kw. 092018
 

Prawy Górny Róg polskiego internetu

  10 komentarzy do “PGR czyli Prawy Górny Róg”

 1. Tak trzymać!

  🙂

 2. o Lewym Górnym Rogu była we wczesnym PRL-u anegdota. Bohaterem anegdoty był facet co kupował codziennie Trybunę Ludu, stwierdzał organoleptycznie co jest zamieszczone na pierwszej stronie gazety w jej lewym górnym rogu, po czym wrzucał gazetę do kosza. Na pytanie kioskarza czemu tak postępuje, facet odpowiedział że czeka na info, które otoczone czarną ramką wraz ze zdjęciem też   czarnych ramkach będzie umieszczone właśnie w tym lewym górnym rogu tej gazety.

 3. Witam.

  Cieszę się i gratuluję. Wolność trochę kosztuje choć podobno nie ma ceny. Za wolność jednak prędzej czy później trzeba zapłacić. Cieszmy się dniami kiedy jest ona dla nas stosunkowo tania.

  Pozdrawiam

 4. Super:)))

 5. Hehe, ale nazwa

 6. Zabierzcie się za Dmowskiego i zrzućmy z nas to narodowe wybraństwo kultywowane przez inne totalitaryzmy. Merit a nie spoil system. Bóg nie uznaje spoil system – ziomkostwa. Cywilizacja JCh a nie Polska w okopie roztrzęsiona.

  Nie chcieli sojuszu z Niemcami, nie chcieli sojuszu z carem, ani bolszewikami, ale swój narodowy socjalizm kultywowali, powalczyli trochę dla swojej ojczyzny a skończyli na bronieniu czyjejś (francuskiej i angielskiej) a nie własnej wolności.

  Żadnego soft-socjalizmu w polskim wykonaniu na wzór brytyjski. Poza Królestwem Bożym na ziemi jedyne co teraz pozostaje to zachwyt nad Imperium Brytyjskim, bo to niemieckie czy rosyjskie tak nie zachwyca z racji, że nie jest takie egzotyczne jak odległa zielona wyspa Albion pełna różnych księżniczek, lordów i sir-ów.

  Ci politycy którzy mówili, że zrobią z Polski zieloną wyspę tylko jak tą trochę mniejszą Irlandię byli tak na prawdę śmiertelnie poważni.

 7. Właśnie tak, w prawo i jednocześnie w górę.

 8. Normal
  0

  W góre i na prawo to droga do Pana Boga. Pomyślności w podróży dla wszystkich nawigatorów.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.