mar 142022
 

Mamy oto pierwszą partię książek, które zwracają mi czytelnicy niezadowoleni z mojej postawy wobec wojny na Ukrainie. Uważają oni bowiem, że się na mnie zawiedli, albo czują się dotknięci moim obcesowym zachowaniem. Ja ich rozumiem. Nie zamierzam się jednak zmieniać, uważam bowiem, że przez te 13 lat prowadzenia bloga dostarczyłem ludziom tylu inspiracji, pomysłów, emocji, pomocy, że mogę sobie czasem pozwolić na nieparlamentane słowo czy gest. Nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, a jeśli ktoś chce się obrazić i opuścić to miejsce, droga wolna. Niektórym czytelnikom wydałem nawet książki. Uważam, że był to błąd. No, ale nikt nie jest doskonały. Uważam też i wielokrotnie to podkreślałem, że współpracując ze mną odnosi sie same korzyści. Wielu ludzi stale karmi się treściami tego bloga, wielu szuka tu wzruszeń i rozrywki, wielu korzystało z mojej aktywności w wymiarze finansowym. Prawie wszyscy kupowali książki. Tak, jak już to napisałem w jednym z komentarzy – jeśli wstawicie te książki na aukcję sprzedacie je łatwo z kilkukrotnym przebiciem. I zarobicie na nich całkiem niezłą sumę. Jeśli spróbujecie tej sztuki z innymi jakimiś książkami prawicowych publicystów czynnych dziś w sieci poniesiecie porażkę. Jeśli w ogóle uda Wam się coś sprzedać. Jak myślicie dlaczego? Na to pytanie jak sądzę nie próbował sobie odpowiedzieć nikt, szczególnie zaś ci, którzy są oburzeni dziś moją postawą. Ja Wam tej odpowiedzi nie udzielę. Mogę tylko wystawić tutaj raz jeszcze te zwracane książki z kilkukrotnym przebiciem i cieszyć się tym, że udało mi się stworzyć markę. To nic, że jest ona zamilczana i usuwana z przestrzeni publicznej. Istnieje jednak i ma wartość.

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/wspomnienia-z-zeslania-do-kazachstanu/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/dzieje-gornictwa-i-hutnictwa-na-gornym-slasku-do-roku-1806/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/niedzwiedz-i-roza-czyli-tajna-historia-czech/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/basn-jak-niedzwiedz-tom-ii-wielki-powrot/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/irlandzki-majdan/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/straz-przednia/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/lowcy-ksiezy/

  8 komentarzy do “Książki ze zwrotów”

  1. Irlandzki Majdan, poluje na ta ksiazke!!!

  2. Jest szansa ze cos pan zapoda do ksiegarni internetowych w UK? Zbliza sie miesiac zamowien ksiazek(chodzi o nowisci) Pozdrawiam.

  3. Duzo ludzi czyta panskie ksiazki. Ostatnio Tomasz Sommer opowiadal o Zlych Czasach Karpinskiego.

  4. Ja natomiast jestem Panu bardzo wdzięczna za postawę wobec wojny na Ukrainie, i za to, co nazwał Pan obcesowym zachowaniem. To”obcesowe zachowanie” jest moim zdaniem jak najbardziej zasadne w okolicznościch wojennych. Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia.

  5. „Złe Czasy” to wybitna publikacja – Klinika powinna za nią dostać dużą nagrodę.

  6. Barbaria w sercach, kupowali te książki robiąc komuś przysługę?

  7. Pomarzyć można – a kto wie jak sprawy się ułożą po szczęśliwym powrocie z Kijowa.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.