cze 112018
 

Pogadanka z Józefem o deprawacji państwa

  12 komentarzy do “Pogadanka z Józefem o deprawacji państwa”

 1. Polski w tradycyjnym pojeciu juz nie ma. Zamiast tego jest korporacja o nazwie POLAND REPUBLIC OF CIK#: 0000079312

  Dzis panstwa to korporacje widac to z ponizszego https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?company=&match=&CIK=&filenum=&State=&Country=&SIC=8888&owner=exclude&Find+Companies&action=getcompany

  Jeszcze nie tak dawno mozna bylo znalesc nasz nieszczesliwy kraj wbijajac Standard Industry Classification 8888 ale od pewnego czasu juz nazwa naszego kraju tam sie nie pokazuje jakby klasyfikacja sie zmienila i nasz nieszczesliwy kraj jest tutaj https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?action=getcompany&CIK=0000079312&owner=exclude&count=40&hidefilings=0

  POLAND REPUBLIC OF CIK#: 0000079312 (see all company filles) State location: NY 1 Fiscal Year End: 0331

  Business Address 233 MADISON AVENUE NEW YORK NY 10016 48 694 5000

  Mailing Address MINISTRY OF FINANCE UL> SWIETOKRZYSKA 12 WARSAW POLAND R9 00916

  https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000095012716000077/0000950127-16-000077-index.htm

  I tu rodzi sie pytanie jak jest to korporacja to kto jest jej wlascicielem, bo obywatel ( z czeskiego mieszkaniec) to tylko inna nazwa dla opodatkowanego pracownika.

 2. Korona Królestwa Polskiego istnieje, ale schowana głęboko w piwnicy od końca osiemnastego wieku.

 3. chodzi mi o legalny kontekst. korporacja to inny twor. Polska nie jest jedyna UK  jest korporacja niemcy sa sa tez inni. pracownik korporacji (obywatel) moz e e w tym konteksie zrobic niewiele albo nic. czasem moze zmienic pracodawce wyjezdzajac do innego kraju. ale wszedzie zaczyna byc podobnie jesli nie tak samo

 4. Bardzo ciekawa, dynamiczna i obfirująca w dające do myślenia fakty ta pogadanka, ale przyznam że uwaga o pochylaniu się chińskich urzędników nad rodzajem wazeliny używanej przez ich upadłych poprzedników w więzieniach, jest chyba stylistyczną nowością u coryllusa. 😛

  Linkuję komu się da, to jest jakieś 99*lepsze niż cokolwiek co moi znajomi są w stanie usłyszeć w tefałenach w prajtajmie.

 5. Wlasciciele korporacji. Kim sa . Jak wyglada mechanizm kontroli.

 6. Szanowny Panie, korporacja pod tytułem Korona Królestwa Polskiego istnieje religijnie, prawnie i politycznie, tylko że nie wolno nam jej przywrócić pod karą śmierci, bo rzeczona korporacja zagraża innym korporacjom z City of London na czele.

  Ma Pan płaszczyznę prawną: żeby przywrócić Koronę Królestwa Polskiego, trzeba zaorać, wyrzucić do kosza Konstytucję 3 Maja, której przepis stanowi, że suwerenem jest naród, a nie Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej Jedyny.

 7. Alez ja nie przecze ale jedyna bronia w tej walce jest prawda  a dla przecietnego obywatela-mieszkanca prawda to to co mu pokaza w TV. it tu jest pies pogrzebany.

 8. no co ten Orzeł, że może więcej ludzi nas poprze kiedy im wyjaśnimy o co biega, ale biega choćby o podatki od sklepów wielkopowierzchniowych , co tu pomoże komunikacja z ludem nic, bo gdzie indziej jest ten hund begraben, on jest begraben w Unii która mówi że nie bo nie.

  Jakie my mamy tromfy kiedy Unia może nam je zdyskwalifikować (zabrać) ? No te powierzchnie sklepowe to źródła dochodu dla sieci/korporacji a nam nie wolno z tego atutu skorzystać. Bo nie.

  Dobra zmiana nie spodziewała się że były premier et consortes tak nienawidzą kraju którego języka używają na co dzień. NIENAWIDZĄ>

 9. chinskich urzednikow mozna korumpowaxc inachej. ich dzieci jada na zachod, studiuja albo dostaja prace. kupuja 1 dom lub wiecej domu. sprzedaja i wwoza zupelnie legalna kasa w zupelnie legalny sposob. i tak jest na calym swiecie. dzieki przenajswietszym „developerom” mozna prac pieniadze na rozna sposoby

 10. a ja się odniosę do tego fragmentu, że ukraińcy nie mają w historii wielkich postaci i nie mają wokół kogo zbudować swojej historii, no bo wokół atamanów koszowych, którzy byli analfabetami i żyli z rozboju to nie wypada tworzyć historii państwa które politycznie aspiruje do bycia europejskim, bo geograficznie to jest .

  Stąd wybór padł na umiejących czytać i pisać Banderę itp. Zastanawiam się kto Ukraińcom taką krzywdę mógł zrobić jak ustawić ich historycznie  w roli narodu, który własnymi rękami zabijał i tym się szczyci.

  Są piękne, wojownicze postaci urodzone na ziemiach Sanguszków, Radziwiłłów, Zasławskich, Żółkiewskich, Sobieskich, Wiśniowieckich i innych nie wymienionych przeze mnie tylko, że komuś kto drukował Ukraińcom historię te postaci absolutnie nie pasowały.

 11. Co do Pięty, to pozwolę sobie przypomnieć Anastazję P. oraz Urbana, a kto Urbana za uszy trzyma i co on tymi uszami chłonie i od kogo – to już inna sprawa 😉 Historia stara, ale jara, a historia ma to do siebie, że lubi się powtarzać.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.