lis 122019
 

Krótka historia walki o zniesienie wiz, tak jak ją zapamiętałem

https://prawygornyrog.pl/tv/2019/11/pogadanka-o-zniesieniu-wiz-do-usa/

  3 komentarze do “Pogadanka o zniesieniu wiz”

 1. Cena była niewielka, zapłaciły ją państwowe firmy, które wysyłały swoich pracowników po wizy. Przyznał to szef Lotu.

  Czy propagandowo niewykorzystane? Ile dało się z tego wycisnąć to wycisnięto. Ilość odrzuconych wniosków wizowych była na poziomie kilku %, więc prawie każdy kto chciał i tak mógł pozwiedzać usa. Do Turcji też są wizy i nic dla nas z tego nie wynika.

  10-15 lat temu to byłby hit propagandowy.

 2. Nadejszła wiekopomna chwila…

  Moim zdaniem pierwszym samolotem do Stanów powinna polecieć delegacja Amerykańskiej Partii Ludowej Pawła Kukiza i Kosiniaka-Kamysza, a takze nasza Ania Pawliaczka – Anna Dymna i trzeba zabrać woreczek ziemi z Krużewnik ze zdjęciem Wacława Kowalskiego i Władysława Hańczy oraz powinni móc polecieć WSZYSCY, którzy mieli taką potrzebę, a nie mogli jej zrealizować z rożnych powodów…

  https://www.youtube.com/watch?v=vMgeSinOJ38

  A każdy September pochodzący z Polski od teraz powinien nazywać się Wrzesień!

 3. A może to jest tak, na SN, przy jakiejś okazji, zaprezentowano najmłodszą panią senator w senacie USA, potem był komentarz że ona jako nie biała, miała szanse na tanie studia. Kolorowi mają duże ułatwienia w zakresie dofinansowywania ich studiów z różnych funduszy, różne stypendia itp. Biali nie maja takiej możliwości. No więc może awans społeczny kolorowych … aż do senatu, utworzył jakaś wyrwę, w dolnych warstwach i brakuje opiekunek, obsługi zmywaków itp. a biali, biedni amerykanie być może żyją z zasiłków i nie rwą się do fizycznej pracy u kolorowego co świeżo się wykształcił a co za tym idzie i jednak awansował społecznie (a biały nie miał takiej szansy).

  Jakoś nie mam zaufania do tego „dobrego serca” państw co otwierają rynki pracy, oni przede wszystkim kalkulują.

  Wiadomość o zniesieniu wiz – głowy nie urywa.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.