wrz 102019
 

Gabriel Maciejewski – Tomasz Terlikowski wdepnął w GieWu

 

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25172442,terlikowski-pis-to-nie-sa-konserwatysci-graja-role-obyczajowej.html

  5 komentarzy do “Pogadanka o Terlikowskim”

 1. My to wiemy. Po co mamy podnosic sobie cisnienie, poki co sprawa nie jest wyjasniona ani potwierdzona. Trzeba zapytac wprost Terlikowskiego, zrobic z nim wywiad albo p. Jozef Orzel niech zadzwoni, jezeli ma do niego telefon i zapyta, w co gosciu gra. To sie robi tak: jeden typ w dlugim plaszczu podchodzi do goscia i prosi o ogien, a drugi wychodzi z bramy i pokazuje lufe spod prochowca, a potem do taksowki, do Lasu Kabackiego i gosc spiewa, jak na spowiedzi… Potrzebne sa niezbite fakty, szczerosc, a nie domniemania i takie marne prowokacje.

  Tymczasem objazdowy teatrzyk krzywego zwierciadla spoleczenstwa Patryka Vegi odwiedzilo juz milion Polakow i nikt do nikogo nie ma pretensji.

  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/56,95190,8594914,gabinet-krzywych-luster-w-przejsciu-podziemnym,,5.html

 2. Jest pan snajperem. Zawsze w 10.

 3. Warto zwrócić uwagę w kontekście red Terlikowskiego na inne  interesujące przypadki tj – prof. Staniszkis, krytyka filmowego  Krzysztofa Kłopotowskiego,  dr Migalskiego albo Cezarego Michalskiego. Są  to przykłady dziwnej gwałtownej zmiany poglądów ludzi mających wpływ na opinię publiczną.  W przypadku prof. Staniszkis ( PIS dobry a potem PIS zły ) prawdopodobnie chodziło o córkę, która zaczęła robią karierę  w salonie warszawskim ( Nowoczesna, PO itp. ).  Kłopotowski najpierw rozpropagował tezy kodu kulturowego judaizmu za prof. Kevinem MacDonaldem a potem skruszony ubrał się  w pokutną włosienicę i  wydał książkę  hagiograficzną Geniusz Żydów na polski rozum. Dr Migalski to” typowy Wallenrod”, który wszedł w konflikt z betonem partyjnym na swojej uczelni , potem wjechał do Parlamentu Europejskiego na plecach PIS żeby go tamże spektakularnie sekować.  Michalski natomiast to najpierw konserwatysta i prawicowiec a potem …skrajny lewicowiec publicysta Krytyki Politycznej.  ( małżonka  z pewnością „sformatowała” męża prawicowca i je z ręki )  Czyli powodem takich wolt są pieniądze, kariery dzieci i własne, działania służb wszelakich – czyli haki.  Jakby nie patrzeć aby zajmować się skutecznie polityką trzeba mieć oprócz kręgosłupa …pieniądze.

 4. Terlikowski powiedzial cos o polityce migracyjnej. Pod tym pojeciem kryje sie rzeczywista likwidacja granic panstwowych, bo granica jest tylko pojeciem prawnym – nikt z wlasnej inicjatywy przeciez nie bedzie bronil granic Polski, w dodatku wbrew prawu. Dzieje sie to kilka dni po uroczystosciach 1 wrzesnia. Oni tam w GW mowia, ze te 70 milionow ludzi, ktore zginelo w obu wojnach to bylo bez sensu, bo oni teraz znosza granice panstwa przez jakas ustawe, kto chce bedzie wchodzil i wychodzil i kto im zabroni? Hitler w grobie sie przewraca i zaluje, ze nie dozyl takich wspanialych czasow!

 5. który to ten Terlikowski ? czy ten sam facet co kiedyś powiedział, że chrześcijaństwo to dziczka wszczepiona w judaizm? Jeśli to ten, to powinien być na drodze do Wylatowa,.  Szerokiej drogi szanownemu redaktorowi, niech z sobą zabierze swoje poglądy.

  Zawsze bredził i teraz też bredzi, on i jego … poglądy zamówione przez giewu, …

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.