wrz 232022
 

Szanowni Państwo, oto książka, na którą oczekiwało wielu czytelników. W większej części jej edycja jest zasługą Łukasza Wysoczańskiego, którego niektórzy czytelnicy SN mogli poznać na konfernecji w Uniejowie. Złożeniem książki zajmował się Maciej Frycz, którego także poznaliście w Uniejowie, a wcześniej w Wąsowie. Okładkę projektował Tomek Bereźnicki, a ja tylko przystawiłem pieczątkę firmową. Ewentualne gratulacje i wyrazy podziwu możecie więc składać wymienionym osobom, z pominięciem mnie. Książka jest od dziś w sprzedaży, a narastające wokół niej zainteresowanie wskazuje, że sprzeda się bardzo szybko. I pozostaje mi tylko żałować, że nie wydaliśmy jej od razu w większym nakładzie.

Ponieważ jesteśmy w fazie wewnętrznych przeobrażeń na razie musieliśmy wyłączyć opcję paynow. Zostanie ona ponownie uruchomiona w październiku. Tak więc do tego czasu można za książkę płacić jedynie tradycyjnym przelewem i przez pay pal. Dziękuję za wyrozumiałość.

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/sposob-na-cukrzyce-protokol-doktora-bernsteina/


  5 komentarzy do “Sposób na cukrzycę. Protokół doktora Bernsteina”

  1. „Cudze chwalicie – swego nie znacie”. W Polsce kilkadziesiąt lat temu dr Jan Kwaśniewski opracował dietę, która leczy cukrzycę (oraz parędziesiąt innych chorób, gł. autoimmunologicznych jak reumatyzm). Osobiście znam osobę, która dzięki diecie Kwaśniewskiego odstawiła insulinę. Założenie podstawowe: proporcje białko/tłuszcz/węglowodany jak w mleku matki. Dobowo na 1 kg masy ciała ok. 1 g białka, min. 2,5 g tłuszczu (można więcej) i maksymalnie 0,8 g węglowodanów. Białko najlepiej zwierzęce, tłuszcze nasycone (z roślinnych oliwa, orzechy, ew. olej słonecznikowy), węglowodany złożone (skrobia).

    Przy okazji bardzo skutecznie i bez głodzenia odchudza. Daje dużo energii i dobre samopoczucie. Przez oficjalną medycynę zamilczana lub bezpodstawnie szkalowana.

  2. I jeszcze jedno: jest to żywienie bardzo tanie. Przy obecnych cenach można 80 kg faceta żywić za mniej niż 300,- zł / mies.

  3. Nie… Super!

    Jesli to ten dr, od cukrzycy typu 1…

  4. Keto wraca do popularnosci!

  5. 10 zł dziennie? Przy diecie de facto czysto mięsnej? Te 300 zł to chyba sprzed 10 lat.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.