wrz 262018
 

Ponieważ mamy tu nielichy kłopot, który się nijak nie nadaje do opisu, tekstu dziś nie będzie. Zostawiam Wam za to pogadankę Toyaha o książce „Rock and roll czyli podwójny nokaut”

https://prawygornyrog.pl/tv/2018/09/krzysztof-osiejuk-toyah-o-ksiazce-rock-and-roll-czyli-podwojny-nokaut/

  12 komentarzy do “Toyah i nielichy kłopot”

 1. Muszę powiedzieć, że te filmiki z Toyahem są niesamowicie inspirujące jako przykład konstruktywnego podejścia do sprawy. Zawsze znajdzie się jakieś wyjście, jeśli tylko się zmieni perspektywę spojrzenia.

 2. Ale clickbait. Tytuł brzmi, jakby kłopot był z Toyahem 😉

 3. Z drugiej strony jak lubię pisanie Toyaha, tak słuchać się go nie da, a już słuchać i patrzeć, to prawdziwa kara boska.

 4. Chciałbym grzecznie zapytać co z Sacco Di Roma? a za Toyaha dziękujemy, proponuje by jego książki reklamowała sex blondyna – będzie lepszy efekt…

 5. Sacco di Roma powstaje, właśnie dostałem do oceny kolejne trzy plansze.

 6. Zmroziłeś mnie z rana wieścią o nielichym problemie i od razu moja dzisiejsza walka z międzynarodowym spiskiem hydraulików wydała mi się błaha. Ale skoro dajesz nadal oznaki życia, a ja wyszedłem z walki zwycięsko, to mam propozycje atrakcyjnych scenografii do gawęd.

 7. Skąd wiedziałeś, że chodzi o hydraulików?!

 8. Przeciez pisal Pan niedawno, ze…

  … kuchnia moze byc zdewastowana… mam nadzieje, ze z nielichym klopotem jakos Pan sie uporal.  Mnie czeka demolka remontowa lazienki i kuchni w przyszlym roku…

  … mysl o tym juz z lekka mnie  paralizuje… a boje sie tego balaganu potwornie  !!!

 9. Jeśli nie wiesz o co chodzi, to chodzi o hydraulika. To przecież hydraulicy stali za aferą Watergate, to polscy hydraulicy byli bohaterami angielskich filmów o beznadziejnej walce z wodą w angielskich domach, to oni byli marzeniem Francuzek po genialnej kampanii promocyjnej w roku 2005(?). Cofając się nieco w czasie, to hydraulicy stali za przemysłem gumy i tworzyw sztucznych po to, by wszędzie gdzie się da wstawiać do obskuranckiego mosiądzu (i zamiast pakuł)  postępowe elementy, które wykruszają się po kilku latach. To oni dzięki niezliczonej kombinacji calowych rozmiarów rur, złączek i wężyków udowodnią wyższość imperialnej Anglii nad UE. Nie dadzą się też VAT-owi.

 10. czy któryś z obecnych tu ojców – księży, zechciałby skomentować ten filmik? https://www.facebook.com/goodshitgoOdsHitthatssomegoodshitrightthere/videos/347521802658077/ mam nadzieję, że ta muzyka została podstawiona do obrazu i że to fejk?

 11. Nie ma Pan co robić w nocy tylko propagować internetowe śmieci w poważnym miejscu.

 12. Czy będzie na grudzień 2018?

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.