sie 032012
 

Tych Państwa, którzy oczekują na książki z naszej księgarni chciałem najserdeczniej przeprosić za zwłokę w wysyłce. Wynikła ona z tego, że drukarnia, która realizuje nasze zamówienia wydrukowała nakład I tomu Baśni z wieloma graficznymi usterkami. Nie chciałem takich książek wysyłać do czytelników. Nie było w tym niczyjej winy, przynajmniej ja tak tego nie oceniam, przyjmijmy, że maszyny źle zrozumiały polecenie człowieka. Od wczoraj dobry nakład jest już pod dachem i cały czas trwa wysyłka. Większość książek została już wyekspediowana. Bardzo więc proszę o cierpliwość. Wysłane zostały wszystkie opłacone przesyłki zagraniczne, także te transatlantyckie. Reszta zamówień realizowana będzie na bieżąco dzisiaj i jutro, a także w poniedziałek. Mam nadzieję, że uporamy się z tym szybko. W poniedziałek wyjeżdżam na urlop, ale zabieram ze sobą książki tak więc nie będzie opóźnień w realizacji zamówień. Mam nadzieję, że to już ostatnia taka przygoda. Choć pewności nie można mieć nigdy.

Informuję jednocześnie tych Państwa, którzy złożyli zamówienia, a nie dokonali wpłaty, że nakład Baśni rozchodzi się w błyskawicznym tempie. W połowie sierpnia może go już nie być. Zamierzam zlecić dodruk po powrocie z urlopu. Tak więc jeśli Państwo nie zdecydują się teraz dokończyć transakcji czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć do września.

Dziś nie zamieszczam standardowego, codziennego wpisu bo muszę się zająć wysyłką. Zapraszam Państwa na stronę niezalezna.pl gdzie od wczoraj znajduje się druga część rozmowy o II tomie Baśni jak niedźwiedź, którą prowadzi Józef Orzeł z Klubu Ronina.

No i oczywiście zapraszam wszystkich na stronę www.coryllus.pl I zachęcam do kupowania książek. Moich i Toyaha. Zapraszam także do księgarni „Tarabuk” w Warszawie przy ul. Browarnej 6, do księgarni „Ukryte miasto” w Warszawie przy Noakowskiego 16, do sklepu FOTO MAG przy stacji metra Stokłosy i do księgarni Karmelitów w Poznaniu przy Działowej 25. Oraz na stronę www.ksiazkiprzyherbacie.otwarte24.pl Zachęcam także do odwiedzenia strony http://vod.gazetapolska.pl/ gdzie można obejrzeć rozmowę pomiędzy Grzegorzem Braunem i autorem tego bloga. Informuję również, że moje książki dostępne są na stronie www.multibook.pl Okazało się również, ku mojemu niejakiemu zaskoczeniu, że moje kawałki są dostępne w Inetrecie w formacie mp3. Nie wiem co o tym myśleć. Na wszelki wypadek zamieszczam linki: http://www.4shared.com/mp3/7OiDQcNv/Blog-Coryllus-O_historii_i_lit.html, http://www.4shared.com/mp3/U3I4pNgM/Blog-Coryllus-O_konserwatyzmie.html. http://chomikuj.pl/rych10/blogi+audio/Coryllus 

 

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.