maj 022015
 

Moja znajoma pracowała kiedyś w rentgenie. Opowiadała w związku z tym różne śmieszne kawałki i ja się przy tym naprawdę dobrze bawiłem. W czasie tych opowieści wpadłem na pomysł, że tylko w tym całym rtg można tak naprawdę sprawdzić kto jest, a kto nie jest prawdziwie eleganckim człowiekiem.
Jak wiemy większość ludzi przychodzi do lekarzy i gabinetów zabiegowych gruntownie wypucowana. Celem tej strategii jest zrobienie jak najlepszego wrażenia na lekarzu i pielęgniarkach od których wiele może zależeć. Są oczywiście wyjątki, ale one potwierdzają regułę. Jak ktoś dostał gorączki w pracy i leci do lekarza wprost z pociągu, nie będzie się po drodze jeszcze mył, prawda? Podobnie jak z zabiegowym jest z rentgenem. Tam kultura bycia i kultura mycia jest jeszcze istotniejsza, bo człowiek pokazuje się cały w dodatku nie z dystansu, ale w szerszej perspektywie i jeszcze robią mu zdjęcie. To co, że takie bardziej od środka, zdjęcie jest zdjęcie, a do zdjęcia trzeba wyglądać.
Kiedy do mojej znajomej przychodziły różne eleganckie panie, żeby sobie prześwietlić śródstopie, albo goleń, albo coś z dołu, ona rzecz jasna nie kazała im się rozbierać i ściągać tych wszystkich żabotów z koronek. Szło to tak: przychodzi pani ze skierowaniem na prześwietlenie prawej nogi, elegancja Francja, dyskrecja Szwecja, szarm i szyk. Znajoma na to: proszę obnażyć prawą nogę. Ona obnaża. Idzie to szybko, bo eleganckie panie są przeważnie także praktyczne i zakładają na taką okazję podkolanówki najczęściej w kolorze czarnym. I teraz następuje moment najbardziej dramatyczny i zaskakujący w całej naszej psychodramie. Obsługa rtg zamiast przystąpić do wykonywania obowiązków służbowych i prześwietlać to śródstopie, goleń czy co tam trzeba, mówi: a teraz proszę obnażyć lewą nogę. Na twarzy eleganckiej damy pojawia się dziwny grymas, zupełnie jak na twarzach wilkołaków w dawnych horrorach kiedy ktoś niespodziewanie dla nich obrysował miejsce gdzie stali święconą kredą. Rentgen mówi: na co pani czeka, proszę obnażyć drugą kończynę. Pani: nie. Rentgen: Czemu? Bo mam prześwietlić tylko jedną. Rentgen: ale druga też musi być obnażona. Pani: To niemożliwe. Rentgen: wołam lekarza. Pani: płacze. Rentgen: rusza do drzwi z miną wielce zdecydowaną. Pani: w nieludzkiej męce ściąga drugą podkolanówkę koloru czarnego. Pod spodem wszystko jest równie czarne. Cechą bowiem praktycznych kobiet jest oszczędność i dbałość i różne szczegóły, także drobne. Kurtyna. Oklaski. Tuche!
Teraz pora wyjaśnić po co ja tu umieszczam tę rozbudowaną metaforę. Oto wczoraj, a może przedwczoraj, aż tak dokładnie tego nie śledzę okazało się, że ulubionym kandydatem prawicy jest muzyk nazwiskiem Kukiz. On jest tak prawicowy, że nawet Wojewódzki go popiera. I wszystkie kabarety z Halamą Grzegorzem na czele, normalnie wszyscy, którzy pożerają paszę z telewizyjnego koryta, spostrzegli nagle, że coś z tym kurcze krajem jest nie tak, a jeśli jest nie tak, to trzeba to zmienić. No, a kim zmienić? Jasne, że nie prezydentem Bronkiem, kimś innym trzeba, a tym kimś może być tylko szczery patriota, zwolennik JOW-ów Paweł Kukiz. Ponieważ my nie mamy do pana Kukiza ani krzty zaufania, uważamy go za człowieka płytkiego i powierzchownego, który grając na najtańszych emocjach usiłuje przeprowadzić swój, póki co do końca przez publiczność nierozpoznany projekt, musimy mieć jakieś narzędzie, którym można by było jego zamiary zdemaskować. No i ja to narzędzie skonstruowałem. Trzeba powiedzieć tak: Panie Kukizie, proszę obnażyć lewą nogę. I to w zasadzie wszystko. Nie wierzycie? Spróbujcie. Na pewno się uda. Zawsze się udaje. Jest to bowiem pułapka, pastka na bobry, składająca się z dwóch połączonych mimośrodowo komór-klatek. Wiadomo, że nikt publicznie nie będzie ściągał skarpety, bo to jest nieeleganckie – to po pierwsze, po drugie zaś – lewa noga jest jedynie metaforą. Kukiz stał na niej i na niej wspierał długi czas swoją artystyczną karierę. Potem przeprosił za tych księży i za wszystko, a teraz jest już „nasz” pełną gębą i jeszcze chce być prezydentem. To ładnie z jego strony, ale mnie to nie przekonuje, podobnie jak żadna emocjonalna opowieść o jego życiu. Powtarzam więc: panie Kukizie, proszę obnażyć lewą kończynę.
Zauważyłem, że wszystkie rozważania na temat udziału pana Kukiza w wyborach sprowadzają się do prób odgadnięcia kim on będzie po wszystkim, czy może drugim Lepperem, czy jeszcze kimś innym. Jest to próba przeniknięcia planów systemu. Z góry – dodam – skazana na klęskę, a to z tego względu, że nie wiemy w jakim sklepie Pan Kukiz kupuje skarpety. Nie mamy ani jednej ważnej i prawdziwej informacji, a skazani jesteśmy na domysły. Zgadywanie więc nie ma sensu moim zdaniem, bo można by je porównać z próbami odgadnięcia w czym upaćkana była noga tej pani w rentgenie.
O wiele ciekawiej będzie jeśli posłuchamy co mówi pan Kukiz, jak te swoje wypowiedzi konstruuje i do czego zmierza. A to jest w miarę proste i demaskujące. On zmierza do serca, bynajmniej nie przez żołądek, ale wprost. A cybernetycy, którzy go prowadzą wymyślili, że w sercu każdego Polaka jest Józef Piłsudski. To nie jest mili panowie prawda. To jest element teatru Kabuki, który stworzyliście sami w czasie ostatnich 30 lat. Zabawa ta nadaje się jedynie do użytku wewnętrznego, resortowego, co poznajemy po wyborczej frekwencji, stale niskiej. Ludzie nie chcą takiego gadania, bo wyczuwają w nim fałsz i niebezpieczeństwo, ale panowie od wyborów, panowie zacni patrioci, jak ich czasem bez ironii określa Grzegorz Braun, tak właśnie sobie wyobrażają Polaków i wnętrza ich serc. No więc czas wreszcie to powiedzieć głośno: Polacy mają w du…ie Piłsudskiego, Dmowskiego i całą tę opowieść o dziadkach z Katynia, Miednoje i innych miejsc, gdzie zakopano zamordowanych. Oni dobrze wiedzą, że każdy kto podejmuje te temat kłamie, a zmarli są mu potrzebni do tego, by się uwiarygodnić. Kiedy bowiem zabija się ludzi masowo, a potem, po latach wyciąga ich truchła przy okazjach dalekich od pogrzebowej celebry, nie może być w tym ani krzty prawdy. To jest wiedza podstawowa, którą w głowie ma każdy.
Frekwencja w tych wyborach, będzie tak samo niska jak we wszystkich poprzednich. I myślę, że dobrze zdiagnozowałem przyczynę tego stanu. Kampania kierowana jest do fantomów, a nie do wyborców. To fantomów wymyślonych przez wyjątkowo wprost prymitywnych manipulatorów. W dodatku pocieszają się oni, wędrując tą koleiną ignorancji, że dobrze czynią, bo naród ciemny i najprostszego przekazu nie rozumie. A potwierdzeniem ich przekonań są występy różnych „prawdziwków” wystruganych w innych koszarach, którzy opowiadają publicznie dlaczego będą głosowali na Kukiza. Póki układ zewnętrzny godzi się na tę fikcję, wszystko będzie się toczyć w takim samym trybie jeszcze lat parę, kiedy tak zwanemu demokratycznemu światu przestanie zależeć, powrócimy do praktyk znanych z czasów towarzysz Gierka, a wtedy pan Kukiz bez krępachy ściągnie skarpetę z lewej nogi i zobaczymy tak zwaną „nagą prawdę”.
Opisany wyżej test można w zasadzie przeprowadzić w odniesieniu do wszystkich prawicowych kandydatów. Wszyscy oni bowiem, bez względu na to co opowiadają żyli w PRL i robili kariery w III RP. Wyjątkami są tu tylko Duda i Braun. Jeden jest za młody, a przygody drugiego, tylko człowiek dotknięty chorobliwym optymizmem i takąż wiarą w jutro, może nazwać karierą. Tak więc zwracam się do wszystkich pozostałych panów: proszę obnażyć lewą nogę….Pani Magda nie musi, z oczywistych względów, ona stale ma obnażone obydwie nogi, a do tego jeszcze ramiona.
Nie kończymy na tym. Warto jeszcze raz przypomnieć od czego powinniśmy zacząć naszą drogę ku prawdzie i sukcesowi. Od zmiany sposobu komunikacji, ten zaś nie może się opierać na standardowych patriotycznych memach, bo wszystkie one zostały ukradzione i zafałszowane. Wydrążono je w środku i napakowano tam zetlałych podkolanówek po eleganckich paniach odwiedzających pracownie rtg, jak kraj długi i szeroki.
Teraz już ze spokojem mogę zaprosić Was na stronę www.coryllus.pl oraz do sklepu FOTO MAG przy stacji metra Stokłosy w Warszawie. No i na debatę prezydencką w Opolu, 7 maja, o 18 do sali Braci Kowalczyków.

  42 komentarze do “Prosty test na elegancję”

 1. Kukiz Klon Korwina – KKK 😉

 2. Kukiza, ale i innych tak zwanych anty-systemowych kandydatów, można załatwić w 3 minuty.
  Wystarczy, żeby ich spytać o personalia.
  1. ludzi, którzy w tej chwili robią za ich sztaby wyborcze
  2. ludzi, których by widzieli jako swoją ekipę po objęciu urzędu. Kogo Kukiz widzi jako szefa BBN-u, sekretariatu. Cała lista nazwisk ekipy, która by miała przejąć urzędowanie w pałacu, wraz z życiorysami, koneksjami rodzinnymi i opisem kompetencji.
  Koniec.
  Jesli nie mają takiej listy gotowej, to znaczy, że są tym czym są, czyli politycznymi zającami, którzy mają namieszać w głowach publice.

 3. Odpowiedź: „Jak wygram to się będę zastanawiał” jest odpowiedzia przedszkolaka.

 4. Lewa noga Kukiza jest znana w całej swej okazałości – jest niepijącym alkoholikiem, do czego sam się w mediach przyznawał. Jeszcze w 2013 roku celebryta TVN (Janiak) wypominał Kukizowi, że na śniadanie obala flaszkę whisky. Dziś kolejny celebryta (Wojewódzki) jest za. O alkoholizmie Kukiza jest dziś kabaretowo – ani mru mru. Ciekawe jak długo jeszcze. Nie stanowi on, na pewno, żadnego zagrożenia dla Systemu.

 5. Dla mnie co do Kukiza ma Pan rację. Niestety. Piszę to bez naiwności. Bez naiwnej wiary, która została teraz zachwiana.
  Jestem jednak naiwny w pewnym sensie (napisze Pan za chwilę, że w całkowitym…), zawsze od lat głosuję na Korwina.

 6. Jak już będzie po wyborach to radzę przeczytać rozdział „O ziemiaństwie” z I-szej częsci Baśni jak niedżwiedź i pomyśleć o czymś praktycznym zamiast słuchać bajek.
  To trochę do niedawnej dyskusji o organizacjach sieciowych. Przypominam, że Gabriel Maciejewski wydał tę Baśń po raz pierwszy w 2011. Czyli przemyślał wcześniej.

 7. Głosujmy na ZORRO.Wybory w Polsce są fikcyjne.50% zostanie przyspawane do śmierdzących otoman i tych telawizorków,szkiełek kontaktowych,tańcach itp. pierdółek.Gdyby te nierozumne 50% poszło, wtedy można by postawić krzyżyk przy którymś kandydacie .

 8. Myślę, że to nie jest nierozumne 50 procent. O tym między innymi jest ten tekst, ktorego ty nie zrozumiałeś w sposób istotny.

 9. Dziękuje, ja osobiście nie głosuję, nie mam zamiaru brać udziału w festiwalu fałszu i obłudy. I nie mówiąc nawet o sobie bardzo szanuję ludzi którzy nie glosują, bo chodzi o to, że jak nie wiem na kogo głosować to lepiej w ogóle nie głosować. Ja uznaje zasadę po pierwsze nie szkodzić i dla mnie ta cała „polityka” na siłę kojarzy się z taką sytuacją jak mamy kogoś chorego nie wiemy co zrobić to podajemy mu dowolne leki licząc, że a nuż coś pomoże.

 10. Przez całe życie bierzemy udział w festiwalu fałszu i obłudy. Wybory nie mają tu nic do rzeczy.

 11. Ośmieliłbym się stwierdzić, że nie biorę udziału w takim festiwalu, to że on się toczy w okół mnie to inna sprawa. Inna sprawa że mam dużo „szczęścia” w życiu.

 12. A z innej beczki o tym Pan Szanowny już słyszał? http://interschool.uni.lodz.pl/english-national-curriculum/

 13. To co prowadzone jest w Łodzi pod brytyjska banderą to nawet nie jest kurs. To najwyżej jakieś seminarium z zaliczeniem dla uczestników wyłącznie za obecność. Ocenę wystawia się być może prowadzącym, ale kryteria i recenzenci pozostają pozostają nie rozpoznani.
  Chcesz sobie poprawić życiorys? Zapłać kilka kilo złotych za semestr i ciesz się prestiżem. Ot choćby taki minister Arłukowicz na przykład. Ma w swoim cv taki epizod potwierdzony. A jak intensywnie „studiował” wiem z pierwszej ręki.
  Wracając do wątku, Cokolwiek by o sobie napisali tak pozostaje to jedynie listą pobożnych życzeń i przynętą dla naiwnych jedynie.

 14. bedac zbyt daleko, nie wiem kto / co to kukiz.. ale nazwisko brzmi jak slowo 'ciastka’ (liczba mnoga) w j angielskim… trzeba mu wymyslic odpowiedni mem… np twoj kandydat na prezydenta czyli ciastka w skarpecie

 15. Skoro jednak wybory dalej tu „trwają ”

  http://www.youtu.be/Ro-jxlkR2Tc

  Któż to stoi w tle a nawet się troche odsuwa z zasięgu kamery?

 16. Oj, kliknąłem kontrolnie- zniknięte.
  Za GB stał Targalski.

 17. No właśnie Targalski, a gdzie są pistolety z telewizji Republika? Gdzie oni? Ktoś ich widział? Gdzie jest Rachoń?

 18. Już po raz drugi otrzymuję zarzut niezrozumienia tekstu autora.Można nie zrozumieć 99% ale 200.Te 50% nie głosujących to odpowiedzialni ludzie?.Skreślając całą kartę literą Z dajemy do myślenia systemowi że wiemy o ich machlojach przy urnach wyborczych. Wtedy wybory muszą zostać UNIEWAŻNIONE!.

 19. Nie wiem kto przeprowadzał wywiad, bo stał tyłem a GB przodem do kamery. To taka rozmowa na ulicy pod jakims oficjalnym gmachem, nie znam Warszawy. Było to na SG salon24 w czyimś komencie. Z braku czasu link był do późniejszego odsłuchania. Teraz chodziło mi tylko o to, że tam były 2 filmiki wrzucone, jeden nie działał od razu na salonie a w drugim z tyłu stał Targaski i starał sie zniknąć z zasięgu kamery. Jednak chwilę był. I jak się okazuje film zniknięto. Nic by mnie nie dziwiło, gdyby nie to usuwanie się.

 20. Nie, bo częsc i tak zagłosuje. A ci co oddają nieważny głos sa komentowani potem jako idioci co nie umieją oddać prawidłowego głosu. Już to przerabialismy. Albo masz kandydata i go wskazujesz albo nie masz i nie idziesz.
  Nie ma jak we Francji okienka: żaden ze wskazanych. Nie ma pułapu od którego wybory są niewazne. W referendum jest w wyborach nie ma.
  I juz.

 21. Musi to na Rusi 😀 A jak nie to co wyjdzie Pan krzyczeć na ulice „Kto nie skacze ten jest za wynikiem wyborów” i co ?

 22. Mają kłopoty. Patrz moja notka:

  http://naszeblogi.pl/54365-tv-republika-moje-ponure-prognozy-sie-sprawdzaja

  Warto zwrócić uwagę na dwa pierwsze komentarze, a potem zajrzeć tu:

  https://twitter.com/G_Jakubowski/with_replies

 23. Jak długo jeszcze ma czekać na moderację?

 24. Na wszelki wypadek wpiszę go jeszcze raz:

  Mają kłopoty. Patrz moja notka:

  http://naszeblogi.pl/54365-tv-republika-moje-ponure-prognozy-sie-sprawdzaja

  Warto zwrócić uwagę na dwa pierwsze komentarze, a potem zajrzeć tu:

  https://twitter.com/G_Jakubowski/with_replies

 25. Wkleję te komentarze, bo już przestały być pierwsze:

  „Cara al Sol
  2015-05-02 [10:15]
  W ogóle zabłądziłem gdzieś w necie i trafiłem na twitterowy profil niejakiego Jakubowskiego i On tam wrzuca skany jakiejś książki Misiaka „Prawicowe dzieci Blef IV RP” (coś takiego) jakaś oficyna aurora. Najpierw Maślankiewicz teraz jeszcze Misiak jedzie po całości po Macierewiczu, Sakiewiczu i Kaczyńskim!!! „agenci są wśród nas” 😉

  Zaloguj się lub utwórz konto by komentować
  Obrazek użytkownika Józef Darski
  Józef Darski
  2015-05-02 [10:31]
  Misiak był przez kilka lat pracownikiem GP, m. in. pisał o Smoleńsku razem z Wierzchołowskim. Tu w grę wchodzą kwestie personalne, finansowe i psychologiczne. Misiak był najlepszym dziennikarzem śledczym GP – niedocenionym. Nisztor po latach wrócił do GP po kilku latach kwestii personalnych itp. Kwestie personalne są najważniejsze a nie jakaś polityka, ale tego i tak nikt nie rozumie. Już ze 2 lata temu poszło o pieniądze. Potem był okres rozejmu. Teraz widzę rozliczenie. Niezależnie od przyczyn personalnych wiele uwag Misiaka jest słuszna, inne krzywdzące. I pomyśleć, że gdyby Leszek otrzymał kasę, książki by nie było. Abstrahuję tutaj od słuszności zarzutów czy jej braku.

 26. Myślę, że niedoceniamy tych 50 procent, a opowiadanie, że to głąby nie pomaga nikomu. Nie sądzę, też by ci co oglądają taniec z gwoździami nie chodzili na wybory. Według mnie oni chodzą i głosują na Bronka.

 27. Oj, mam do czynienia z sporą grupą osób co jasno mówią, ze nie idą na wybory. Już rok temu do eurokołchozu nie głosowali. W samorządowych – różnie.
  I to nie są głaby. Jest kilka rodzajów powodów odmowy. Nie mam chęci tu tego rozpisywać. Tym bardziej, ze najgłębszy powód u wszystkich jest jeden. To proste – jak się ze zwykłymi ludźmi rozmawia – to się wie.

 28. Wiemy wszyscy że nigdy nie będzie 100% frekwencji i nigdy nie zdarzy się tak że 100% skreśli kartę ,to była hipotetyczna wersja wydarzeń .Ci co nie chodzą na wybory nie są idiotami to lenie .Są nimi ci co niewłaściwie stawiają krzyżyki.Skakanie i skandowanie Tarasa pod TANIMI ZAKĄSKAMI miało inny ale zrealizowany cel, którego skutki będą nam się czkawką odbijały przez pokolenia.Panie Reporter ,błąd w rozumowaniu z tym nie chodzeniem na wybory ponieważ niska frekwencja zawsze będzie na rękę sprawującym władzę , suflerom pochowanym po norach i świeżemu narybkowi politykierów przebierającymi kopytkami do koryta.

 29. najwyższa frekwencja jest w Belgii i Grecji, bo jest obowiązek glosowania…

 30. Oni nie idą , nie głosują bo są ŚMIERTELNIE PRZERAZENI. Sparaliżowani. Zaharowani niewyobrazalnie dla etatowych głabów z pewną wypłatą. Z marnymi i niepewnymi poborami. Z dziećmi co rosną i co dzień coś im trzeba z wypłata na 4 osoby 1400. Wyzsze wyksztacenie, czasem licha firma własna – jednoosobowa.
  Życzę Panu aby Pan sie kiedyś TAK bał jak oni co dzień. Wcześniej nie pogadamy.

 31. kociol mówi:
  1 maja 2015 o 07:44

  Twój komentarz czeka na akceptację moderatora.

  Wypadek przy preparowaniu wyników prezydenckich:
  Cz. 1: http://youtu.be/v1UL4cTrz4A
  Cz. 2: http://youtu.be/Ro-jxIkR2Tc
  Cz. 3: http://youtu.be/_WrOaXr5U8Y
  Cz. 4: http://youtu.be/k1iBOzqUqWw

  A ja się do tej pory nie doczekałem choć pierwszy byłem.
  poz. 19
  http://coryllus.pl/?p=2304

 32. Kukiz to pacynka. Pomijajac biede jaka sprzedaje w nurcie muzycznym ktore niezaleznie od aktualnie rzadzacych jest od 25 lat stale promowana w mediach mimo calej tej „jakosci”.
  Jest to czlowiek, ktory stoi jedna noga za akcja „zmieleni” a druga noga firmowal Tuska w pocztkach promocji tej „gumy Donald”, wpieral rowniez „przekrety” pomniejszego plazu jak byla minister NBP w wyborach Warszawskich.
  Ale mysle ze najlepszym przykladem jak „niezalezny” jest to kandydat jest promocja jego plyty „sila i honor” ktora byla taka „kupa” ze strach. Jednoczesnie na kampanie promocyjna tego badziewia wydano pewnie 10 razy tyle ile wyniosl dochod ze sprzedazy tej biedy, zeby nie porownywac tego do zyskow, bo to juz zupelna abstrakcja. A coby bylo jeszcze ciekawiej to ta plyta byla dedykowana generalowi Petelickiemu..
  Za tym Kukizem stoja naprawde powazne budzety, malo tego – te budzety nie wysychaja a nawet rzec mozna ze rosna jak NASDQ na przelomie 1999 i 2000.. ino one tak rosna od 25 lat..

 33. Już wiem! Maszyna wyłącza bo np. za dużo odnośników, a moderatora brak.

 34. Jest na „cda” film „doktryna szoku” z Naomi Klein, prezentuje ona skutki działań „Chicago boys”, którzy u nas przekładają się działania chłopaków typu Balcerowicz i jego liberałowie (wyprzedaż majątku państwowego, prywatyzacja wszystkiego, bezrobocie, wzrost biedy, terror itd.) . Liberalizm gospodarczy wzmocniono budowaniem kontry do naszych wartości, tradycji, niszczeniem edukacji. Internet podaje , że połowa Polaków nie wie że dziś jest Święto Flagi – a co na to przkaziory?
  A co niemieckie przekaziory, czy GW ma obchodzić święto polskiej flagi?. Budowa narracji idącej w poprzek tradycji polskiej i polskich wartości to woda na ich młyn Dziś mamy co mamy.
  A udział społeczeństwa w (fikcyjnych) wyborach jest projektem w którym władza musi się trochę natrudzić, żeby wszystko zostało po staremu. No i władza właśnie się trudzi, angażuje Kukiza – tylko ten Kukiz drugiej nogi nie umył i się zdekonspirował.

 35. Zalecam ostrożność w traktowaniu Naomi i jej Dotryny… jako wyroczni.
  Jest tak samo lewa, jak reszta tego towarzystwa.
  Być może tylko z głupoty, a nie wyrchowania.

 36. w filmowej „doktrynie szoku” wykazuje liberalną głupotę tej doktryny i tylko tyle

 37. Panie reporterze.
  To nie był wywiad tylko konferencja prasowa pod PKW – sublokatora Kancelarii Prezydenta.
  Targalski wystąpił na niej zamiast pani elig która uważa że po wyborach ”rolę tych jaczejek ma odegrać Ruch Kontroli Wyborów /dlatego się tam nie pcham/.”
  http://emerytka.salon24.pl/644629,tv-republika-moje-ponure-prognozy-sie-sprawdzaja#comment_10241558

 38. 30 kwietnia o godz.8.00 RKW odbyła się KONFERENCJA PRASOWA RKW pod siedzibą PKW [ul.Wiejska w Warszawie] – Żądamy natychmiastowych zmian w Wytycznych PKW, które umożliwiają fałszerstwa wyborcze na masowa skalę!
  http://www.solidarni2010.pl/30835-konferencja-prasowa-rkw-w-siedzibie-pkw—relacja-video.html

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.