cze 062019
 

Ponieważ na coryllus.pl pojawił się komentarz Macieja Budzicha, który określa siebie jako blogera, a jest jakimś biednym sprzedawcą drutu miedzianego liczonego na kłębki, postanowiłem przypomnieć stary film o tak zwanych prawdziwych blogerach, który media puszczały swego czasu. Przypomnę jeszcze tylko, że kiedy Tomek Kamiński próbował raz, a było to w samym apogeum sukcesu politycznej blogosfery, umieścić w wiki biogramy toyaha i mój, administratorzy się nie zgodzili, argumentując, że blogerzy to są Kominek, Budzich i Kataryna, a nie my. Dziś Pan Budzich przychodzi na mój blog i rozdziera szaty, bo go rzekomo prześladujemy swoją nachalnością i uzurpacyjnymi roszczeniami. Przez 10 lat niezauważeni, staliśmy się mimowolnie dręczycielami uczciwych i nie wadzących nikomu sprzedawców pop kulturowego śmiecia. To jednak jest jakaś satysfakcja.

https://prawygornyrog.pl/tv/2019/06/stary-film-o-blogerach-komercyjnych-nie-do-wytrzymania/

  6 komentarzy do “Stary film o blogerach. Nie do wytrzymania”

 1. Ku pamieci blogerow poleglych na portalach internetowych – najpiekniejsza piosenka o bezsensownym przemijaniu (tlumaczy takze, dlaczego kobiety lubia kwiaty).

  Oto wersja najbardziej pasujaca do klimatu filmu:

  https://www.youtube.com/watch?v=vZmWlQfFuMk

  a to interesujaca wersja z lepszym podkladem muzycznym:

  https://www.youtube.com/watch?v=DtR_dpTNspY

  i najlepsza pod wzgledem wizualnym (ale tez najmniej pasujaca do filmu, bo zbyt subtelna):

  https://www.youtube.com/watch?v=NoAZG_O-5ro

 2. Ten Kominek to blagier a nie bloger, no tak mi to wygląda. Faceta nie znam a on przez cały film wmawia mi, że jest znany. Jeśli ja go nie znam, to on nie jest znany. Kropka.

  A ten bialutki półgolfik pod szyją, no co za stylizacja, prawie niewinny a na pewno nieznany.

 3. Najlepszy Żakowski z butami ma biurku 😀

 4. „Blogerzy nie są redagowani, nie wiadomo jakie reprezentują firmy, kto za nimi stoi.” Eh ludzie prl-u często nie rozumieją czym jest wolność. Muszą mieć jakiegoś pseudo generała nad sobą reprezentującego jakieś mocarstwo. Totalnie skrzywiona psychika. Zasrane sługusy.

 5. Dokladnie…

  … Durczok… temu zboczencowi marzy sie „rzad nad duszami”… jego wlasna zona kopla w d**pe  takie ZERO, a jemu sie marzy  wplyw na ludzkie opinie…

  … w glowie sie nie miesci, co to za prymitywy  !!!

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.