mar 312019
 

Pogadanka o Acta 2

  2 komentarze do “Pogadanka o ACTA 2”

  1.  
    1) Celem cenzury Acta2 jest zwiększenie oglądalności i zainteresowania słabymi produktami, jak w reklamie Media Markt „powinni tego zabronić!” Cukierek sprzątnięty sprzed ust ma rzekomo lepszy smak.
     
    2) Istnieją takie technologie możliwe do zastosowania w internecie, z których nawet nie zdajemy sobie sprawy. Można na przykład wprowadzić taki algorytm, że jak Coryllus powie słowo „Anglia” na przykład pięć razy w ciągu 10 minut, to materiał będzie zablokowany albo jeszcze pojawi się znak graficzny „awaria, prosimy nie regulować odbiorników”. Na razie trwa przebieranie nogami, próby i eksperymenty, do czego można by wykorzystać te technologie, z tym, że już wiadomo, że w internecie wkrótce nie będzie swobody wypowiedzi.

  2. tu chba chodzi o wtrenowanie spoleczecnstwa w pewnych zachowaniach i przygotowanie na odbieranie dostepu do internetu. U mnie coraz to wiecej rzeczy musze zalatwiac przez internet, platnosci , podania. No i jak mi odbiora dostep to to kasy nie bede mogl uzywac. w swiecie bezgotowkowym to tragedia.

    co do kultury to ta i tak przychodzi odgornie po akceptacji wierchuszki. nie stoi nic na przeszkodzie a nawet jest wskazane tworzyc swoja wlasna kulture z wlasnym oderwanym od  glownego scieku obiegiem. bylby to poczatek stworzenia jakiejs alternatywy, jakiegos swiata rownoleglego.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.