wrz 282010
 

Po długich wahaniach zainstalowałem w końcy przycisk „kup teraz” w systemie pay pal, zrobiłem to z myślą o klientach z zagranicy, którym nie chce się bawić  w mozolne wpisywanie danych na witrynach bankowych. Życzę miłej lektury.  Ci z Państwa, którzy chcą nabyć „Pitaval” starym systemem mogą zerknąć do notki poniżej, gdzie podany jest numer konta bankowego.

  4 komentarze do “Kup teraz”

  1. dzieki za pay pal, dzieki temu moge wreszcie zamowic ksiazke. mieszkam w usa, wiec z tymi przelewami bankowymi mialam problem.
    pozdrawiam, nie moge sie doczekac ksiazki.

  2. Już wkrótce książka dojdzie. Dziękuję za zakup.

  3. Witam serdecznie autora książki – Baśń jak niedźwiedź. Piszę na prośbę mojego ojca który przypadkiem wszedł w chwilowe posiadanie pańskiej książki i zachwycony nią do reszty nie mógł się od niej oderwać jako iż jest historykiem (a i ja podzielam jego pasję) z wykształcenia z niemałym entuzjazmem chciał by ją poznać w całości. Po wnikliwej analizie internetowych środków zakupu z rozgoryczeniem stwierdził że pańskiej książki nigdzie nie można już dostać i zgłosił się do mnie z pomocą , ja natomiast zgłaszam się do pana i proszę o kontakt w sprawie zakupu na mój adres meilowy. Pozdrawiam i liczę na odp.

  4. Wysłałem wiadomość na pański adres mailowy, ale wróciła. Książek już u mnie nie ma. Są w księgarni Tarabuk przy Browarnej 6 w Warszawie, w księgarni „Ukryte miasto” Noakowskiego 16 w Warszawie, trzeba wejść do bramy. Są także w księgarni Karmelitów przy Działowej 25 w Poznaniu. I jeszcze w sklepie http://www.ksiazkiprzyherbacie.otwarte24.pl

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.