kw. 112019
 

Proszę Państwa, jutro wyjeżdżam na targi książki w Białymstoku. Nie wiem czy będę miał możliwość pisania tekstów, rano zostawię tu nagranie podsumowujące konferencję w Baranowie Sandomierskim. Przypominam, że choć do konferencji w Kliczkowie zostało jeszcze dwa i pół miesiąca, będę musiał zamknąć listę wcześniej, ponieważ muszę się zadeklarować co do ilości uczestników. Proszę więc, aby Ci którzy się już zdecydowali nie zwlekali z wpłatami do ostatniej chwili. Termin pierwszego panelu, który odbędzie się w Stężycy pod Dęblinem mam już potwierdzony. Tak, jak to ogłaszałem wczoraj – 24 maja, godzina 17.00, Wyspa Wisła, temat „Czy Rosja była pierwszą angielską kolonią”.

A teraz już książka

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/piastowny-i-zony-piastow/

  3 komentarze do “Nowa książka – Piastówny i żony Piastów”

  1. Szanowny Panie,

    Stary ojciec poprosił mnie o zapisanie go na konferencję w Kliczkowie. Próżno szukać informacji gdzie wpłacać piniądzę itd… Może prosić o dokładną informację?

    Serdecznie pozdrawiam

  2. Doprawdy? Sądziłem, że zakładka na pasku w Szkole nawigatorów załatwia sprawę. Poza tym łatwość docierania do informacji psuje jakość imprezy, trzeba się trochę pomęczyć, tak już bywa w życiu

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.