sty 132020
 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/miasto-na-skrzyzowaniu-morz-i-kontynentow/

Proszę Państwa, jak wszyscy zauważyli, w naszej działalności publicystycznej zaznaczają się pewne stałe. Dotyczy to tematów aktualnych i historycznych. Miasta są jednym z priorytetów jeśli idzie o nasze tutaj rozważania. A więc pogadanka o miastach i rewelacyjna książka o Konstantynopolu – mieście nad morzem

  Jedna odpowiedź do “Pogadanka o miastach i nowa książka w sklepie”

  1. Ten mechanizm jest stary. w Naszych czasach jest narzedziem Agendy 2030. To moze w Polsce cos nowego , u mnie to rzecz zanana od lat. Celem demontaz panstw narodowych , powstawanie miast panstw a przesiedlanie ludzi do miast. A wtedy wszystko przyspieszy, moznaby o tym duzo .
    To co dziwi to to ze nikt tego nie kojarzy. Te zmiany wymagaja ogromnych przeobrazen w sferach ekonomiczno prawnych. Sadza nad tym tysiace ludzi. Nikomu do glowy nie przychodzi zapytac skad to sie wszystko bierze? Nikt przeciez o to nie prosil. Wejscie ustaw zawsze poprzedza  przygotowanie . Wartoby zaczac od proponowanych zmian , to ten koniec nitki, i wtedy isc za nitka do klebka . Wtedy bedzie jasne dla kogo ludzie jak Trzaskowski pracuja. Cos z tym trzeba zrobic bo czasu coraz mniej a nadchodzi niewyobrazalna dystopia.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.