lip 132018
 

Noc św. Bartłomieja trailer komiksu

  9 komentarzy do “Noc św. Bartłomieja trailer komiksu”

 1. Świetny klimat, brawo!

 2. no proszę ten Św. Bartłomiej to patron między innymi –  rzeźników – tak jakoś wmanewrowano Jego pamięć w wojny religijne.

 3. Gabriel prosił mnie o przekazanie wiadomości, że znów im na wsi wyłączyli prąd, a ponieważ on wyjeżdża na urlop, dziś kolejnej notki nie będzie.

 4. Jest moc.

 5. Możliwe, że właśnie tymi komiksami powinniście dementować więcej przypadków zakłamywania historii. Szkoła Nawigatorów jest dla ludzi bardziej oczytanych a tutaj chodzi, aby przedstawić coś ludziom, którzy do obrazków (telewizji) przywykli a czytając drugi akapit już ziewają.

 6. @Korneliusz Wybacz szanowny kolego, ale nie zgodzę się z Tobą. Nie ma sensu zarzucać szeroko sieci z nadzieją na to, że da się kogoś „złowić” do naszego grona. Uwierz mi to strata czasu, energii i funduszy. Poziom jest dla nas nie dla gawiedzi. Kiedyś, przed czasem internetu OCZYWIŚCIE tak, ale teraz? Trzeba być skończonym nieudacznikiem, aby nie dostrzec tego, że „coś tu nie teges” z tą historią. Dlatego pozostawmy nieudaczników w ich piekiełku, bo jeśli wciąż w nim tkwią, to może tam jest ich miejsce ? Zajmijmy się swoim towarzystwem i fizycznym wsparciem ludzi, którzy w tym towarzystwie mają coś do powiedzenia. Opiekujmy się nimi, bo jak znikną, to wtedy my wpadniemy w piekiełko nieudaczników. Trawa wojna, szanowny kolego, której nie widać. To jest wojna o umysły i dusze ludzkie. Wojna, w której nie bierze się zakładników ani nie dobiera się sił z obozu przeciwnika, no chyba, że któryś z zombi nagle ożyje i przyłączy się do świata realnego. Ta wojna ma swoje wymierne skutki a ostateczne starcie jeszcze za naszego życia 🙂 Pozdrowionka i Szczęść Boże.

 7. Przepraszam, ale powinno być ” Hugenotami” a nie „Hugonotami”.

 8. Voila…

  …  pieknie i prawdziwie napisane…  zostawic cholote  niedouczona  w ich wlasnym  bagnie  !!!

 9. Ej! ale ja nie miałem na myśli kolorowanek! 🙂

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.