kw. 012019
 

Proszę Państwa, to już definitywny koniec cudowności. Dostałem jeszcze 50 numerów Nawigatora nr 5 i 20 numerów nawigatora nr 4. Nic więcej nie mam ze staroci.

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-4/

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-5-cudownie-odnaleziona/

To nie wszystko. Mam jeszcze ogłoszenie. Zostałem zaproszony na konferencję w charakterze wykładowcy. Odbędzie się ona w Kalsku pod Sulechowem w województwie Lubuskim, w miejscowym ośrodku doradztwa rolniczego. Temat konferencji brzmi: „Polacy kontra renegaci. Wspólnota narodowa wobec destrukcji ładu moralnego i rewolucji kulturalnej.” Wykładowcami i panelistami są:

Dr Ewa Kurek,

Ks. prof. Paweł Bortkiewicz,

Gabriel Maciejewski Coryllus.

Początek 11 maja o 14.00, koniec wieczorem.

Konferencję organizuje Pan Rafał Zapadka. Impreza jest płatna, 110 zł od osoby. W sprawie ewentualnego udziału należy się zwracać do niego

rafal.zapadka@gmail.com

Bardzo proszę nie pisać w tej sprawie do mnie, albowiem ja nic nie wiem o szczegółach konferencji.

  7 komentarzy do “Kolejne cudownie odnalezione numery Szkoły Nawigatorów”

  1. Prima aprilis. Poisson d’avril.

  2. nie ma prima aprilis po południu

  3. Kalsk pod Sulechowem, ziemia Lubuska, pałac von Sydowów – Tam?

  4. Świetny temat konferencji. Będziemy czekać na filmy z konferencji na youtubie. Niemcy jak zwykle rozwalają nasz ład moralny, teraz Biedroniem. Przemycają jego różne debilne pomysły do obiegu. Zamiast zająć się odzyskaniem Polski, prawicowe media jarają nas tym co Biedroń powiedział, zamiast to przemilczeć i dokształcać społeczeństwo czymś wartościowym.

  5. Banda merdialna…

    … zwana „prawicowa”  za to wziela „judaszowe srebrniki” zeby Polakow oglupiac…  dzisiaj  „prawicowa merdialnia”  =  „lewicowej merdialni”  – kazdy Polak  MUSI  miec tego swiadomosc  !!!

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.