maj 172024
 

Jedno ogłoszenie już było, teraz dwa kolejne

24 maja 2024. Godzina 18.00 „Czy powinniśmy bać się wojny?” – spotkanie z weteranem misji w Iraku, uczestnikiem walk w Karbali, kapitanem Tomaszem Badowskim. Wieczór poprowadzi Gabriel Maciejewski, autor, wydawca, bloger. Rozmowa toczyć się będzie wokół problemów związanych z propagandą wojenną kolportowaną w sieci, narastającym strachem przed agresją Rosji i zagadnieniami związanymi z przygotowaniem Polski i NATO do ewentualnego konfliktu. Na miejscu będzie można kupić książki wydawnictwa „Klinika Języka”. Zapraszamy.

Ogłoszenie Tomka Bereźnickiego o przedsprzedaży koszulek

START!

Zakończenie przedsprzedaży: 20 maja do 9:00 rano.
Termin realizacji: do 2 tygodni od daty zakończenia sprzedaży plus czas wysyłki
UWAGA: jeśli sprzedaż nie przekroczy progu 50 sztuk, wszystkie zamówienia zostaną anulowane, a pieniądze Państwu zwrócone. https://sklep.bereznicki.pl/produkt/rtm-witold-pilecki-t-shirt/

Ponieważ rano nie dałem linku do książek, jakoś nikt się nie kwapi do ich kupowania. Co jest o tyle istotne, że ja żyję z tej sprzedaży. Nie z żebrania, jak większość genialnych autorów czynnych w sieci i nie z dotacji, jak zatroskany o los wielokulturowej Polski Twardoch. Tak więc przypominam o nowych tytułach, nad którymi się napracowałem

 

  4 komentarze do “Ogłoszenia”

  1. Wojna jest elementem projektu zmiany składu etnicznego Europy, za którym rzekomo stoi Putin – według posła Tarczyńskiego.

    Uważam, że to jest prawda tylko, że nie tylko Putin za tym stoi, ale WSZYSCY (chabadnicy), których znamy z pierwszych stron gazet.

    https://youtu.be/oWspJRzJQSQ?si=kcKaSPJ1C5NgBFyP

  2. w którym miejscu odbędzie się to spotkanie z kapitanem Tomaszem Badowskim?

  3. w którym miejscu odbędzie się to spotkanie z kapitanem Tomaszem Badowskim?

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.