestety tv republika nie bedzie cudownie odkrytym rekopisem Hlaski w Saragossie!
  Republika nigdy nie pokazala zadnego uczciwego materialu telewizyjnego – tylko
  i wylacznie z obawy i panicznego strachu przed „zniknieciem” z mediow i zycia!

  Republika i cala strefa „wolnego” slowa Sakiewicza – od samego poczatku –
  tanczyla tak jak im ich „patron-filantrop” Solorz-Zak – nowobogacki miliarder, drugi
  krezus po zlodzieju Kulczyku – pozwolil… i tak jest do dnia dzisiejszego!

  Racje ma rowniez Gospodarz, ze kiedy w „szambie wyborczym” jakala struga
  gamoni na cwaniakow np. Michal Radomil tak w republice na odwrot – bezczelne
  i zuchwale cwaniaki strugaja sie na gamoni np. „Chobielin”-Warzecha, czy juz
  nie „Trotyl” a „Zartownis”-Gmyz albo wyjatkowo „profesjonalne” duo Rachon
  czy Hejke!

  O poziomie i profesjonalizmie tej detej od samego poczatku tv duzo zapewne
  ma do powiedzenia Dyrektor Tv Trwam dr Ojciec Rydzyk i mam nadzieje, ze
  wladze PiS i stosowna komisja bardzo gleboko pochyla sie nad obsada
  nowych Narodowych Mediow Polskich. To nie jest decyzja taka – hop siup!

  Mysle rowniez, ze nominacje m.in. bloger Magierowski, bloger od 7 bolesci
  Marczuk, Kedryna beda ponownie rzetelnie przeanalizowane.

  Dobrze by bylo aby tv republika i strefa wolnego slowa dalej zajmowala sie tym
  czym do tej pory sie zajmuje i najlepiej bedzie jak nadal bedzie kontynuowac
  swoja „misje merdialna” w wynajetych pomieszczeniach PolSat’u!

  Naprawde, nie mam zaufania do tych merdiow i zawsze je bojkotowalam
  i nadal bede bojkotowac… robia naprawde krecia robote!

  Licze na to, ze ten przemyslny i chytry zamysl – Sakiewicza, Janke i kolesi – skoku na nowe Narodowe Polskie Media – spali na panewce!

  Na pohybel „naszystom”!

 86. A mi się wydaje, że w „Twierdzy”.

 87. Zdecydowanie nie podoba mi sie.
  Moj ulubiony;

  Co to jeszt? W koncze stoi i sze boi?
  Sze zlonk.

 88. Weźcie usuńcie te wtyczki Facebook likes i Share This.
  Nie wygląda to profesjonalnie i nachalnie wyskakuje do tego Zuckerberg i jego syjoniści będą namierzać kto, skąd czyta Pańską stronę i jakie książki zamawia a wszystko po imieniu i nazwisku z GPS dokładnością kilku metrów + numery telefonów.
  Może Pan wrzucać linki bezpośrednio tam dla ofiar FB czy Twitter reżimu, ale proszę nie narażać innych.
  Dziękuję

 89. Daj Boze, zeby mu sie udalo.

 90. Dobry… naprawde sie usmialam.

 91. Prosze sie skontaktowac z Autorem, telefon na stronie, i moze wytlumaczyc mniej zdawkowo.
  Fajnie, ze pomyslal Pan o aspekcie bezpieczenstwa i orywatnosci.

 92. Zagadka: strój weselowy i dziecek krowy daje instrument muzykowy. Nu i co to ma byc? Welunczele.

 93. Omlot przywraca rownowage. Hartman nie dostal jeszcze porzadnie po ryju.

 94. Phi, przed służbami człowiek się nie ukryje. Ja tylko chcę, by zwykłe trolle nie uprzykrzały życia i tyle.

 95. To wygląda jak portret pamięciowy z listu gończego za młodym Hartmanem.

 96. Oczywiście, że w jakimś efektywnym stopniu da się ukryć przed służbami należy tylko mieć coś na wzór synagogi i zawiesić komunikację radiowo-cyfrową. To już nie komuna, że konfident na każdej rogatce.

 97. „Dzieci kształci się po to, by trafiły one później na zwartą grupę oszustów, którzy mają literki prof. przed nazwiskiem i jedynym ich życiowym celem jest juma publicznych pieniędzy.” – Boze, jak Pan to pieknie ujal! To dlatego Pana na NB nie lubia, bo sa zawistni o talent!
  pozdrawiam

 98. ,,Krzykliwy kurdupel, domagający się hołdów”. Tak, to prawda. Jest to poparte zjawiskiem w przyrodzie. Otóż małe kurduple mają wrodzony kompleks niższości więc czymś muszą to sobie rekompensować. A potocznie Hartman jest klasycznym przykładem powiedzenia, że ktoś taki jak on jest toksyczny. Dlaczego toksyczny? Gdyż ma serce blisko (bliżej, bo mały wzrost) dupy!
  I dlatego też Hartmann zachowuje się dokładnie tak, jak okupant w kraju podbitym, a jego pewność siebie zdradza, że ma powody, by się tak zachowywać.
  Po przeczytaniu nasunęła Mi się ważna uwaga i pytanie. Skoro ta jego pewność siebie wynika z powodu, że będąc kurduplowatym, ale członkiem mafii czuje się aż tak mocno, aby postraszyć prof. Nowaka, to powinniśmy dociekać i badać, kto w tej mafii tam jeszcze jest?
  Ten brak riposty lub powiedzenia cokolwiek ze strony prof. Nowaka był nad wyraz wymowny. On od razu wiedział o co chodzi, kto za tym stoi i jakich ma niebezpiecznych mocodawców karaczan-kurdupel. To nie są pospolici gangsterzy typu gang Krakowiaka, to są ludzie tworzący zwartą, silną i umocowaną jak najbardziej legalnie w pionie i poziomie zorganizowaną krakowską mafię, która w każdej chwili może liczyć na konkretne posiłki. Układ zamknięty szachujący wszystkich.

  ,,W pewną mroźną, zimową noc, stado zgłodniałych wilków otoczyło zajączka. Po krótkiej naradzie wystąpiła przed szereg wadera i mówi do zajączka tak: – wiesz co zajączku, po krótkiej naradzie, w demokratyczny sposób zdecydowaliśmy, że … jednak TAK”.

 99. …”Uklad zamkniety szachujacy wszystkich”…

  Gang krakowski i inne rozbuchane profesury tez sie przytnie… trza tylko troche „cwancyku”
  i cierpliwosci.

  Toyah z corka i „odsiecza blogowa” rozwalili „miedzynarodowy fesival” to i z takim gangiem
  „lokalnym” damy rade!

  Alleluja i do przodu!

 100. A jaki tam darwinizm. Darwinizm do pochodna a nie źródło. Coś innego jest źródłem.

  Azaliż to naprawdę tak ciężko wycharczec przez gardło ściśnięte z przepotwornego przerażenia własną nadodwagą /…za talmudem…niebu obrzydłą/, iż to idzie o talmud?

  Po co to panie dzieju gorączkowo chodzić wkoło krztusząc się, jąkając i kwękając zamiast trafnie – raz a dobrze – powiedzieć w czym rzecz.

 101. Autentyczny turbolewacki program „z dupy” dla „gimbazy” w kanale jutuby ma już 50 arcytoksyczntch półgodzinnych odcinków. W ramach ” kontroli rodzicielskiej” zapoznałem się z ich „treścią( czytaj- gównem)- jest groźnie- podejrzanie wysoki budżet i udział „gwiazd” zapewnia prańsko mozgow na niestety profesjonalnym poziomie profesjonalnego dna

 102. Syn Przymierza
  -co
  -sukienkie
  (giender panie)…
  P.S. B nai b rith Synowie Przymierza

 103. „Miska szklanych kulek” odżałowanego autora nawiązuje do „gry szklanych paciorków” H.Hessego

 104. Raz mnie wydymali przez telefon twierdząc, że nagrana rozmowa- umowa jest równoznaczna z podpisem- 2 lata becelowałem i od tej pory ktokolwiek dzwoni w interesach i twierdzi że rozmowa jest nagrywana – jest u mnie spalony, choćby obiecywał Bóg wieco

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.