kw. 212021
 

  5 komentarzy do “Pogadanka o lasach 2”

 1. Lasy w Polsce są najpiękniejsze i najbardziej zadbane. Wystarczy się przejechać po Europie i popatrzeć. Nasi leśnicy powinni być instruktorami w tych innych krajach europejskich. Lasy w Polsce, inaczej niż w innych krajach europejskich, są nadal dostępne dla wszystkich, a my mamy las w duszy. Jeśli zabronią nam wchodzić do lasu to już zabiorą nam ostatnią wolność.

 2. Dzień dobry,

  bardzo ładne podsumowanie, zgadzam się z pańskimi wnioskami.

  Może następną pogadankę zrobi Pan na temat, który dotyczy bezpośrednio pańskiego biznesu: powraca kolejna raz temat odgórnych regulacji cen na rynku księgarsko-wydawniczym. Poprzednie projekty były odrzucane, ale PIK atakuje kolejny raz przedstawiając do czytania nowy projekt.

  https://lubimyczytac.pl/znamy-nowa-wersje-ustawy-o-ksiazce-projekt-przekazany-do-konsultacji

  Strefa Czytacza i jego opinia o projekcie ustawy.

  https://www.youtube.com/watch?v=mqM1TTjbka8

  Dziękuję i pozdrawiam.

 3. Ja też w końcu nie wypełniłam tej ankiety, bo pytania były tendencyjne i nie chciałam jeszcze bardziej zaszkodzić.

  Wajrak mówi wprost: las ma sam umierać, odradzać się i znów umierać. To jest dyktatura idiotów. Kadry dobrane metodą starego ss-mana Josepha Beuysa: brać tylko tych, którzy nic nie umieją, nie wiedzą, ale chcą działać. Jest też tam Edwin Bendyk z książką „Zielony Ład”. Jednym słowem, wszyscy, którzy nie mają absolutnie nic mądrego do powiedzenia.

 4. Szkoda, że ta ankieta już nie jest dostępna. Znając sposób działania KE oraz ogólne „tryndy” trzeba przyznać Panu absolutną rację. Czy jednak rzeczywiście jest już pozamiata w?

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.