sie 072019
 

Proszę Państwa, nakład nowego nawigatora, poświęconego Wenecji, miał przyjechać dziś. Nie przyjechał. Będzie dopiero jutro. Od dziś jednak uruchamiam sprzedaż. Do tego mam nowy numer Okna wiary i dwie książki napisane przez księży. Coś za dużo o Żydach było ostatnimi czasy.

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-23/

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/sladami-jezusa-wedrowki-po-ziemi-swietej/

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/jestes-wiekszy-niz-myslisz-ludzka-wolnosc-w-ujeciu-sw-jana-od-krzyza/

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/okno-wiary-lipiec-sierpien-2019/

 

  3 komentarze do “Nowe książki i czasopisma w sklepie”

  1. Z tym Żydami zgadzam się. My gadamy i piszemy, a oni powolutku ustawę 447 do przodu. Już podpisało się 98 senatorów. Kiedy za 2-3 lata Trump będzie potrzebował Rosji do konfrontacji z Chinami i my wypadniemy z roli ulubionych sojuszników, to może być nie wesoło.

  2. Zapewne przehandlują nas za przysłowiową paczkę fajek, aby uzyskać korzyści w innej części świata.

  3. Ja pęknę ze śmiechu, kiedy oni po sfiniszowaniu z nami ustawy 447, dzięki izraelskim ekspedycjom archeologicznym odkryją na Yukatanie, czy innym odcinku wybrzeża wschodniego  ołtarze i kości zwierząt ofiarnych i kirkut i to wszystko akurat będzie datowane na  czasy zburzenia Świątyni Jerozolimskiej i wtedy się okaże że interpretacja naukowców z tej izraelskiej ekspedycji archeologicznej jest taka, że  oni są u siebie bo mieszkali na tym amerykańskim kontynencie dawno dawno temu  i teren zajęty przez stany Zjednoczone to jest właśnie ich mieniem bezspadkowym.  A Amerykanie mają wypłacić za bezumowne korzystanie z rzeczy albo inne uzasadnienie do złupienia cokolwiek tam w prawie cywilnym czy międzynarodowym się przecież znajdzie.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.