mar 082024
 

Zasiedziałem się wczoraj do późna z ojcem Antonim i dziś muszę ostrożnie wracać do domu. Lekko nie będzie. Mam nadzieję, że wszyscy mi wybaczą brak tekstu. Zostawiam tylko ogłoszenia.

W kwietniu – 12 – odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Wieczory w katakumbach”, miejsce spotkania – pałac w Ojrzanowie. Gościem będzie Piotr Naimski. Na spotkanie wchodzą tylko ci, którzy zapisali się na listę. Impreza ma charakter prywatny i nikt poza zapisanymi na liście nie jest na nią zaproszony.

IX konferencja LUL Odbędzie się, zgodnie z zapowiedzią, w hotelu Polonia w Krakowie. Termin 8 czerwca tego roku. Ilość miejsc ograniczona do 50, bo sala jest mała. Wpłata – 380 zł od osoby. Jeśli chodzi o prelegentów mogę powiedzieć tyle, że na pewno będzie prof. Andrzej Nowak. Tytuł wykładu poda nam później.

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/udzial-w-9-konferencji-lul/

Prócz prof. Nowaka potwierdzili swój udział: Piotr Kalinowski, czyli nasz kolega Pioter, który wygłosi wykład pod tytułem „Zaginione imperia”, kolejnym wykładowcą będzie Piotr Grudziecki, czyli nasz kolega Grudeq, który wygłosi wykład pod tytulem „Prawo spadkowe”. Sorry qerty, ale z nimi o tym rozmawiałem już rok temu. Podobnie jak z innymi, którzy mają wystąpić, ale jeszcze nie potwierdzili terminu. Pozostali wykładowcy, z wyjątkiem może jeszcze jednej osoby będą spoza społeczności blogerskiej i komentatorskiej, którą rozpoznajemy. Ta osoba zaś jest profesorem genetyki. Nie zdradzę na razie kto to.

W dniach 6-7 lipca 2024 odbędą się Targi Książki i Sztuki. Tym razem w pałacu w Ojrzanowie.

Na dziś to tyle. Życzcie mi szerokiej drogi.

  2 komentarze do “Dziś tylko ogłoszenia”

  1. Poblogujemy sobie na wczorajszym wpisie.

    Szerokiej drogi 😉

  2. 8 marca tradycyjnie milicja nie kontroluje, jedynie przypomina o ostrożności za kółkiem i życzy szerokiej drogi.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.