mar 262018
 

  10 komentarzy do “Nowe nagranie z Józefem”

 1. Jarosław ma charyzmę.

  Mhmm.

  Pozdrawiam.

  Ps.

  Dla mnie większą charyzmę ma ściera, którą myję właśnie podłogę.

  Bez urazy dla wielce czcigodnego zwykłego posła, naczelnika Jarosława.

  Piszę, jak jest – może należę do ludzi nie czułych na tą charyzmę.

 2. Chetnie bym posluchala tego co mialby Pan do powiedzenia o PJK…

  … ale bez wkurzajacych wtretow  pana Jozefa, ktore coraz trudniej przychodzi mi zdzierzyc.

 3. Mnie wydaje się, że Gospodarz korzysta z Ronina, aby reklamować się, ale w duszy to nie wydaje mi się aby wierzył, że ten socjalizm można od tak odkręcić dając kilka dobrych rad. Współczesne mainstream partie polityczne są jak masońskie piramidy, które jedyne czego potrzebują to krótkowzrocznych i ślepo posłusznych (w swej pysze) podwykonawców z minimum kręgosłupa moralnego, bo przecież jak inaczej jeśli jest się załogą Tytanica.  Socjal zacznie widocznie bankrutować to kato-lewaki nawet przegłosują eutanazję. Koniec kropka.

  Wydaje się najgorszym scenariuszem jest wariant brytyjski, gdzie socjalizm przechodzi cykle gdzie czerwoni rozdają na lewo i prawo a w następnym rozdaniu ci mniej czerwoni (konserwatyści) organizują wielkie oszczędzanie, aby trochę ten burdel odkuć, aby znowu przygotować pole do popisu czerwonym na kolejną albo nawet 3 kadencje (co miało miejsce w przeszłości), taki konwulsyjny system władzy.

 4. Chabad-Lubawicz, kontra …B’naj B’rith., czyli instalowanie na terenie RP – ex aequo – dwóch państw syjonistycznych, po czym któreś z nich wygra i stanie się hegemonem wszystkiego. Chyba przegrywamy, ponieważ wydaje się, że nie ma antidotum na nieuchronność tej doktryny; zaprowadzany ład, stara się być blisko z prawem rzymskim. Nie inaczej najnowsze poczynania – wprost – na bazie prawa kaduka, i są poparte politycznym szantażem. Marek Magierowski dziennikarz, do niedawna najpoważniejszy kandydat na stanowisko ambasadora RP w Tel Awiwie (i wciąż rozważany), do niedawna jako dyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta RP, dziś jest wiceszefem dyplomacji (podsekretarz stanu w MSZ), był – teraz – z wizytą w USA (niby przy okazji) spotykając się z Polonią amerykańską, obsztorcował ich za lobbowanie przeciw przyjęciu ustawy H.R.1226 (wynikającej z już uchwalonego projektu 447). Polonia bez wsparcia, bez dotacji …na własną rękę i rzutem na taśmę próbuje osobiście w 435 biurach Kongresu USA, zasygnalizować kuriozum problemu, tylko że …pewne rzeczy są ustalone. Politycy PiS, to nie są gamonie, wiceminister Marek Magierowski swoją wizytą sprawił, że wielu delegatów wycofało się, i nie pojechało do Waszyngtonu, przez co akcja była mniejsza niż planowano …odwiedzono nieco ponad 300 biur.

 5. Jakież to nędzne emocję muszą się kołatać po twej duszy, skoro tekścik który napisałeś (o ścierce) sprawił ci ulgę – bo przecież po to ten bełkocik z siebie wydaliłeś.

  „Piszę, jak jest” – piszesz jak wydaje ci się, że jest. To istotna różnica.

  Gospodarz proszony o posprzątanie, bo to już nawet nie łonet, raczej coś zbliżonego do Urbana.

 6. Witam.

  Ciekawa rozmowa dobrze przygotowana zarówno przez pana Józefa, który dyskretnie zerkał do scenariusza jak i portal, który bogato zilustrował rozmowę tłem. Zaczyna to wyglądać w swojej istocie bardzo poważnie, szczególnie że pan Józef gościł u siebie Jarosława Kaczyńskiego, a to już nie byle co. To że pan Józef, moim zdaniem osoba bardzo wpływowa, lansuje Gospodarza wiele mi mówi. Ale do rzeczy czyli do rozmowy. Zabieram z niej dwa teksty. Pierwszy który powiedział pan Józef: „prawdziwa polityka ciągle powstaje przy urnie wyborczej, miejmy nadzieję” oraz pana Gabriela: „polityki nie robi się masą, to jest złudzenie.” Zabieram jeszcze charyzmaty przywódcy

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Charyzma

  Jeśli miałbym poszukać w powojennej Polsce (w charakterze globalnym) przywódców, liderów z charyzmatem, to przychodzą mi do głowy trzy osoby: kardynał Stefan Wyszyński, papież Jan Paweł II i teraz w nieco innym zakresie Jarosław Kaczyński. Pierwsi dwaj już odeszli. Czy można sobie wyobrazić Polskę bez Jarosława Kaczyńskiego. Można (też odejdzie), a nawet trzeba. Czy mamy kogoś jako kandydata na lidera, kandydata z charyzmatami na miejsce Jarosława Kaczyńskiego? No chyba nie. No i co z tego. Dopiero jak Jarosław odejdzie taki kandydat będzie musiał się pojawić albo my będziemy musieli sobie bez niego poradzić. Urok przypowieści o Kainie i Ablu polega na tym, że niezależnie od tego jaka jest przyszłość tworzą ją ci, którzy zostają.

  Pozdrawiam

 7. Pan JK nie ma autorytetu ani władzy. Moze na tych wyznawcach zwożonych autokarami na miesiącznice ma ale to mam nadzieje margines, który jest tak otumaniony, ze z tego co Gabriel pisze i tak nie zrozumieją nic – co najwyżej będą krzyczeć jutro Bogusław Bogusław. Gdy po 8 latach złodziejstwa PO odbywały się wybory pomyślałem. PIS bo JK to gwarant. Gwarant gdyż zabito mu brata bliźniaka a wiec jest motyw i silna przesłanka by nie mieć litości i zaprowadzić porządek. Czas mija a brat nie pomszczony a ferajna PIS PJN niszczy Polske i Polaków dokładnie tak samo jak PO udając coś przeciwnego. Po nie rozliczone opłaty wzrosły a Polacy w pułapce. No bo skoro PIS nie zaprowadził porządku tylko w samorządach radni PO przeszli do PIS to co ja wyborca PIS antykomunista mam sobie myśleć? To co wszyscy – że nas kolejny raz oszukano i jesteśmy w pułapce jak Ci w USA – PO vs PIS – i zawsze wygrywamy my. A kto to są ci my? Na to pytanie odpowiada cała praca GM. Dziekuje i pozdrawam.

 8. Daleko zajdzie  „lepsza zmiana”…  i PAD  przy okazji…

  … jak takie miernoty, wystrugane z kartofla jak niegdys bloger s24  Marek Magierowski – robio tako oszalamiajONco  karYJere  !!!

  Ten  caly  MM na tych wszystkich  stolcaH – to po prostu – jedna wielka  POMYLKA  !!!

 9. Nedzne czy nie nedzne…

  … ale jednak emocje.  Mnie nie dziwi, ze AlexSailor ma takie wlasnie emocje… wrecz ma prawo do swoich emocji… tak samo zreszta jak ja, mam duzo negatywnych emocji i to nie tylko o JK, ale takze o tej calej niemal  sitwie rzadzacej  !!!

 10. Zgadza sie…

  … ferajna „PJN’koF”  dorwala sie do  „dziadzenia” i  TKM  !!!

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.