lis 162013
 

Kiedy Józef Darski po raz pierwszy wpisał się na moim blogu w salonie24, zadzwonił do mnie rozentuzjazmowany komentator podpisujący się nickiem Pradziadek i powiedział, że Darski to legenda opozycji. Na mnie takie rzeczy, jak się domyślacie nie robią wrażenia, a jeśli już to raczej negatywne. I tak było również tym razem. Nie entuzjazmowałem się obecnością pana Darskiego na moim blogu, zresztą nie było powodu, bo zaglądał on tam rzadko i nieregularnie. Przynajmniej pod swoim nazwiskiem, bo czym miał również inne nicki tego z całą pewnością stwierdzić nie mogę.
Później miałem z panem Darskim kontakt telefoniczny, a było to w czasach, kiedy na moim blogu produkował się nick Urszula Domyślna. Człowiek ów, zawodowy prowokator, podający się za kobietę omotał sobie Darskiego wokół palca i korespondował z nim w rejestrach dalece od standardowej korespondencji pomiędzy dwoma nieznającymi osobiście się mężczyznami odbiegających. Wiem o tym, bo przesłał mi później te listy, tak po prostu, żeby sobie trochę z biednego Darskiego poszydzić. W czasach kiedy przyszło mi rozmawiać z Darskim telefonicznie chodziło o to, by znaleźć mi pracę w GP i nick Urszula Domyślna, postanowił mi tę pracę poprzez swojego wielbiciela Darskiego załatwić. Skończyło się na kilku rozmowach telefonicznych i jednej mojej wizycie w redakcji. Ja rzeczywiście nie miałem wówczas pracy, ale pomyślałem, że wolę jej nie mieć niż pracować z Darskim w GP.
Dawne to były czasy i nie ma do czego wracać. Od kilku dni mamy bowiem nową odsłonę talentów Józefa Darskiego w portalu www.niezalezna.pl Jak pamiętacie, nie mogłem się tam opędzić od troli, postanowiłem więc wrzucać jedynie zapowiedź tekstu i adres strony www.coryllus.pl. Po dwóch dniach takiego wrzucania Darski usunął mnie z blogów, bo uznał, że to jest spamowanie. Wczoraj zaś rozpętał dyskusję pod wpisem na blogu elig dotyczącą mojej osoby, konkretnie zaś rzekomych żądań jakie mu stawiałem, domagając się usunięcia niechcianych komentatorów. Jest to tak obrzydliwe kłamstwo, w dodatku rzucone ad personam do komentatora podpisującego się nickiem szara komórka, że nie można już mieć wątpliwości, czy Darski był legendą opozycji. Nie był. Być może był synem jakiegoś prefekta, rzeczywistym, albo duchowym, ale żadną legendą nigdy nie był. Józef Darski kłamie pisząc, że lista osób, których usunięcia się domagałem jest długa. Wymieniłem z Darskim kilka maili, głównie w tonie szyderczym zdając sobie sprawę, że nie ma on zamiaru moderować dyskusji na moim blogu, a zależy mu jedynie na tym, by usunąć mnie jak najszybciej z naszych blogów. Poza kłamstwem, które przychodzi mu dość lekko Darski zajmuje się jeszcze włamaniami na blogi. Po opublikowaniu mojego ostatniego wpisu, zablokował mi dostęp do konta, a następnie pod moim tekstem, nie w komentarzu bynajmniej, dopisał, że on sobie nie życzy bym umieszczał tam zapowiedzi swoich tekstów. To jest chamstwo bijące po oczach, a najlepsza w tym wszystkim jest reakcja komentatorów pod wpisem elig, martwiących się czy Darski nie dokonuje takich włamań częściej. Macie tutaj link http://naszeblogi.pl/42294-czy-bezpieczenstwo-naszych-notek-jest-zagrozone
Mamy przed oczami oczywistego kłamcę i podstępnego włamywacza, który nie cofa się przed ingerencją w cudze teksty i jeszcze do tego przypisuje sobie rolę moderatora poprawiającego błędy biednych blogerów, a komentatorzy, zdaje się, na pierwszy rzut oka przytomni, zastanawiają się czy Darski nie „donosi czasem gdzie trzeba”. Łaskawi Państwo, w mojej, przyznam dość subiektywnej ocenie, Józef Darski wyłącznie „donosi gdzie trzeba”, a jego podstawową aktywnością jest budowanie waszych profilów psychologicznych opatrzonych wykresami i grafikami. Niczym innym, jak sądzę, pan ten się nie zajmuje.
Elig przechodzi samą siebi, prowadząc przez trzy strony dyskusję z samymi najgorszymi trollami, z których pewnie połowa to sam Józef Darski, spointowaną na koniec komentarzem, że z trollami najlepiej nie rozmawiać, najlepiej ich ignorować. Myślę, drodzy Państwo, że powinniście jednakowoż trochę trzeźwiej rozejrzeć się wokół.
Pana Darskiego zaś zachęcam do skierowania sprawy przeciwko mnie na drogę sądową, będę mógł wtedy wreszcie z czystym sumieniem opublikować te listy, które pisał do Urszuli Domyślnej. Skoro mamy się sądzić, to niech już będzie jakiś prawdziwy i malowniczy powód tych rozpraw.
Chodzą słuchy, że trolle Darskiego, siedzą teraz na blogu pani Izy Falzmann, wnosić z tego należy, że zwycięstwo „naszych” jest bliskie, Darski zaś czyści przedpole, żeby frukta owego sukcesu nie dostały się w niepowołane ręce i usta. Idzie czas kiedy „nasi” będą siedzieć i zajadać, że zacytuję klasyka. Życzmy im smacznego i trzymajmy się od miejsca gdzie ta uczta będzie trwać jak najdalej.

  28 komentarzy do “Czy Józef Darski jest legendą opozycji?”

 1. Bo też on wywodzi się z tych francuskich opozycjonistów, co to wycierali paryski bruk /trą dupą o trotuar/. Dziś określani mianem 'naszych”. Wydawał się taki inteligentny a okazał się pospolitym cwaniakiem. Bo dobry cwaniak to przynajmniej wiarygodnie kłamać potrafi. Nie ma Pan czego żałować – potraktować to jako inwestycje w nauke.

 2. HIPOTEZA BADAWCZA: szabrownik forumowy i troll wielo-nickowy ksywka „Darski” przekazuje profile psychologiczne blogerów tam gdzie przekazuje. Do drukarni.

  ZAGADKA: Komu ?

  ODPOWIEDŹ: Rysownikom symboli w drukarniach projektujących plakaty propagandowe winnicy.

  WYWÓD: Podaję dwa linki i uprzejmie proszę Szanownych Komentatorów o znalezienie CHOCIAŻ dwóch RÓŻNIC na obu zdjęciach symboli.

  Link 1: http://m.natemat.pl/33b63182d9b90eb44ff3edf6fbb6f100,641,0,0,0.jpg, więcej o tej drukarni: http://natemat.pl/81093,polski-orzel-zgubil-korone-w-izraelu-wpadka-z-godlem-na-konferencji-z-udzialem-prezydenta-komorowskiego

  oraz Link 2: http://telewizjarepublika.pl/images/karta.jpg

  Natomiast kilka podobieństw podaję tu:
  1. orzeł „nasz” patrzy w stronę, w którą patrzy, a która to strona jest stroną fałszywą
  2. na obu zdjęciach dominują te same trzy kolory
  3. na obu zdjęciach takie same są proporcje białego, czerwonego i niebieskiego
  4. na OBU zdjęciach Orzeł Polski został pozbawiony korony, „przez przypadek” wicie-rozumicie

  SĄ TEŻ TAM BALONY.
  (Balon z fałszywym orłem jest najbardziej nadmuchany.)

  Nie trzeba chyba specjalnej inteligencji by spostrzec, że te dwa zdjęcia i identyczna symbolika zostały zaprojektowane dla nas przez dokładnie tych samych drukarzy.

 3. czytałam wczoraj elig i nawet się odezwałam … ja nie chce , programowo , zachowywać się agresywnie czy chamsko … dałam spokój i przyglądałam się tym wpisom… dziś rano wpisał się tam jeszcze wania ….to jest miejsce jakoś paskudne …. Czytam wiele różnych stron , bo po prostu trzeba wiedzieć co się dzieje …. ale może nie każdy ma do tego nerwy …
  ja wiem , że administrator ingeruje w tekst .. i tyle … nie jestem blogerką , po prostu czasem komentuję….zbyt rzeczowe komentarze są źle widziane ….

  nie widziałam troli na stronie p. Brodackiej , ale może nie mam ,, oka,, no i nie zaglądam tam często ….
  dzięki za wpis olegendarnych robotnikach…..też coś widzę w innych źródłach ….Możliwe że jest tu racja

 4. jeszcze o czymś innym …ciągnęli w radio kraków dziś rano dyskusję o zakłóconym przedstawieniu Klaty … To audycja ,, wyczyn i blamaż tygodnia,, oczywiście zaproszeni goście w większości twierdzili że ta forma protestu jest niekulturalna lub gorzej … jakiś poseł pis nieśmiało bronił , że jest w tradycji teatru taka reakcja …. zagadany oczywiście ..
  Tym bardziej wracam do wcześniejszych pana tekstów …. to ważne na poziomie bardzo fundamentalnym , mieć swoje znaki , symbole do których się odwołujemy …
  Nie bez przyczyny pisałam wczoraj o tych pustych ciałach sterowanych magią….Stara i szlachetna przez fakt bycia stworzoną przez Boga , forma ludzkiego ciała , wyssana z treści , jest napełniana g….. i podawana jako PRZYSZŁOŚCIOWA …. nie wiem co będzie , oczywiście , czasem trudno mieć nadzieję wbrew nadziei … a jednak trzeba

 5. Ten wpis elig i komentarze to jest coś niebywałego.

 6. Nie tak dawno „nasi” zaczęli w bardzo aktywny sposób pijarować „naszego” Tyrmanda. Zaczęto się zastanawiać słusznie, jaki jest cel pijarowania przez „naszych” takiego „muzeum”.

  Od pierwszego numeru judeo-„chrześcijańskiej” „Frondy” (w której czytamy między innymi żonę „naszego” Pereiry niezależnego: „Chwała Izraela” i „naszego” Adamskiego „Ćpun i Jezus”) niejaki Lubelski pijaruje Tyrmanda jako „Autoryteta”.

  Potem „Redakcja Fronda” wyjaśnia nam o co chodziło z tym niepodziewanym pijarowaniem Tyrmanda
  pod najnowszym linkiem tutaj http://www.fronda.pl/a/syn-tyrmanda-krytykuje-rzad-tuska-zobacz-film-1,31992.html czyli że poprzez wstępnie pijarownie seniora z sposób płynny i „oczywisty” przechodzi się do pijarowania młodego Tyrmanda.

  Jest to rozegranie logiczne, gdyż gdyby NAGLE zacząć bezpośrednio od pijarowania młodego Tyrmanda, to większość by w ogóle nie wiedziała, kto to taki. A tak po etapie przypomnienia starego autoryteta (w ramach dobrze rozłożonej w czasie akcji propagandowej) „nasi” przechodzą do pijarowania obiektu właściwego pijarowania.

  W jakim zaś celu jest nam pijarowany w taki sposób Tyrmand junior, to wyjaśnia nam dzięki właściwej koordynacji „wrogi” „naszym” TVN24.

  TVN24 równiez zaczyna pijarować Tyrmanda juniora, który pijarowany i przez tą współpracującą z centrum decyzyjnym „drukarnię” TVN24, jest nam pijarowany jako niezłomny i legendarny po ojcu opozycjonista wobec na etapie obecnym I Sekretarza tow. Edwarda Tuska.

  Taki legendarny po ojcu opozycjonista zwalczający błędy i wypaczenia tow. E. Tuska pasuje w sam raz na kolejny duchowy przywódca narodu.

  Tak więc „zagadka” „niezrozumiałej” okładki nowej „naszej” Frondy doczekała się wyjaśnienia.

 7. patrz ,, młody Wildstein, pamiętam ze 2 lata temu fatalnie wyglądał , stękał nieśmiało ….a teraz i fryzura i broda, maskująca delikatny deficyt wyglądu ….. prezentuje wielkie oczytanie …. rozumiem że wdomu jest biblioteka ……
  sama byłam oczytana niemożliwie w jego wieku … ale przyznaję że nie aż tak … czyżby delikatne wsparcie taty???/
  baaaardzo dobrze się prezentuje , super ….

 8. Rzeczy podpisane „Redakcja Fronda” na stronie „Fronda” to Dawid Wildstein (prawica”).

  A pijar skoordynowany między „Fronda” i „TVN24” młodego Tyrmanda na TVN24 („lewica”) jest tu: http://www.tvn24.pl/syn-tyrmanda-wspiera-gowina-i-po-angielsku-gromi-tuska-za-bolszewizm,371964,s.html

  Skoro
  „nasza” „Fronda” (konspirująca się pod „prawicę”)
  i „nie-nasz” TVN24 (konspirujący się pod „lewicę”)
  w sposób skoordynowany
  pijarują tego samego człowieka – jako nieskazitelnego bojownika z reżimem Tuska i synem legendarnego „prawicowca” wydającego legendarnie na Ukrainie, to
  czy to nie jest już po prostu śmieszne?

  Nie ma w tym żadnej „prawicy” ani żadnej „lewicy”
  jest pijarowanie tych, którzy będą wyznaczać za jakiś czas
  miejsca przy stole łask wszelkich.

  Przy którym to stole więc
  otrzymawszy miejsce od Autorytetu
  się siedzi
  i zajada.

  Nie ma w tym żadnej „prawicy” ani „lewicy”.
  Z „prawicy” i z „lewicy” jest Tyrmand.

  A w teatrzyku sprzedaje się emocje.
  Jest na tym niezła przebitka też.

 9. Ta stylizacja trockistowska mnie jednakowoż jakoś nie bawi.

 10. http://video.easysub.pl/mnct/DonaldTusk/6544534 Wypowiedź Tuska.. Niech każdy to obejrzy..

  Proszę nie usuwać moich komentarzy..! Chcecie ukryć prawdę!? Nie uda wam się

 11. Targalski to bardzo ciekawa postac,szczesliwie niepowtarzalna,i niezwykle oryginalny swiatopoglad.
  Osoba takze bardzo grozna politycznie,.
  Nie jest jednak PLATNYM agentem,choc jest grozniejszy od wielu,i z wieloma wspolpracuje.
  Mnie wybanowal na amen z Naszych Blogow ,bo napisalem kilka ostrych slow o Sciosie,m,in.ze jest agentem.
  Otoz Scios to nie jest osoba fizyczna,to sa cztery osoby,a jedna z nich jest Targalski.
  Glownym zadaniem „Sciosa”jest zastraszenie Rosja,przedstawianie jej jako tworu fatalistycznie nie do zwyciezenia,i wpojenie PANIKI i leku przed tymi Monglolami,wlasnie w stylu mongolskim…
  Targalski jest patriota izraelskim,nie polskim,i wzywal ,by Polska wypowiedziala wojne Iranowi.
  Jest ateista w duchu propagitki marksistowskiego ateizmu wojujacego.Pogardza wszelka wiare w Boga,i uwaza to za przesad nienaukowy.
  XXX
  Pogardza rowniez narodem polskim,i kleczy przed zydowskim i przed masonami.
  Pod wielu wzgledami ma bardzo duzo wspolnego z Michnikiem,choc jest antykomunista w duchu Mackiewicza,i tak jak On (Mackiewicz) nienawidzi zoologicznie Polski i Polakow.
  XXX
  Nienawidzi poza tym nie tylko Ojca Rydzyka i Jego Dziela ,ale w ogole Kosciola i katolicyzm
  XXX.
  Jest przekonany ,ze Rosja wygra,a MY przegramy,jest wiec grozniejszy niz bron termonuklearna…
  XXX
  Wszyscy,ktorzy nienawidza Polski i Kosciola sa naszymi WROGAMI.
  Nie ma watpliwosci,ze towarzysz Targalski,sam dzialacz PZPR,poglady odziedziczyl po swoim ojcu (patrz wikipedia),stalinowcu i Pulawianinie,ktory oddal glowe za swoich zydowskich towarzyszy z Partii Komunistycznej w 1968…
  XXX
  Pisalem,ze swiatopoglad Targalskiego,jako calosc, niepowtarzalny,zasluguje na blizsza uwage.
  Chyba musze Mu poswiecic oddzielny artkul.
  XXXX
  Pan Gabryjel pisze tu o cechach psychicznych,tudziez poziomie moralnym tej osobliwej postaci.
  I slusznie,bo jest to wyjatkowo paskudna kreatura.
  XXX
  Jego stosunek do historycznej Endecji,jak i wspolczesnych Narodowcow jest IDENTYCZNY co Michnika.
  To sa rzekomo hitlerowcy,ktorych KGB powinna wymordowac.i wobec ktorych nie obowiazuja zadne skrupuly ,czy prawa moralne.Na naszych oczach wobec nich Targalski raz po raz robi ubeckie prowokacje medialne.
  XXX
  Na TV Republika slyszalem OSOBISCIE Jego poparcie dla ukrainskich nacjonalistow i formalny zakaz poruszania Ludobojstwa Ukrainskiego na Wolyniu.
  XXX
  Ta nienawisc do Matki Boskiej i Chrystusa,i brak polskich uczuc narodowych,(*bo to wszystko sie do tego sprowadza !) prowadzi ich obu (Michnika i Targalskiego) nieuchronnie do grupy sojusznikow plutonow egzekucyjnych NKWD, SS i Gestapo.
  XXX
  Od dawna sie zastanawiam,co mozna zrobic,by spoleczenstwo poznalo prawde o tym ,kto i jakie ciemne sily,szykuja sie od dawna ,by przejac wladze,gdy wybory wygra PIS.
  'XXX
  Panie Maciejewski
  Niech sie Pan tym wszystkim nie przejmuje.
  Niech Pan zarobi na porzadne wakacje na Hawajach dla calej rodziny,i niech Pan puszcza banki nosem.Zreszta tam ,gdzie Pan teraz mieszka,to tez sa na moje wyksztalcenie Hawaje !
  Polska potrzebuje Panskich niedzwiedzi,czyli musi Pan zyc dlugo i beztrosko,i na wszystko czniac.

 12. Myślę, że myli się pan całkowicie jeśli chodzi o Darskiego.

 13. Co to znaczy calkowicie ?
  Ze nie jest platny ?’??.
  Tu moze mnie ma Pan zlapal.
  Bo jestem rzeczywiscie przekonany,ze zaden normalny czlowiek nie ma szansy na etat na Uniwersytecie Warszawskim imienia Feliksa Dzierzynskiego,
  A Targalski takim wlasnie etatem sie szczyci.
  Czy tez moze Pan slyszal ,ze Targalski wygral na Totolotka ????
  Jesli tak to ile razy ???

 14. Kilka razy zauważyłem, że on dziwnie reaguje na pewne tematy, myślę, że on jest jednym z wielu tzw. starych prawicowych murarzy…

 15. Nad 3-ma specyficzne upodobania obrazującymi zdjęciami
  tekst więcej niż bardzo wymowny „Zjadłszy, wylizawszy się, śpimy” prawie jak: Siedziawszy, zajadawszy … a reszta na zdjęciach

  Jest to tutaj i warto może skopiować:
  http://jozefdarski.pl/7319-zjadlszy-wylizawszy-sie-spimy

 16. Targalski jest jednym z nich:
  http://jozefdarski.pl/6959-koty

 17. „Ten wpis elig i komentarze to jest coś niebywałego.”. Ależ taki właśnie miał być !!!

 18. Przejrzenie zdjęć pana Targalskiego na jego stronie nie pozostawia ŻADNYCH wątpliwości.

  Proszę otwierać poszczególne zdjęcia i je klikać dla powiększenia.
  http://jozefdarski.pl/7315-rudy-glodomor-nie-wiadomo-skad-przyszedl
  http://jozefdarski.pl/7310-czereda
  i tak dalej

  1. Pan Targalski jest ciśnieniowcem, stąd na paru zdjęciach załapał się aparat do mierzenia ciśnienia.

  2. Wszystkie książki (tytuły widać po powiększeniu) są na dwa tematy: agenci komunistyczni oraz ten obszar: http://jozefdarski.pl/uploads/europa-poprawiona.jpg

  3. Obszar zainteresowań pana Targalskiego jest na mapie jego fundacji, tu http://fundacjaintermarium.pl/sites/all/themes/fm365pl/images/mapa_d.jpg

  4. Jako osoba wrażliwa pan Targalski blokuje denerwujących go blogerów – TAK SAMO tak samo jak pewien pisarz blokuje denerwujących go komentatorów.

  5. Zdjęcia na http://jozefdarski.pl/7315-rudy-glodomor-nie-wiadomo-skad-przyszedl nie pozostawiają żadnej wątpliwości. JEST TYLKO JEDEN SPOSÓB BY POROZUMIEĆ SIĘ Z KOTEM NIEZALEŻNYM.

  Taki album by wszystko załatwił: http://1.bp.blogspot.com/–skcrmS2h7M/TxkKYi7Lj0I/AAAAAAAAdL4/gARm_BjP-3Y/s1600/Cats.jpg

  Więcej na poszczególnych linkach na http://jozefdarski.pl/

 19. Targalski banuje wszystkich, którzy piszą prawdę o żydach. Nie można np. napisać, że żydy zabijali Polaków i nie można również napisać o żydokomunie. Z doświadczenia wiem, że Targalski jest osobą bardzo dziecinną, która wykorzystuje swoją władzę do podniesienia samooceny. Funkcję moderatora wykorzystuje jako narzędzie zemsty na osobach, które miażdżą go lub jego żydowskich braci merytorycznie. Targalski pochodzi z Łodzi, należał do pzpr (co sprawia, że niezalezna i gp są przez to mało wiarygodne) oraz jest filosemitą. To wszystko przemawia za żydowskim pochodzeniem tego śmiesznego Pana. Planuję zadzwonić do redakcji i spytać dlaczego pozwalają filosemicie oraz komuchowi z pzpr pełnić funkcję moderatora.

 20. Niech pan tego nie robi, bo to bardzo głupie. Każdy ma prawo być filosemitą. Co do zdziecinnienia Darskiego zgadzam się w zupełności.

 21. Targalski cenzuruje niewygodne komentarze i to jest problem, a nie jego filosemityzm. Poza tym jako komuch z pzpr nie powinien pełnić funkcji moderatora na portalu „prawicowym”.

 22. No, ale pan nie jest właścicielem tego portalu i nie może pan decydować kogo się tam zatrudnia.

 23. Naturalnie, ale mam prawo wiedzieć dlaczego zatrudniają komucha ci, którzy rzekomo z komuchami walczą.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.