gru 042020
 

Jak się dowiedzieliśmy wczoraj, brunatny hipokryta z faszystowskiej partii Fidesz, który przez całe życie ukrywał swoje preferencję seksualne i miał żonę (oszukiwał ją rzecz jasna) został przyłapany na homoorgii.

Żeby ten wstrząsający epizod omówić i naświetlić go w różnych aspektach, dziennikarze, wszyscy jak jeden profesjonaliści pracujący w portalu WP, poprosili o wypowiedź dwóch ekspertów. Jednym z nich był ginekolog z Gdańska, a drugim hungarysta. Ktoś może się zdziwić, dlaczego przypadek uczestnictwa faszysty w homoorgii omawia akurat ginekolog, a nie urolog, co wydawałoby się sensowniejsze i bardziej logiczne. Niepotrzebne jest to zdziwienie wcale, a jeśli się pojawia świadczy tylko o przyrodzonych ograniczeniach oceniającego. Ginekolog ten jest bowiem gejem, a do tego wykształconym lekarzem, który kieruje oddziałem położniczym w gdańskim szpitalu. Hungarysta zaś doproszony został do tego omawiania, bo jak wiadomo zna się na stosunkach węgierskich, także homoseksualnych.

Oto okazuje się, że na tej całej prawicy, a są liczne przykłady ów trend potwierdzające, jest cała masa kryptogejów, którzy najostrzej zwalczają równość w wydaniu LGBT, a potem sami dają się złapać na jakichś ekscesach i jest z tego masa uciechy, albowiem nie ma to, jak obnażyć hipokryzję. Ten ginekolog z Gdańska ją obnaża i mówi, że wszyscy krytycy z niezdrowym zainteresowaniem opisują te homoseksualne związki, a powinni się przecież zająć swoimi prywatnymi sprawami. Wystawia przy tym swój włochaty zadek i woła – no dalej, strzelajcie faszyści! Kłopot w tym, że nikt nie strzeli, a jak już to nie ze ślepaka nawet, ale z kołkowca. Tak bowiem już jest zorganizowana prawica, żeby czasem komuś nie zrobiła prawdziwej krzywdy. Dlatego właśnie ów ginekolog może sobie pozwalać na takie prowokacje.

Jak widzimy, to znaczy starsi z nas i bardziej doświadczeni widzą, mamy tu do czynienia z kolejną odsłoną faszystowskiej propagandy, tylko, że teraz owiniętej tęczową flagą. Zaraz wyjaśnię dlaczego faszystowskiej. Założenie materiału piętnującego postawę faszysty Szajera jest takie oto – stłamszeni niezdrową sytuacją w szkole, od dzieciństwa prześladowani geje, przechodzą swoistą psychiczną przemianę i stają się wrogami samych siebie. Strach pcha ich do tego, że zamiast walczyć o swoje słuszne prawa z opresyjnym, przesiąkniętym fałszywą religijnością społeczeństwem, przyłączają się do swoich wrogów i zaczynają robić kariery w faszystowskich partiach. Porzućmy nawet marzenia o logice, bo nie po to robi się faszystowską propagandę, żeby przejmować się logiką. Porzućmy i naświetlmy sprawę tak, jak ona rzeczywiście wygląda. Przede wszystkim nie ma żadnego przesiąkniętego religijnością społeczeństwa i pan ginekolog powinien o tym wiedzieć. Nie wiadomo więc czy kłamie on tylko w mediach, czy też może oszukuje także swoich pacjentów. Nie ma takiego społeczeństwa i nie było go kiedy pan Szajer był dzieckiem. Tak samo nie istniało ono w Polsce, jak i na Węgrzech. Było za to społeczeństwo zindoktrynowane przez komunistów. Ludzie aparatu władzy wyławiali już na poziomie szkoły średniej, a być może nawet podstawowej istoty, które miały jakiś kłopot z identyfikacją płciową. Następnie były one obrabiane metodami takimi, że często doprowadzało to do samobójstwa, ale częściej do ślepego posłuszeństwa. Kiedy już się takiego osobnika wychowało, miał on zapewnioną karierę, a jego drugą misją było wykrywanie i szantażowanie na zlecenie służb tajnych ludzi, którzy jawnie bądź skrycie kultywowali jakieś swoje szajby. I nie chodzi tu tylko o homoseksualizm, ale także o inne tak zwane preferencje. Jasne jest, że żadni aktywiści LGBT nigdy nie przyznają otwarcie, że taki mechanizm istniał, albowiem kolejnym krokiem dziennikarzy śledczych ( to taki żart, nie ma żadnych dziennikarzy śledczych), będzie sprawdzenie, który z nich miał największe osiągi, czyli największe powodzenie i najbardziej zasłużył się władzy ludowej i władzom III RP.

Jestem pewien, że wszystkie opowieści o prześladowaniach na tle religijnym jakie serwowane są przez aktywistów LGBT, służą wyłącznie ukryciu faktu, jakimi była ich współpraca ze służbami. Ci starsi współpracowali z SB, a ci młodsi z UOP. Nie wiem z kim współpracował pan ginekolog z Gdańska, ale jego gawęda wygląda jak przepisana z notatnika agitatora.

Dlaczego ja piszę, że to jest propaganda faszystowska? Po pierwsze dlatego, że pan Szajer jest Żydem i on akurat z żadną katolicką, religijną opresją nie mógł mieć nic wspólnego. Powiem więcej – on nie miał z nią nic wspólnego podwójnie, albowiem wpływała na to specyfika węgierska, gdzie nikt nie nauczał religii, nawet w salkach katechetycznych poza szkołą.

Jak widzimy, przemądre służby, które tą prowokacją sterują, wymyśliły, że na tym etapie nie będzie się wypominać Szajerowi żydowskiego pochodzenia i nikt się nie skapnie. To jest najlepszy żart, jaki słyszałem od czasu, kiedy Jacek Międlar zaczął udawać księdza. Patrzymy na pana Szajera i mózg nasz aż się przegrzewa z wysiłku usiłując dociec jakiego też pochodzenia może być ten człowiek? To jest chyba Polak katolik, przypadkiem gdzieś odnaleziony na Węgrzech?

Tak więc portal WP, do spółki z gejem podającym się z ginekologa z Gdańska, jawnie uprawia faszystowską propagandę wymierzoną w gejów żydowskiego pochodzenia. To jest doprawdy niezwykłe. Gdzie jest Szewach Weiss, gdzie jest stowarzyszenie „Nigdy więcej”?! Czyżby zabrakło im odwagi?!

Pan Szajer, w strachu przed bezpieczniakami ukrywał się zapewne nie tylko ze swoim homoseksualizmem, ale także z żydowskim pochodzeniem, a teraz kiedy przekonany, że UE gwarantuje człowiekowi wolność osobistą wyjechał do Brukseli, jego strefa komfortu została tam brutalnie naruszona. Z jakiego powodu? Policja została przez jakiegoś usłużnego geja, najwyraźniej będącego na służbie, ale też zawistnego, że nie zaproszono go na orgię, poinformowana o tym iż ta orgia to w rzeczywistości niebezpieczne i nielegalne zgromadzenie osób, które roznoszą covid. Mamy więc nową, odziedziczoną po Stalinie formę opresji – covid. Już nie czujność rewolucyjna, już nie czystość rasowa kieruje szpiclami, ale troska o zdrowie, jakże przecież fałszywa. Impreza, jak wiemy został brutalnie przerwana, a pan Szajer, Żyd, homoseksualista, prześladowany tak, jak wszyscy jemu podobni, w czasach kiedy Beria rządził ruską bezpieką, próbował uciec po rynnie. Został zatrzymany. Cud, że nikt nie zginął, bo zanosiło się na epizod z nocy długich noży. Umundurowani siepacze przerywają homoseksualne party i mordują wszystkich jak leci. Nasz ginekolog jednak, powołany na eksperta, uważa, że ta sytuacja to jest temat do żartów. No cóż…każdy ma jakąś wrażliwość…

Dlaczego nikt nie mówi wprost, że pan Szajer jest Żydem? Otóż dlatego – i to jest druga część faszystowskiej pułapki propagandowej – trzeba na razie wskazać, że partia Fidesz to prawicowi, przesiąknięci religią hipokryci. To co z tego, że w przypadku pana Szajera jest to religia mojżeszowa. Cyngli z WP i ginekologa z Gdańska to nie obchodzi. Ważne, żeby była mowa o jakiejś religii.

Kiedy już wszyscy zidiociali odbiorcy propagandowych komunikatów nasycą swoje brudne serca zemstą i zawiścią, której ofiarą padł ten nieszczęśliwy i żyjący w permanentnym stresie człowiek, kiedy już jego partyjny zwierzchnik Victor Orban, zostanie postawiony pod ścianą i zmuszony do usunięcia go z partii, czego za wszelką cenę będzie przecież chciał uniknąć, dopiero wtedy dziedzice stalinowskiego i hitlerowskiego aparatu propagandy i przemocy, przypomną sobie, że pan Szajer jest Żydem. I dopiero wtedy powołany ponownie na eksperta ginekolog z Gdańska, zawoła, że oto prawicowa partia usuwa ze swych szeregów Żyda, który w dodatku jest gejem. Nastąpi to niebawem, śledźmy wypadki w spokoju i nie dajmy się ponieść emocjom. Wskazujmy przy tym jawnych prowokatorów i durniów palcem. Uważam, że wszyscy powinniśmy wesprzeć pana Szajera modlitwą. Naprawdę nic się nie stanie, jeśli paru katolików przywiązanych do tradycji odmówi różaniec za Żyda prześladowanego przez hitlerokomunistów. To nawet lepiej, jeśli ten Żyd jest grzesznikiem.

Dziękuję za uwagę.

A tu macie link

https://magazyn.wp.pl/film/artykul/jozsef-szajer-to-klasyka-dlaczego-kolejny-homofob-okazal-sie-gejem

  23 komentarze do “Kiedy Herr Szajer awansuje na Żyda?”

 1. ☺☺ jak berety 😉

 2. Moim zdaniem sytuacja wymaga dużej dojrzałości politycznej

 3. W moim mieście były kiedyś dwa sklepy biedronka. Potem otworzyli trzeci, a ja sobie pomyślałem: „ho, ho, teraz to już przegięli…”

  Teraz tych sklepów jest chyba 14. Przestałem już myśleć, że wiem. Czekam na ukazanie się granicy, ale nie szacuję. Nie mam pojęcia, gdzie jest granica – to chyba źle.

 4. a z tymi wafelkami co były ułożone na kształt swastyki, to było jakoś tak bardzo podobnie …

  nieudolnie przypomnę, że przy tych wafelkach była /wg przekaziorów/ ekstrema prawicowa a jeszcze ze dwa lata wcześniej, ktoś z tej samej zdaje się grupy , wieczorem przy ognisku zamawiał piwo podnosząc prawą dłoń, w sposób bardzo podobny do nazistów,  przy wafelkach od razu pojawiła się TVN a to wcześniejsze zdarzenie chyba było tylko sfotografowane no i po latach powstała z tych ekstremistów prawicy – czeredka ekstremalnie prawicowa, no i z tym żydem też jakoś tak podobnie, bo na którymś z portali jeśli dobrze pamiętam, to chyba na -niepoprawnych-, było info o narodowości dziadków i pradziadków niektórych członków tej ekstremalnie prawicowej czeredki .

  może to jakoś bałamutnie wygląda, ale no tak jakoś się kojarzy…

 5. Dzień dobry. „Sssakra!” chciałoby się zakrzyknąć, jak to czynił znany w naszym pokoleniu Książe Pan. A cała historia, z takim wdziękiem zrealacjonowana, przypomina mi, także starą, piosenkę: „a przy okazji też wydało się niechcący, że ratownicy dwaj pijani byli w bryzg i mieli na państwowej łajbie pływający warzywny ogród co prywatny dawał zysk”. Tylu teraz kabareciarzy, może ktoś się poważy na wersję uwspółcześnioną? Temat sam się pcha…

 6. ponad 20 mężczyzn na party, możemy się dopytać  jakiej byli narodowości ? czy możliwe, że byli tam jacyś niemiaszkowie co w jednopłciowych rodzinach wychowują dzieci z jugendamtu ?

 7. Strzelają z „kołkowca”. A jeszcze wczoraj nasmiwał się pan z poezji awangardowej, lingwistycznej.

 8. A tu i z kontami -nacjami jest dobrze a i z obrazowaniem jest nieźle, wszystkie tropy  lprowadzą do…

 9. To cytat z takiego filmu, ze Smoleniem, pan go z całą pewnością nie pamięta

 10. Kabareciarze podobnie jak poeci aspirujący zawsze byli na państwowym. Nikt się nie odważy

 11. Orban jest w zugzwangu (szachy) czyli ma obowiązek wykonania kolejnego posunięcia które prowadzi jednak do przykrych propagandowych konsekwencji. Zrezygnowanie ze zrobienia ruchu oddaliłoby niebezpieczeństwo, ale ponieważ jest to niemożliwe, więc trzeba jakiś ruch wykonać, ale wtedy okazuje się, że każde dostępne działanie (usunąć nie usuwać) jest złe,  brakuje dobrego ruchu może jest jednak ruch wyczekujący – covid dopada Szajera☺

 12. Pan Szajer złożył dymisję, a Orban podziękował mu za 30 lat służby

 13. Jest i wątek polski: https://www.pch24.pl/organizator-brukselskich-orgii-zaatakowal-politykow-pis–figuruje-w-policyjnych-kartotekach-,80344,i.html

  Nie chodzi tylko o tytułowych  „polityków PiS-u”, ale także samego organizatora o bardzo polskim nazwisku, ale za to z Wadowic.

  Być może wspomina o tym gryzipiór z wp.pl, ale nie mogę sprawdzić, bo nie zamierzam zdejmować AdBlocka na ten portal.

 14. Sprawa jest wyciszana, bo tam byli kumple Tuska. A organizator imprezy to pan Przemysław P. , ktory sobie sprytnie dorobił legendę, a może raczej ktoś mu pomógł. Tropy prowadzą do Kazachstanu.

 15. Filip z konopi. Smoleń i kabaret Tey to moje klimaty. Ale to tak dawno było.

 16. Świetne. Najlepsi ci Falasze pod tęczą.

 17. Czyli zdjął piona z szachownicy i gra dalej ☺

 18. Jedyne sensowne wyjście. Szkoda tylko, że ucierpi na tym dyscyplina w organizacji. U nas nie ma żadnej dyscypliny więc i ucierpieć nie ma co

 19. Ok, ja przestałem. Przestalem zajmować się światem za oknem. Jaki jest inny świat? Zapraszam na swój blog na Szkole Nawigatorów. Jest taki portal, jakby, co. Dzisiaj blues i jazz i o to chodzi, bo o nic więcej ☺

 20. dobrze to spuentowano na sn, Pink panther przypomniała jak policja nie umiała znaleźć dwóch dziewczynek u pedofila Dutroux, mimo że stukały i wołały, Paryżanka określiła, że to „szyte szpagatem” jasne ile jeszcze tego szpagatu w rencach policji i polityków a Sorosz zaproponował wieczyste zadłużenie…

 21. obejrzałam na netflixie już z 7 odcinków -gambit królowej- ta rozgrywka z uE też jest pasjonująca, no  -coś kolejne-  mają przygotowane w ramach nacisków na opornych, Portugalia zdaje się dostała dużo kasy, żeby ją wyłuskać z grupy protestujących, no i się udało

  ale co wymyślą ?

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.