gru 102018
 

Czy PiS wygra wybory i dalej będzie rządziło? Czy to co zaprezentowało wystarczy?

  6 komentarzy do “Nowe nagranie z Józefem. O pisowskich dołach”

  1. Sama nie wiem dlaczego, jednak  wysłucham tej rozmowy, no  motywy wynikające z sympatii do Coryllusa, bo jednocześnie odstręcza mnie od audycji –  Orzeł – , kiedy z tym swoim prawie prostackim lansowaniem się, włażeniem w pół zdania. Tak mnie rozdrażnia, że kiedyś go z Metra wyrzucę. Za mojej młodości definiowało się uczucia mieszane czyli : tonąca  na jeziorze teściowa w nowym samochodzie zięcia. Teraz uczucia mieszane to rozmowa Coryllusa z Orłem, Cieszę się, że Gabriel jest na wizji i referuje swoje konstrukty, no ale te dogadywanki orła, to „wyrywanie” Gabrielowi  mikrofonu….

  2. nie uwierzycie, Orzeł się opanował, zaczął słuchać.

  3. Nie mogę oglądać tych nagrań z Orłem. Sorry, Coryllus. Stary mason probuje urabiać Coryllusa. Nie wydaje mi się, że to rozmowa dla rozmowy. Wolę Coryllusa samego lub innymi rozmówcami.

  4. Probowac zawsze mozna…

    … a nawet trzeba… ale zeby pan Orzel „urobil” Coryllus’a – to Pan przesadzil.

  5. Nie wiem, mam wrazenie, ze albo urabia, albo sąduje. Ma nawet twarz podobną do Zarubina, tego od typowania w Katyniu. Podobno bardzo fajnie sie z nim rozmawialo. Coryllus jest spiritus movens jednego z najciekawszych niezaleznych osrodkow. Wiadomo, ze wokol bedzie sie wiło grono agentow systemu roznej masci, z wyzszej i niższej polki. Orzeł jest z tej wyższej.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.