sty 142019
 

Rozmawialiśmy jeszcze przed wiadomością o zgonie

 

Język nienawiści w debacie publicznej

  8 komentarzy do “Język nienawiści w debacie publicznej – dzisiejsza pogadanka”

 1. alez „mowa nienawisci” jest kagancem zakladanym zwyklym ludziom. w swiecie polityki jest glownym dialektem.

 2. jest to czesc wiekszego mechanizmu do przeprogramowywania ludzi

  https://www.youtube.com/watch?v=EHAuGA7gqFU

  kliknac na cc po polskie napisy

 3. Panie Gabrielu,

  To niezwykle interesujacy i absorbujacy uwage temat ten caly „jezyk nienawisci w debacie publicznej”… ja naprawde z wielka przyjemnoscia posluchalabym co Pan ma do powiedzenia w tym temacie  !!!

  Niestety, dzisiaj znowu pan Orzel tak beznadziejnie belkotal, ze praktycznie te 21 minut dzisiejszej rozmowy to  absolutnie  STRACONE  21 minut… wrecz szkoda bylo sie fatygowac do Warszawy…

  … prosze Pana bardzo o przygotowanie pogawedki na ten temat – oczywiscie w miare Panskich mozliwosci – nie jutro ani nawet pojutrze, ale – powiedzmy na dniach… to jest naprawde bardzo wazny temat, a Pana spostrzezenia w tym temacie beda napewno  jedne z istotniejszych w tym niezwykle goracym czasie przed nami.

 4. Prokuratura ma problem, bo Stefan sie nie przyznaje. Chcialbym zauwazyc, ze Stefan nie powiedzial ze sceny nic niestosownego, ani nie uzywal mowy nienawisci. Zdaje sie, ze to my, zwykli ludzie mamy teraz problem, o czym nadmienil w komentarzu „el hombre”. Bede o tym myslal przy krojeniu chleba zwyklym, stalowym nozem, ktory jest jeszcze legalny w kuchni.

  Czarny chleb i czarna kawaOpętani samotnościąMyślą swą szukają szczęściaKtóre zwie się wolnością

 5. Po co Panu nóż?Przecież chleb można,a nawet należy kupić już zgodnie z prawem pokrojony.Proszę się wytłumaczyć, co Panu chodzi po głowie ?

 6. Kolegium redakcyjne debatuje, co puścić w przeglądzie prasy

 7. Hm…aktualności ze Świata.., pewnie.

 8. Polska polityka mnie nie interesuje specjalnie i nie wiem co z Adamowicza za jegomość. Wydawałoby się, że zgodnie z działaniami zachodnich służb specjalnych to pod nóż pójdzie taki zużyty opozycjonista jak Petru albo Kijowski.

  Nie wiem, ale mam skojarzenie z nieudaną zachodnią prowokacją czyli zabójstwem zużytego rosyjskiego opozycjonisty Borisa Nemtsova.

  Bardzo możliwe, że robota MI5 ale CIA+Mossad i tak musiało to pobłogosławić.

  Zachodnie mahery są bardzo zdesperowane

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.