mar 282019
 

Proszę Państwa, oto ostatni z wywiadów nagranych w Baranowie. Będzie jeszcze krótka relacja z imprezy i to w zasadzie wszystko. Kolejna konferencja dopiero 29 czerwca, ale chciałbym, żeby decyzje o udziale w niej zostały podjęte przynajmniej miesiąc przez terminem. Wtedy zamknę listę. Do tej pory było tak, że różne osoby próbowały dopisywać się w ostatniej chwili. Raz zgodziłem się na coś takiego i więcej nie będę tego powtarzał. Przypominam też, że tylko do poniedziałku trwa promocja na starsze numery kwartalnika Szkoła Nawigatorów. A teraz już wywiad.

https://prawygornyrog.pl/tv/2019/03/744/

  2 komentarze do “Wywiad z Łukaszem Modelskim nagrany w Baranowie Sandomierskim”

  1. o karpiach w I RP, kiedyś pisała Kossobor, chyba to był jakiś numer z cwaniactwem w tle, ale nic więcej o karpiach w wodach polskich nie czytałam

    natomiast to francuskie podejście gdzie karp jest wrogiem rewolucji, no to jest dla Dantona jedno wyjście czyli skorzystanie z kozetki u psychiatry

    a czy to nie przypomina Hołodomoru ?

    Nie ważny człowiek, ważna rewolucja

  2. Tak sobie pomyślałam, kiedy p. Modelski opowiadał o grudniowych datach głosowania sprawy francuskich karpi  jako reliktów monarchistycznych, że to ludzie jeszcze mieli szansę najeść się ryby w Wigilię, chyba ostatnia szansę.

    A u nas w prl – dzień bezmięsny był w poniedziałek, a w ZSRR były dni bezmięsne chyba non stop. walczyli i z religią i z dietetyką.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.