kw. 102019
 

Szanowni Państwo umieszczam dziś w sklepie kolejną, nową książkę

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/dzieje-chrzescijanstwa-na-litwie/

Informuję jednocześnie, że nie będę łączył zamówień, żeby była tańsza wysyłka, bo nie mam fizycznej możliwości, żeby to robić. Książek w sklepie będzie przybywać, a ja mam tylko jednego pracownika oraz liczne obowiązki nie związane z wysyłką. Połączenie wszystkiego ze wszystkim – żeby było taniej – i tak się nie uda.

Informuję też, że

24 maja w ośrodku Wyspa Wisła w Stężycy pod Dęblinem, odbędzie się Panel dyskusyjny zatytułowany „Czy Rosja była pierwszą angielską kolonią”? W dyskusji udział wezmą członkowie redakcji kwartalnika „Szkoła nawigatorów”. Ostatni, 22 numer kwartalnika poświęcony został relacjom rosyjsko-brytyjskim od XVI wieku do rewolucji bolszewickiej.

Uczestnicy:

Krystyna Murat

Gabriel Maciejewski

Szymon Modzelewski

Wstęp wolny. Początek o 17.00, zaplanowany koniec dyskusji 20.00.

Na miejscu można będzie kupić książki wydawnictwa „Klinika języka”.

  Jedna odpowiedź do “Nowa książka w sklepie – Dzieje chrześcijaństwa na Litwie”

  1. Poczytam o tym jak to przodkowie „po kądzieli”  do Kościoła Katolickiego przylgnęli i trwają do dzisiaj. Podobno początek rodu miał miejsce za Księcia Witolda i protoplastą rodu był bardzo dzielny człowiek, którego tenże Witold uszlachcił i wywianował – oczywiście przodek był nagrodzon za waleczność. Zobaczymy czy w książce jest nawiązanie do litewskich rodów, dzięki katolicyzmowi spolszczonych.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.