cze 232020
 

Ponieważ Wojtek betacool wspomniał dziś Aleksandra Ivankę i jego „Wspomnienia skarbowca” których nie mogę niestety wydać, postarałem się o jeszcze trochę egzemplarzy biografii Feliksa Młynarskiego.

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/feliks-mlynarski-biografia/

Ponieważ Wojtek parasol przypomniał dziś wybitnego humanistę, Churchilla, który jak nikt potrafił obchodzić się z ludźmi, postanowiłem, że sprzedam jeden egzemplarz książki o nim i jego polityce. Jest to książka używana, antykwaryczna. Jak widzimy na obrazku pan Churchill nawet sie upozował na humanistę, a taki generał Sikorski wygląda przy nim jak zwykły techniczny.

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/winston-churchill-a-polska-wielka-brytania-dotrzyma-lojalnie-swojego-slowa-ksiazka-uzywana-oferta-antykwaryczna/

  2 komentarze do “Znowu te cholernie drogie i nikomu niepotrzebne książki”

  1. nie zgadzam się z taką interpretacją okładki. Gen Sikorski elegancki w dwurzędówce, na głowie rogatywka, a obok niego  stoi jakiś otyły facet w za ciasnym płaszczu i na łepetynie też ma za ciasny melonik . W zębach cygaro. Jakiś taki niechlujny typ. Wygląda jak kupiec  z peryferyjnej łódzkiej ulicy.

    Jednak zdajemy sobie sprawę, że ten gruby facet to ktoś ważny bo generał pozwolił na wspólną fotkę.

    Tak to widzę.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.