cze 042018
 

Niestety, okazało się, że bez promocji nie uda mi się sprzedać nakładu wspomnień księdza Wacława Blizińskiego, ani też książki Dekret kasacyjny roku 1819. Takie czasy. Próbowałem wszystkiego łącznie z zadeklarowaniem przeznaczenia kwot pochodzących ze sprzedaży na remont kościoła i plebanii w Liskowie. Szkoda gadać. Musimy obniżyć ceny, bo magazyn ma się zwolnić jak najszybciej, żeby mogły do niego wjechać nowe książki. Tak więc od dziś ksiądz Bliziński i Dekret kasacyjny kosztować będą 20 zł za egzemplarz. Do tego obniżamy cenę książki Polska i Niemcy w strefie euro, także do 20 zł.

Nie zamierzam rezygnować z zasysania ciekawych książek z rynku. Dziś wstawiam do sklepu monumentalną pracę Colina Morrisa „Monarchia papieska. Dzieje Kościoła zachodniego w latach 1050 – 1250”. O książce tej opowiem coś niebawem, a także coś o niej napiszę. Na razie powiem tyle, że nie jest tania, choć i tak cena jest mocno obniżona.

Zapraszam na stronę www.basnjakniedzwiedz.pl

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/monarchia-papieska-dzieje-kosciola-zachodniego-w-latach-1050-1250/

  2 komentarze do “Promocja i nowa książka”

  1. niewyobrażalny zakres zagadnień, w relacjach Kościół i społeczeństwo chrześcijan, nigdy się nad tym nie zastanawiamy, jest to jakaś oczywistość,  a kiedy się zastanowimy to wpadamy w osłupienie  – przynajmniej ja.

  2. Dziękuję za wiadomość o książce o ks Blizińskim. Zdziwiona byłam, że ona ilekroć zamawiam, to ciągle jeszcze jest. Dziękuję Panu Gabrielowi, że mogłam otrzymać błogosławieństwo,  dołożyć się do remontu kaplicy i popularyzować te książkę. Była to wielka przygoda, bo niebanalne osoby  bardzo dziękowały mi za taki prezent, a ktoś znalazł na kartach tej książki informację o swoim dziadku.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.