wrz 152014
 

Trochę zapomnieliśmy o naszym konkursie, który rozstrzygnął się na wiosnę. Roboty jest tyle, że nie wiadomo w co ręce włożyć, tak więc opublikowanie mini-albumu z wyróżnionymi pracami mocno się opóźnia. Całe szczęście laureat jedynej, trzeciej nagrody, Krzysztof Budziejewski, opublikował swoją pracę u siebie na blogu. Oto link  http://kbcomics.blogspot.com  . Praca jest czarno biała, bo kolory były w niej fatalne i mimo dobrej historii i suspensu i poczucia humoru, naprawdę nie mogliśmy dać nic więcej. Idziemy po sukces, przypominam to ciągle. Nie zajmujemy się wspieraniem biednych, nie chcianych przez nikogo artystów. No, ale jest to ciekawy pomysł, ciekawie zrealizowany i mimo braków wart pokazania. Myślę, że w następnej edycji konkursu będzie dużo lepiej.
Przypominam, że na stronie www.coryllus.pl trwa wielka wrześniowa promocja, dwa tomy Baśni w cenie jednego plus koszta wysyłki.

  Jedna odpowiedź do “Praca nagrodzona w konkursie”

  1. No fajne są rysunki pana KB, Żyrzyn 1863 jest dobry, wszystko mi się podoba w tych rysunkach i powstańcy i ten wóz ze złotem .. Może wyglądam na inżyniera Mamonia (Rejs), i że podobają mi się wszystkie rysunki które raz zobaczę, ale nie naprawdę fajne.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.