gru 232019
 

Trochę się te nasze pogadanki dezaktualizują, ale skoro są, to trzeba je puścić.

Okazało się też, że w czeluściach odnalazło się trochę egzemplarzy Lichwy

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/lichwa/

I „Bagna głębokiego”

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/bagno-glebokie-jawein-mecula-kronika-natana-hannowera/

Postanowiłem też, że do końca stycznia komiks „Noc św. Bartłomieja” sprzedawany będzie w cenie promocyjnej

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/noc-sw-bartlomieja-komiks/

  6 komentarzy do “Trochę przestarzała pogadanka, cudownie odnalezione książki i promocja”

  1. Ustanawiam nagrodę w wysokości jednego miliona dla osoby, która udowodni istnienia państwa polskiego. Dowód powinien polegać na wskazaniu ważnej oddolnej inicjatywy polskiej, która zyskała wsparcie, ochronę władz i została uregulowana prawnie, a następnie została wdrożona i przyniosła wyraźne korzyści zwykłym ludziom. Nie mogą to być inicjatywy, które jednocześnie nieproporcjonalnie uprzywilejowują inne grupy narodowościowe, grupy interesów, lobbystów, przestępców. Sukcesy indywidualne też nie stanowią dowodu, tylko grupowe, dlatego proszę nie podawać w ramach konkursu przykładu sukcesu pana Coryllusa.
     
    Ustanawiam nagrodę w wysokości jednego miliona dla osoby, która udowodni istnienia państwa polskiego. Dowód powinien polegać na wskazaniu ważnej oddolnej inicjatywy polskiej, która zyskała wsparcie, ochronę władz i została uregulowana prawnie, a następnie została wdrożona i przyniosła wyraźne korzyści zwykłym ludziom. Nie mogą to być inicjatywy, które jednocześnie nieproporcjonalnie uprzywilejowują inne grupy narodowościowe, grupy interesów, lobbystów, przestępców. Sukcesy indywidualne też nie stanowią dowodu, tylko grupowe, dlatego proszę nie podawać w ramach konkursu przykładu sukcesu pana Coryllusa.
     

  2. Dorzucam milion za Yeti.

  3. jak  brakuje inicjatyw to trzeba wybrać inny kraj, po co siedzieć i zrzędzić, a może gdzie indziej uśmiechnie się szczęście i oddolne przyjazne społeczeństwu inicjatywy będą wdrażane, myślę że Turcja to piękny kraj i może okazać się właściwy… teraz są last minuts w kierunku turcji proszę przetestować. 

  4. do było do tego co tylko kupuje książki zamiast je kupować i czytać

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.