maj 232019
 

Proszę Państwa, mam taką prośbę, jeśli ktoś nie mieszka za granicą, niech łaskawie nie wpłaca pieniędzy na konferencję przez pay pal. Zabierają całe 12 zł. Po przejrzeniu umowy z zamkiem Kliczków i wymienieniu kilku uwag okazało się, że do 29 maja mam zapłacić 80 proc. tego co wpłynęło. Oznacza to, że lista uczestników nie zostaje zamknięta, można się zapisywać do 20 czerwca. Ja jednak bardzo proszę, żeby chętni zdecydowali się wcześniej. To naprawdę piękny i wart obejrzenia obiekt. Nikt nie będzie żałował. Karmią zaś fantastycznie. Jeśli nie zbierzemy dużej ilości osób już nigdy nie wynajmę wielkiego obiektu z wielką salą i będę zamykał zapisy po 60 uczestniku. Wykładowcy zaś będą coraz bardziej interesujący. Ponieważ nie przyjechał nakład „Handlu wołami”, bo coś się tam posypało, jutro w Stężycy będę miał tylko 10 egz. tej książki, czyli to co mi zostało z poprzedniego nakładu. Czasem tak się dzieje. No, a teraz już pogadanka o przeniewierstwach Żydów, na podstawie książki wydanej jak najbardziej legalnie przez wydawnictwo Universitas z Krakowa. Póki co falcony nie nadleciały i nic nie słychać o bombardowaniu miasta.

https://prawygornyrog.pl/tv/2019/05/gabriel-maciejewski-o-ksiazce-wymuszona-wspolpraca-czy-zdrada-wokol-przypadkow-kolaboracji/

  7 komentarzy do “Ogłoszenia i pogadanka o przeniewierstwach żydowskich”

  1. czyli jak zapłacić z zagranicy Anglii lub USA za konferencję jeśli nie przez PayPal??

  2. recenzent napisał o autorce, że ona jest z Instytutu Judaistyki – no to wyjaśnia dlaczego w jej książce i w jej opinii Gestapo ma dobre dokumenty a dokumentacja nie gestapowska budzi nieufność autorki.

    Bartoszewski też mówił że w czasie wojny nie bał się spotkania z uzbrojonymi Niemcami tylko z Polakami. No i autorka książki też podąża tym  nurtem – co polskie temu nie ufać .

  3. ależ ten Diamencik rozrabiał i tak odważnie w biały dzień w dużym mieście pod okiem Franka i jego gestapo , miał człowiek fantazję, jakby Urke Nachalnikowa naśladował. Może autorka napisze na blogu czy Diament miał krewnych w Łomży?

  4. Z zagranicy można, napisałem, że jak ktoś jest w kraju i ma taką chętkę, to żeby się może zdecydował na zwykły przelew

  5. może ktoś wrzucić linka do opisu konferencji lub udzielić informacji kiedy się odbędzie?
    dziękuję za pomoc

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.