Lip 132018
 

Noc św. Bartłomieja trailer komiksu

  9 komentarzy do “Noc św. Bartłomieja trailer komiksu”

  1. Świetny klimat, brawo!

  2. no proszę ten Św. Bartłomiej to patron między innymi –  rzeźników – tak jakoś wmanewrowano Jego pamięć w wojny religijne.

  3. Gabriel prosił mnie o przekazanie wiadomości, że znów im na wsi wyłączyli prąd, a ponieważ on wyjeżdża na urlop, dziś kolejnej notki nie będzie.

  4. Możliwe, że właśnie tymi komiksami powinniście dementować więcej przypadków zakłamywania historii. Szkoła Nawigatorów jest dla ludzi bardziej oczytanych a tutaj chodzi, aby przedstawić coś ludziom, którzy do obrazków (telewizji) przywykli a czytając drugi akapit już ziewają.

  5. @Korneliusz Wybacz szanowny kolego, ale nie zgodzę się z Tobą. Nie ma sensu zarzucać szeroko sieci z nadzieją na to, że da się kogoś „złowić” do naszego grona. Uwierz mi to strata czasu, energii i funduszy. Poziom jest dla nas nie dla gawiedzi. Kiedyś, przed czasem internetu OCZYWIŚCIE tak, ale teraz? Trzeba być skończonym nieudacznikiem, aby nie dostrzec tego, że „coś tu nie teges” z tą historią. Dlatego pozostawmy nieudaczników w ich piekiełku, bo jeśli wciąż w nim tkwią, to może tam jest ich miejsce ? Zajmijmy się swoim towarzystwem i fizycznym wsparciem ludzi, którzy w tym towarzystwie mają coś do powiedzenia. Opiekujmy się nimi, bo jak znikną, to wtedy my wpadniemy w piekiełko nieudaczników. Trawa wojna, szanowny kolego, której nie widać. To jest wojna o umysły i dusze ludzkie. Wojna, w której nie bierze się zakładników ani nie dobiera się sił z obozu przeciwnika, no chyba, że któryś z zombi nagle ożyje i przyłączy się do świata realnego. Ta wojna ma swoje wymierne skutki a ostateczne starcie jeszcze za naszego życia 🙂 Pozdrowionka i Szczęść Boże.

  6. Przepraszam, ale powinno być ” Hugenotami” a nie „Hugonotami”.

  7. Voila…

    …  pieknie i prawdziwie napisane…  zostawic cholote  niedouczona  w ich wlasnym  bagnie  !!!

  8. Ej! ale ja nie miałem na myśli kolorowanek! 🙂

 Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagane)