mar 062019
 

Miały być trzy nowe książki, ale będą dwie. Najpierw jednak przypomnę, że w sobotę rozpoczyna się druga konferecnja LUL, którą nazywam konferencją bez nazwy, bo rozstrzał tematów jest zbyt wielki, by próbować ją jakoś określić. Zgłosiło się ponad 100 osób, co jest i tak za wiele w stosunku do możliwości lokalowych. No, ale może damy jakoś radę. Szczegóły są w zakładce o nazwie LUL na portalu www.szkolanawigatorow.pl. Ludzie już zapisują się na kolejną konferencję, która odbędzie się w Kliczkowie 29 czerwca tego roku. Czasu jest dużo, ale upraszam o rozwagę w oczekiwaniu, bo o ile w Tłokini było dużo miejsca, o tyle w Baranowie nie ma go wcale. Jeśli zaś tendencja się utrzyma, to mimo ogromu sal Kliczkowa może się okazać, że zmkniemy zapisy dużo wcześniej niż się spodziewaliśmy. Nie dam rady ogranizować tych konferencji częściej, a szkoda, bo wykładowców chętnych brać w nich udział jest coraz więcej. Jakoś musimy się więc tym czasem podzielić. Tak więc do zobaczenia w Baranowie Sandomierskim 9 marca, w sobotę. Początek o 9.30 z rana.

Teraz już książki

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/aleksander-wielopolski-margrabiego-lata-przedhistoryczne-tom-i-margrabiego-i-polski-tragedia-tom-ii/

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/buka-u-psychiatry/

Bukę wyładowałem przed chwilą i ledwo od tego chodzę. Książka wygląda jak milion dolarów, a Jarek, który ją przygotował, to mistrz świata.

Przypominam o promocji. Do 18 marca Pająki, protestancki nawigator, Życiorys własny przestępcy i Przez jasne wrota, kosztują po 15 zł za egzemplarz.

  3 komentarze do “Nowe książki, konferencja i promocje”

  1. Buka u PsyHiatry, a szef wydawnictwa u ortopedy. Prosze nie szarzowac ze zdrowiem, Ukrainca zatrudnic albo jakis dobry sztapler do magazynu by sie przydal.

  2. Mam pytanie do pana profesora Swiecickiego, proste i wazne pytanie: jaka jest prawidlowa odpowiedz na klasyczne pytanie testowe u psychologa „co pan/pani widzi na obrazku?”, na podstawie ktorego stawiane sa diagnozy u pacjentow. Chodzi o te obrazki, nieczytelne, albo gdzie narysowano jednoczesnie profil mlodej i starej kobiety albo pejzaz, ktory uklada sie w twarz Woltera. Jest to pytanie o tyle istotne, ze tworzymy wlasne koncepcje historyczne – w oparciu o te same fakty, ale inne postrzeganie. Ktora koncepcja jest prawidlowa, a ktora jest teoria spiskowa lub zludzeniem? Czy lekarz psychiatra moze dac nam do reki narzedzie naukowe do prawidlowego postrzegania rzeczywistosci i do prawidlowego konstruowania hipotez politycznych i historycznych?

  3. Przydałaby się na stronie informacja o liczbie stron i podgląd zawartości książki. Pod opisem „Buki” brakuje informacji, kto ją poleca. Świetny tytuł, swoją drogą…

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.