paź 022015
 

Z pewnym zaskoczeniem przyjąłem informację podaną w wiki, że to dzięki Lidze Przeciwko Zniesławieniom obóz w Oświęcimiu nosi nazwę Były Nazistowski Niemiecki Obóz Koncentracyjny Auschwitz-Birkenau. Gdyby nie Liga jednym słowem i jej szef pan Foxmann, Oświęcim byłbym po prostu polskim obozem zagłady. Jeśli do tej informacji dodamy tak pamiętne wezwanie premiera Izraela, wygłoszone na UJ, a dotyczące zbyt szczegółowego nauczania historii zrobi się jeszcze bardziej dziwnie. A jak przypomnimy sobie, że w krajach, w których wychodzą gazety, gdzie Oświęcim nadal jest opisywany jako „polski obóz zagłady” nauczanie historii realizowane jest w myśl postulatów premiera Izraela, to nasze zdziwienie osiągnie zenit. Ja nie będę tu nikogo zachęcał do sprawdzania kto jest właścicielem periodyków, w których ukazują się takie treści, bo mogłoby to być źle odebrane, ktoś mógłby pomyśleć, że my tu uprawiamy jakiś historyczny rewizjonizm. Chcę tylko wyraźnie powiedzieć, że nazwę Nazistowski Niemiecki Obóz Koncentracyjny Auschwitz-Birkenau zawdzięczamy Hitlerowi i jego ludziom z SS. Jeśli cokolwiek zawdzięczamy panu Foxmanowi to jedynie słówko „były”, które znajduje się na początku. Dociekliwi powiedzą, że i to nie jest prawdą, bo „były” to zasługa żołnierzy I frontu ukraińskiego, którzy do obozu wkroczyliw roku 1945. No więc co zawdzięczamy Lidze w takim razie? Otóż z całą pewnością zawdzięczamy jej to, że na wielkich obszarach globu historii naucza się w myśl dyrektyw zarysowanych parę lat temu w Krakowie przez premiera Izraela. Tylko tyle i aż tyle.
Jeśli komuś się zdaje, że Liga powstała w związku z antysemickimi wybrykami w Polsce czy w Rosji, że powstała ona w związku z Hitlerem, albo którymś z jego zauszników ten niestety jest w błędzie. Liga jest dużo starsza. Założono ją w roku 1913, co nie ma rzecz jasna związku z utworzeniem FED (chyba w tym samym roku powstała ta organizacja). Liga utworzona została pod patronatem tak dobrze nam znanej organizacji B’nai B’rith zwanej tu żartobliwie Brimbrambrum jako reakcja na rasistowskie wystąpienia w USA. Konkretnie zaś jako reakcja na jedno wystąpienie. Oto od roku 1913 toczył się w Atlancie proces człowieka nazwiskiem Leo Frank, sympatycznego młodego mężczyzny o miłym uśmiechu, zawsze eleganckiego i grzecznego. Leo Frank był oskarżony o zbrodnię straszną, która nie pasowała ani do jego emploi, ani do jego charakteru, ani do okoliczności w których się wychował i w których dorastał. Leo oskarżony został o zgwałcenie i zamordowanie trzynastoletniej dziewczynki nazwiskiem Mary Phagan. Sąd po procesie poszlakowym skazał Leo na karę śmierci, co wywołało gwałtowną reakcję wśród społeczności żydowskiej Atlanty i całych Stanów, wszyscy byli przekonani o niewinności Leo oraz o winie stróża z fabryki gdzie doszło do zbrodni, czarnego stróża rzecz jasna. Sąd jednak nie przejął się głosami oburzenia i podtrzymał wyrok w ostatniej chwili zmieniając go na dożywocie. Początek XX wieku na południu USA to nie były dobry czas dla takich chłopców jak Leo. Ciągle panowała tu nietolerancja, porachunki załatwiano brutalnie i nikt kto miał broń w ręku nie przejmował się prawem. Okazało się, że Leo nie jest bezpieczny nawet w więzieniu, tłum red neck’ów (siedem samochodów) zwanych w ówczesnej prasie „uczciwymi obywatelami” wyciągnął tego delikatnego i wrażliwego człowieka z więzienia, zawiózł go do miejscowości Marietta i tam powiesił na drzewie ignorując ostateczną decyzję sądu. Przeciwko tym ludziom nie wytoczono żadnych zarzutów, a jakby tego było mało prokurator, który oskarżał Leo został wybrany później gubernatorem stanu Georgia. I wyobraźcie sobie, że wyboru tego nie dokonali polscy antysemici. Leo zaś, nieszczęśliwy, biedny Leo był przewodniczącym loży B’nai B’erith w Atlancie i jego śmierć szalenie poirytowała braci z innych lóż, którzy przecież stawiali sobie za cel walkę z ciemnotą, zabobonami i bigoterią. Podobnie zresztą jak utworzona w roku 1913 Liga Defamacyjna.
Zacznijmy jednak od początku. Oto Atlanta roku 1913, miasto, w którym przemysł całkowicie opanowany jest przez rodziny żydowskie. W fabrykach zaś pracują rodziny, w tym dzieci ubogich Amerykanów z okolicznych miasteczek, a także rodziny emigrantów. Rotacja jest duża, a płace bardzo niskie, tydzień pracy wynosi 60 godzin. Mary Phagan, dziewczynka trzynastoletnia, bardzo ładna i nad wiek dojrzała co można zauważyć na zdjęciach https://en.wikipedia.org/wiki/Leo_Frank#/media/File:Mary_Phagan.jpg , pracuje w fabryce ołówków, gdzie jednym z menedżerów jest Leo Frank. Po pewnym czasie zwolniono ją bo zabrakło chwilowo blachy do produkcji metalowych ołówków. Kiedy przyszła ostatni raz do zakładu, żeby odebrać swoją pensję – 1,20 dolara została zamordowana, a wcześniej zgwałcona. Na terenie fabryki obecni byli wówczas Leo Frank i nocny stróż Newt Lee. Ponieważ jednak Mary została znaleziona na piętrze gdzie rezydował Leo to jego postawiono w stan oskarżenia. Tak oto wyglądał on w czasie procesu https://en.wikipedia.org/wiki/Leo_Frank#/media/File:Leo-frank-at-trial.jpg
Sąd uznał, że to on popełnił tę ohydną zbrodnię, że to on tłukł głową dziewczynki i tokarkę, że zgwałcił ją i udusił jej własną sukienką, choć Leo nie wygląda wcale na człowieka zdolnego do takich czynów. Nie chcę tu cytować szczegółów, żeby nie oskarżono mnie o epatowanie makabrą, tak więc musicie sobie doczytać o tym sami.
W czasie procesu Leo próbowano oskarżyć o śmierć Mary także innego człowieka, czarnego dozorcę Jima Colneya. Świadkowie jednak zeznający przeciwko niemu nie byli zanadto przekonujący, podobnie jak ślady mające wskazywać, że to on dokonał morderstwa.
W czasie kiedy toczyło się postępowanie do akcji weszły populistyczne gazety z południa, które rozpętały dziką nagonkę przeciwko biednemu Leo. To ich właścicieli można śmiało nazwać moralnymi sprawcami linczu na Leo. I to właśnie do walki z takimi jak oni powołana została Liga Defamacyjna, której prezesem jest dziś pan Foxmann, człowiek, jak wskazuje wygląd, uczciwy i godny zaufania http://www.infostormer.com/demonic-jew-and-adl-head-abe-foxman-sheds-buckets-of-tears-claiming-uns-lack-of-objectivity-towards-israel/
To jemu podobno zawdzięczamy, że Oświęcim nosi dziś nazwę Były Nazistowski Niemiecki Obóz Koncentracyjny Auschwitz-Birkenau.
Może na koniec dodam jeszcze kilka słów o ludziach, którzy powiesili Leo Franka, wszyscy oni byli albo prawnikami, albo politykami, po linczu na Franku, niektórzy z nich zrobili kariery. Szczegóły tych wypadków znajdziecie tutaj https://en.wikipedia.org/wiki/Leo_Frank
Proces, którego celem było oczyszczenie Franka Leo z zarzutów trwał do roku 1986, była weń zaangażowana Liga Defamacyjna i jej kolejni prezesi. I w końcu w roku 1986 udało się doprowadzić do całkowitego oczyszczenia Franka Leo z zarzutów. To wielki sukces, myślę, że większy niż przeforsowanie nazwy Były Nazistowski Niemiecki Obóz Koncentracyjny Auschwitz-Birkenau. Nie wiem jak tam dziś układają się relacje pomiędzy Ligą a lożą B’nai B’erith, ale wiki podaje, że Liga jest już organizacją niezależną. Loża zaś, która działa i u nas przecież nadal, ma również za zadanie walczyć z antysemityzmem i pomówieniami wobec Żydów. No i jeszcze z bigoterią, kołtunerią i innymi przestępstwami mniejszego kalibru. Co czyni jak wiecie z dużymi sukcesami. No, ale z antysemityzmem jest prawie tak samo jak z walką klas – zaostrza się w miarę jej prowadzenia, sami to widzimy w naszym kraju. Tak więc zajęcia członkom loży i Ligi z pewnością nie zabraknie. Dobrze, choć, że tę sprawę Oświęcimia pozytywnie załatwili i możemy już spać spokojnie.

Gdyby ktoś z mieszkańców Łodzi był tak dobry i przybył jutro w okolicach 9.00 do Atlas Areny, żeby pomóc mi rozładować książki byłbym nieskończenie wdzięczny.

Zostawiam Wam nagrania z Opola i z Warszawy

W dniach 3-4 października będę w Łodzi, na festiwalu komiksu i gier, który odbywa się w Atlas arenie. Łatwo trafić. W niedzielę będzie z nami przez chwilę Rysio. To jest papuga ara, bardzo kolorowa i sympatyczna. Jak ktoś kupi książki, będzie mógł sobie zrobić zdjęcie z Rysiem. Rysio nie będzie nam towarzyszył za długo albowiem jest nerwowy i łatwo wpada w depresję. No, ale chwilę będzie.

Zapraszam na stronę www.coryllus.pl gdzie umieściłem wczoraj dwa nowe przewodniki, po Polesiu i po Ziemi Przemyskiej.

  42 komentarze do “B’nai B’erith uczy polskiej i amerykańskiej historii”

 1. Jak to historia zatacza koło.Leo skończył prawie jak pies Hartmana.

 2. Rześki, jaki masz cel w budowania tak ohydnie nieświeżych porównań ?

 3. Gwoli ścisłości szef ADL Foxman jest urodzony w Polsce w 1940 roku poprzednie nazwisko Baronowicz.
  Zanani sponsorzy ADL: Meyer Lansky, Moe Dalitz, Theodore Silbert, Michael Milken, Marc Rich, Hugh Hefner, Larry Flynt,…

 4. W książce amerykańskiego przemysłowca i producenta samochodów Henry’ego 😉 Forda pt. Międzynarodowy żyd: Główny światowy problem (The International Jew: The World’s Foremost Problem) wydanej z roku 1920, spotkać można zarzut wobec B’nai B’rith, że organizacja ta nie stroniąc od działań politycznych dąży do infiltrowania stanowisk kierowniczych prasy danego kraju goszczącego diasporę żydowską i cenzuruje treści uważane przez organizację za antysemickie rodzimych mediów i kultury, np. usuwając z programów szkolnych i teatrów Stanów Zjednoczonych klasyczną komedię Szekspira Kupiec wenecki. Za niedocenianą Wiki 😉

 5. Bronisław Komorowski
  http://nwonews.pl/pdf/forum/post-31208.pdf
  i B`nai B`rith 😉

 6. „Tak więc zajęcia członkom loży i Ligi z pewnością nie zabraknie. Dobrze, choć, że tę sprawę Oświęcimia pozytywnie załatwili i możemy już spać spokojnie.” .Spać- tak samo jak Frank Leo? . Za chwilę pisząc każde jedno słowo on line , będziemy musieli mieć blisko siebie sztab prawników, żeby pisząc słowo Yewro od razu w odnośnikach napisać jak czytać? Jeden pejsaty, 1 taczkowy – nie w polskim obozie, a może jeden metalowy krążek bez pokrycia niskiej nie pejsatej w luftwaffe pisakiem wodoodpornym zwanej.

 7. Proponuję wszystkim zrobić doświadczenie.
  Wchodzimy tu: http://chroniclingamerica.loc.gov/search/pages/results/?state=&date1=1836&date2=1922&proxtext=pogrom&x=0&y=0&dateFilterType=yearRange&rows=20&searchType=basic
  w odpowiednie pola wpisujemy słowo „pogrom”, wybieramy odpowiedni zakres dat i otrzymujemy jakieś wyniki.
  Otóż ciekawostka tych wyników polega na tym, że przed rokiem 1918 otrzymamy całkiem sporo wyników, w których bedzie zawarta fraza „pogrom in Poland” lub zbliżone.
  Przypomnijmy, to nie są gazety pisane obecnie, to są zdigitalizowane gazety z tamtych czasów – nikt nic do nich obecnie nie dopisał.

  Jednakże największy cyrk to miał miejsce po 1918 roku. Dochodziło do takich numerów, że jak się dwóch chłopaków na wiejskiej zabawie o dziewuchę potrzaskało, a jeden był Żydem i stracił 3 zęby, to następnego dnia po ulicach miast w USA szły marsze protestacyjne przeciwko polskiemu antysemityzmowi. W których to marszach padały hasła o 30’000 (słownie trzydziestu tysiącach) ofiar pogromu w Polsce. Miało to bardzo daleko idące konsekwencje, również w czasie II WŚ. Bo jak Polacy informowali o tysiącach wywożonych i gazowanych Żydach, to dokładnie te same środowiska, które jeszcze parę lat wcześniej robiły takie eventy patrzyły na pokazywane im dane i przepuszczały to przez filtr swoich własnych kłamstw z przed kilku lat. Skutek znamy.
  Samo powstanie Polski po 1918 roku było odbierane przez dużą część działaczy żydowskich jako antysemityzm – niejako z definicji.
  Jak polscy chłopi zakładali spółdzielnie mleczarskie (za namową i pod nadzorem księży) to oczywiście też był antysemityzm – no tu przynajmniej było jakieś uzasadnienie, w tym wypadku ekonomiczne. Wszak jakiś żydowski pośrednik tracił źródło dochodu.

  Warto przyswoić to co jest w zeskanowanym tutaj (http://pulldragontail.blogspot.com/2015/09/antysemityzm-naukowe-oszustwo.html) materiale.

 8. Szyfranci polscy od zaraz potrzebni…

 9. które stanowisko w Atlas Arenie?
  Czy książeczkę o Bereccim będzie Pan miał w sprzedaży?

 10. Nie jeszcze nie będę miał. Stanowisko 19, ale okazało się, że to się zaczyna o 9.00, więc przed tą godziną postaram się być. Będę wdzięczny za pomoc.
  GM

 11. Podejrzewam psa Hartmana o zagryzanie kur.(oczywiście to tylko podejrzenia bez dowodów.Tzn .żadnych pór ,grzebieni i pazurów)

 12. ADL służy do innych celów niż powszechnie się uważa. Obejrzałem kiedyś film izraelskiego reżysera, który z tej racji miał szansę pokręcić się po biurach tej firmy i to co mu zaprezentowano jako ważne zadania to, za przeproszeniem, zwykłe pierdoły.

 13. ADL nie słuzy do pierdoł…jest ważnym trybikiem machiny propagandowej…to doskonała tuba…która zakrzyczy i przekręci wiekszość ciekawych histori pojawiajacych sie w eterze…ale równie waznym zadaniem tejże ogranizacji jest wytwarzanie psychozy zagrożenia u żydów…to jest ten właśnie element mobilizacji solidarności plemiennej..tak istotnej w sukcesach na innych frontach…

 14. Pokazano mu pierdoły, bo o tych rzeczach, którymi ADL faktycznie się zajmuje wolą publicznie nie mówić.

 15. Jeszcze raz proszę o uważne przeczytanie tego co napisałem…nie ma jakieś ukrytej agendy…tylko przekręcanie rzeczywistości i kreacja psychozy u współplemienców…

 16. Tak, ma Pan racje… i robia tez za „sponsora” roznych tematycznych imprez… czyli
  zlodzieje podpieci pod budzety-projekty-inicjatywy… zlodzieje, ktorzy okradaja nas
  z podatkow…
  Widzialam juz kilka takich „zlodziejskich projektow” tu we Francy w ktorych
  „partycypuja”…

 17. Ja podałem tutaj nazwiska niektórych „fundatorów”…ich działalność poza sferą charytatywną…sama za siebie mówi…ale dotacje zapewniają ochronę propagandową w chwilach krytycznych…

 18. a propos Francji…czy wie Pani skąd wywodzi się rodzina Sarkoziego?

 19. … i to sie mafia albo sitwa nazywa… ja mysle, ze juz niebawem
  tych wszystkich „fundatorow” i ich „fundacje” nalezy w tempie ekspresowym wziazc „pod lupe”… wprost bezzwlocznie!

 20. Zyd pochodzenia wegierskiego, podobnie jak Soros… doslownie
  w ubieglym tygodniu widzialam w TV francuskiej jak ktorys
  z dziennikarzy zapytal sie go… czy jest Zydem?
  Sarko zamurowalo, byl zmieszany i – co tu duzo mowic – lekko
  zapieniony, ale zaparl sie i powiedzial, ze jest „Français”… dziennikarz
  zapytal czy zydowskiego pochodzenia… z niesmakiem potwierdzil, ze
  tak. Dopowiedzial, ze pochodzenie nie ma znaczenia… dziennikarz
  odpowiedzial, ze… dla Francuzow ma znaczenie czy to pochodzenie
  jest zydowskie czy z Magrebu.
  … typowy Zyd na wskros, bezczelny hipokryta, zalosna marionetka.

 21. Rodzina Sarkoziego wywodzi sie z Salonik (Grecja), był bardzo ważnym rabinem…to że Sarkozy podaje się za chrześcijana to nic nowego…gdyż trzeba zrozumieć co działo sie w Salonikach w okresie dziadka Sarkoziego…był to bardzo wazny ośrodek sekty Domneh – od nich wywodzi się ruch mlodych Turków (oni to zrobili rewolucję i obalili sułtana).. Sekta Domneh jest kontynuacja tradycji Sabatea Zvi czyli tak zwanych Sabateistów…w Polsce znanych pod nazwą Frankistów (od Jakuba Franka – który glosił iz jest reinkarnacją Sabatea Zvi)…Historia Sabateistow jest bardzo istotna dla histori zydów….w 1666 roku Sabatei Zvi oglosił sie Mesjaszem…i ponad połowa zydów w europe poszła w jego ślady…oczywiście trzeba zrozumieć..iż te pojecia są różne od tych jak je rozumiemy w kulturze chrześcijańskiej…to nawiązuje do doktryny Kabalistycznej…i jej doktrynie opracowanej przez Izaaka Lurie…to bardzo zapomniane fragmenty histori…ale bez ich poprawnego zrozumienia nie załapiemy iz tradycja ta kontynuowana jest Spinozę, Hegla, Marksa, Lenina oraz prekursora doktryny Hitlerowskiej Mojżesza Hessa…..wszędzie tam pojawia się pojęcie nowego człowieka, nowego ładu społecznego, swiata itd….to jest trop (znak) że mamy do czynienia z ta samą grupą….i nie mam najmniejszego znaczenia jakie maja nazwiska…czy też za kogo się podają….to bardzo stara tradycja….

 22. Spinoza był, zdaje się, przeciwko kabalistom.

 23. to jak zwykle dialektyka…i tworzenie dyskursu…prosze poczytac jak Jakub Frank chcąc pokazac jakim był Nowym Katolikiem wszczynał debaty z rabinami ( w Lowowie) na temat mordów rytualnych….Zvi tak mu trzeba było to przeszedł na Islam…:)) to tylko slowa wypowiedziane do nie ludzie więc co za różnica…:))

 24. Tak jak Pan to powiedział najbardziej bójmy się „przyjaciół” Indian….

 25. Innym tego klasycznym przykladem było puszczenie na turne po USA najbardziej znienawidzonym bankierów….którzy opowiadali publicznie że nowy projekt ustawy o banku centralnym (FED) jest zły…czyli jako oni to mówia że ZŁY to znaczy ze DOBRY…:))))

 26. Dobre i celne podsumowanie. Tak się przekręca rzeczywistość, by saldo było zawsze dodatnie.

 27. Tak, to wszystko jest bardzo ciekawe… w wolnej chwili poczytam sobie w Wiki o tej sekcie…
  czy doktrynie kabalistycznej, bo musze przyznac, ze sa to rzeczy zupelnie mi obce.
  Ja juz tak mam, ze na slowo „zyd” czy „zydowski” automatycznie wlacza mi sie „czerwona
  lampka”… ja juz tak mam, ze nie chce miec z nimi nic wspolnego. Mam jak najgorsze
  zdanie o tej nacji… sa to ludzie zdolni do najbardziej plugawych rzeczy…
  Ja juz pisalam u Pana Gabriela, ze ich „legendarna majetnosc” czesto jest mitem… dzisiaj
  zdarza sie bardzo czesto, ze sa kiepsko wyksztalceni, maja tzw. „klapki na oczach”, mlodzi
  maja bardzo – jak to sie mowi – zryte berety… wielu marzy o „ziemi obiecanej” w Polsce…
  jednym slowem bardzo nieciekawa nacja.
  We Francji jest ich dosc duzo, zwlaszcza w rzadzie, TV i filmie… Zydowki ogolnie sa brzydkie,
  a Zydzi – przynajmniej dla mnie – oblesni, cos okropnego, brrr… do tego fleje i brudasy… ale
  poznalam tutaj 2 fajne Zydowki, ktore calkowicie sie ze mna zgadzaly w moim osadzie… no,ale
  one zostaly „wyklete” ze swoich wspolnot.
  Na dzien dzisiejszy jest niezwykle potrzebne powiedziec zdecydowane VETO przeciw tej „struganej” historii holocaust’u w roznych zaprzanych konfiguracjach – czy to B’nai B’erith
  czy ADL. Dobrze by bylo gdyby nowy rzad przyjal podobny dekret jak Moscicki…
  dobrze by bylo powiedziec masonom WON… a teraz trzeba protestowac przeciwko temu zaklamywaniu ze wszystkich sil i temu wscieklemu pluciu na nas Polakow i Polske… i dlatego czekam na ten „odklamujacy film” Pana Gabriela… wiem, ze on powstanie,
  ale chcialabym zeby powstal jak najszybciej, bo jest on niezmiernie potrzebny… zwlaszcza
  dla mlodego pokolenia Polakow.
  Jestem tez przekonana, ze ostatnie demaskacyjne wpisy Pana Gabriela odbija sie szerokim
  echem wsrod „zainteresowanych”… i dotra tez do „Druzyny PAD’a”, i „Druzyny Szydlo”,
  i do jak najwiekszej liczby Polakow… bo ta wiedza z blogu jest naprawde przerazajaca
  i porazajaca!

 28. no, ale tak długo jak będziemy się rozwodzić na nieistotne tematy typu „czy Duda wykonał polecenie?” czy nie, odnośnie zawetowania ustawy która ma ułatwiać gejom czuć się gejem, to tematu jaki miaukliwie wypiskuje G Aborcze jako chyba „propozycję negocjacyjną” odnośnie 47 mld zł rocznie które uciekają z Polski w podatku CIT nie wejdą nawet na wokandę.

 29. proponuje nie używać żargonu GW i elit. Jeśli już, to pedał, nie gej. Okej?

 30. nie „GW” tylko G Aborczego, i nie „elit” tylko polskojęzycznych, i nie „pedał”, bo to obraźliwe i dodaje sojuszników naszym wrogom, którzy zawsze jak się ktoś pyta „gdzie jest kasa na emerytury” wtedy na ratunek przywołują „uprzedzenia rasowe”, „homofobię” i „szowinizm”, co by się szczelnie wiankiem fałszywych celów (czarnymi, gejami, uciśnionymi feministkami) otoczyć.

 31. Bnai cośtam ->Hartman->Hartman nienawidzi Polaków->pies naśladuje pana ->napada na kury albo grasuje po lesie->samoobrona miejscowa robi ,,sąd ludowy,,i wydaje wyrok->wynajęty snajper odstrzeliwuje psa Hartmana ->Hartman grozi zemstą tzn,cytuję ,,prowadzeniem dzieci Polskich do teatru ,na wystawy organizowane przez zboków itd.Wydaje mi się że jest podobieństwo do losu Leo.

 32. ..czyli mieli podobnych ekspertow co obecnie Polska ?

 33. Niech Pani zacznie od tej książki….

  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/spod-znaku-skorpiona1.pdf

  a następnie przeczyta Igora Bunicza (Poligon Szatana) mozna znaleść w PDF

  no i oczywiście klasyka..Eustace Mullins…

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/04/Mullins-Nowa-historia-Zydow.pdf

 34. na wiki są zdjęcia i Mary Phagan i Leo Franka. Co ten Leo Frank ma w oczach? Szaleństwo? Jakoś na zdjęciu nie wygląda na zdrowego.

 35. Mullins – Meyer Lansky to największy amerykański gangster. Gawiedzi wmówiono, że był nim (największym) Al Capone.

 36. Nie nie najwiekszy…najwieksi zawsze siedzieli w strukturach FED…CIA i innych agencjach z literkami alfabetu…

 37. Panie Gabrielu ja na wstępie proponowałbym zainstalować na Pańskim blogu wtyczki do RSS, ponieważ technicznie łatwiej byłoby śledzić Pana treści bez konieczności wchodzenia na stronę. Większość blogów jest w to wyposażona.

  Odnośnie postu to ja proponowałbym kolejne dochodzenie, bo ja niestety nie dotarłem a wydaje mnie się, że jest to meritum tego co dzieje się obecnie tzn. diabeł ryczy głośniej niż sto lat temu.

  Chodzi mnie natomiast o dotarcie do historii z czasów powstania żydowskiego, stłumienia go przez Rzymian i zburzenia świątyni.
  Nie chcę tutaj nikogo obrazić, ale długotrwała (można powiedzieć, że wytrwała) praktyka pokazała, że
  wszystko to co opanowuje świat przyszło z Bliskiego Wschodu od Abrahama, kiedy dokonaniom Jezusa się umniejsza. Gdzie w mieście, w którym mieszkam prym wiodą Żydzi, Jehowcy i Samarytanie (wszyscy sprzed Jezusa) a nie Katolicy czy nawet protestanci.
  Czy zauważyliście, że liczba Jehowców na świecie rośnie w ostatnich latach już prawie, że wykładniczo? Czy ta ich nowojorska siedziba to tylko przypadek?

  Mamy judaizm, chrześcijaństwo i islam. Mamy też masonów, którzy swoją główną historyjkę opierają na żydowskiej historii a dokładnie Hiramie Abiffie domniemanym konstruktorze Świątyni Solomona.
  Praktyka pokazała, że model żydowski + masoneria sprawdza się lepiej a chrześcijanie zamiast do roli przewodników ludzkości obecnie redukują się do roli niezorganizowanego ja to nazywam wypełniacza, do którego w porę dorobiono antagonistyczny islam, aby każdy czuł terror, miał gdzieś tam przeciwnika. Oczywiście heretycy i niewierzący funkcję wypełniacza spełniają jeszcze lepiej z pociechą dla takich m.in. Rotszyldów.
  Tak czy inaczej wydaje się, że od kiedy spalono ostatniego Templariusza Kościół traci przyczepność.
  Oczywiście Jezuici odwalają kawał dobrej roboty, ale potrzeba przeciwwagi dla świata finansowego i nie mówcie mi, że SKOKI, unie kredytowe, czy stowarzyszenia mieszkaniowe są odpowiedzią na to wyzwanie.
  Mówicie o wojnie psychologicznej a macie obecnie 5 z 10 top korporacji informatycznych, Internetowych, których założycielami i właścicielami są Żydzi.
  Mowa tutaj o Google, Facebook, Dell, Oracle i część Microsoftu.
  Na ich portalach dziennie loguje się miliony chrześcijan a nie odwrotnie.

  Ja do Chrześcijan mam za złe, że stali się bardzo reaktywni i zamiast stawać się bardziej konkurencyjnymi okopują się jakby wyczuwali swoje braki, są bardzo refleksyjni.
  Potrzeba jest pragmatyzmu bo obecnie to nie Chrześcijaństwo jest wyzwolicielem ludzkości, ale żydowski entrepreneurship (tak właśnie ten żydowski stał się wzorcem dla amerykańskiego, angielskiego itd.). Do tego jest jeszcze friedmanowski globalny wolny rynek, który za zadanie ma rozmiękczać wszelkie państwowości i inne organizacje, które stawiają opór pełnej wolności rynku (znowu na nie korzyść żydowskim lichwiarzom i handlarzom).
  Na marginesie w ostatnich latach Nobla dostało 3 Żydów, którzy jako pierwsi w historii dostali go nie za odkrycie/wynalazek ale tylko za metodę badawczą, co nie miało precedensu w historii fundacji.
  Oni z ziemi chcą uczynić jeden wielki wolny rynek z różnej maści wypełniaczami, stąd też w odpowiedzi Rosja a przede wszystkim Chiny betonują się (pomimo, iż ludzie uciekają do Hong Kongu a nie odwrotnie) nie słuchają dobrego dziadka Miltona.
  Oni obecnie koronują swoje zwycięstwo nad światem a po każdym kopie, którego co jakiś czas dostają wychodzą sprytniejsi i mszczą się na swoich oprawcach. Oczywiście nie jest moralnie przykładne, aby swoich tu i tam współbraci poświęcać dla dobra martyrologii narodowej, ale w/g mnie ich metoda jest skuteczna i dobrze zwiera ich szeregi, kiedy szeregi Chrześcijan są rozlazłe i będzie to widać jeszcze lepiej jak pojawią się w Polsce Syryjczycy a następnie Turcy.
  Potrzeba jest nie tylko pasterza Jezusa ale również jakichś psów pasterskie. Zapewne są, ale potrzeba takich dostosowanych, wytresowanych na XXI wiek.
  To, że naród Izraela jest niepokorny Bogu wiemy z samej jego nazwy, ale czy rolą Chrześcijan ma byś co najwyżej podziwianie żydowskich dokonań?
  Jacyś techno-heretycy mówią, że Żydzi mają wyższe IQ. Oczywiście, że mają, gdyż w wychowaniu kładą nacisk na to co ważne na oszczędność, dyscyplinę, przedsiębiorczość i konsekwencję.
  Z rodzin żydowskich wychodzą dzieci, które rewolucjonizują dzisiejszy świat na wielu frontach. W dzisiejszych czasach technologia i finanse są ich domeną. Dwie powiedziałbym najważniejsze dziedziny, które unieważnią chrześcijaństwo, a następnie jakby nigdy nic Żydzi przeskoczą do obozu islamskiego, kiedy Europa będzie wyglądała już jak ta za czasów wytężonych podbojów Arabskich.

  Duchowość jest niesamowicie ważna, aczkolwiek bez odpowiedniego pancerza to naturalnie staje się tylko wypełniaczem.
  Ja się pytam gdzie są canons regular i gdzie są chrześcijańscy eksperci finansowi i ich wersja Canary Wharf?
  Ja widzę zakony, które ze sobą konkurują a nie tylko są. I nie chodzi mnie który z braciszków lepiej zarapuje, aby podobało się młodzieży.

  Odnośnie poprzedniego postu o Rotszyldzie, to czytałem modrą dyskusję, że jego majątek podobno ledwie przekracza pół miliarda, stąd też żadnego Rotszylda nie widać w spisie Forbesa i innych spisach miliarderów. Ktoś nawet napisał, że podobno bogactwo Rotszylda zjadły jakieś podatki i to niby, że jego bogactwo jest tak rozproszone, że aż słabo zauważalne.
  A w tym samym czasie patrzałem na zdjęcie W. Buffeta, Arnolda S. i lorda Rotszylda i zastanawiałem się dlaczego taki top multimiliarder i top aktor robi sobie zdjęcia z jakimś lordem przeciętniakiem.
  Angielski Lord Grosvenor ma jakieś 10 miliardów majątku a zdjęć z Bufferem zdaje się nie ma.

  Nawet w grach komputerowych promuje się jakieś żydowskie treści. Gra Assasin’s Creed, która niby traktuje o Asasynach w/g mnie wydaje się być tak na prawdę żydowskimi Sykariuszami a nie islamskimi Asasynami. Do tego to zestawienie Asasynów z Templariuszami, którzy tak na prawdę nie byli ich największymi antagonistami, ale niewątpliwie antagonistami dla islamu i podejrzewam żydowskich lichwiarzy.

  Pozdrawiam

 38. innymi slowy proszę nie programować nam żargonu zgodnego z zapotrzebowaniem środowiska G Aborczego i Potyliki.

 39. Aha i kolejna ciekawostka Akamai Technologies kolejna całkiem spora firma Internetowa na świecie, której współzałożycielem jest Żyd Daniel Lewin – kapitan służb specjalnych Izraela i podobno pierwsza ofiara zamachów na WTC. https://en.wikipedia.org/wiki/Daniel_Lewin
  Ja podejrzewam, że on teraz siedzi sobie gdzieś na jakiejś wysepce i popija drinka nie wyjmując parasolki.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.