sty 082020
 

  9 komentarzy do “Pogadanka na tematy bieżące”

  1. Bartosiak „strasznie pierniczy”, ale w tle  pogadanki jego książka ( znakomita książka Studnickiego również ). W biznesie nie ma obrażania, tylko trzeba zarabiać pieniądze na tym, co wartościowe i  ma swoje 5 minut. 

  2. Do  zamachu na Sulejmaniego mozna powrocic za nie wczesniej jak za rok gdy bedzie znane jakies fakty.  Wtedy bedzie mozna probowac przeanalizowac technike zarzadzania ludzka percepcja, nic wiecej

  3. Specjalnie ją tam postawiliśmy, właśnie dla takich jak ty

  4. Jesteś w ripostach przewidywalny do bólu :),  ale ale, zauważam zmianę strategii sprzedaży. Życzę sukcesów.

  5. We wszystkim jestem przewidywalny, nikogo nie potrafię zaskoczyć i do niczego się nie nadaję. 

  6. O Jacku Bartosiaku wypowiada się Tomasz Gryguć. Coś nawet wczoraj sugerował podczas wystąpienia w Częstochowie, że JB czytał Protokoły Mędrców Syjonu, chyba że ja źle zrozumiałem.. ale abstrahując od jego słów, zwracam uwagę, że ostatnio JB sprawia wrażenie nieco zmieszanego w „swoich” wizjach geostrategicznych. JB posiada też „magiczną” wiedzę z tyłu głowy, o czym z pewnych względów nie mówi głośno w publicznych wystąpieniach. Wie przecież, że wybitne (utalentowane) jednostki ..
    Co do przewidywalności do bólu: czy nie zauważyłeś, że poza publikacją Jacka Bartosiaka, w tle umieszczona jest nadto inna książka w temacie geopolityki (de facto książka z wyższej półki) – ‚Letters on Silesia / Listy o Śląsku’ Johna Quincy Adamsa. Pozycja częściowo zakryta, lecz niezwykle detaliczna w swej dogłębnej analizie. Detaliczna do tego stopnia, że autor z pieczołowitym sprytem pominął wybrane osoby i miejsca, odwiedzane w czasie tej romantycznej ‚pielgrzymki’ roku 1800.. Taki Ci to hazelnut.

  7. Zerknąłem na polecany fragment wystąpienia niejakiego Nikta, który jako „nikt” pewnie ma swoje ” ktoś”, ale jak sądząc po pierwszym punkcie wyliczanki na swojej koszulce, tego swojego ” ktoś” nie chce. To wystarczy, by od nikta trzymać się z daleka, w myśl starej katolickiej zasady : „unikaj wszystkiego co ma choćby pozór zła”

  8. Gwoli uzupełnienia tutejszych rozważań – Pan Nikt pracował wcześniej w holdingu z międzynarodowym kapitałem, później na wysokim stanowisku dla znanej ogólnopolskiej stacji TV. Pisywał w Gazecie Wyborczej. Tu jest koszulka Pana Grygucia dla tych, którzy chcieliby doczytać listę ”niechciejstwa”. 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.