wrz 222016
 

Każda propaganda musi dawać wyniki sprzedażowe. To jest mam nadzieję jasne dla wszystkich. Nie jest jednak tak, że im bardziej nachalna propaganda tym lepsze wyniki. Czasem bywa odwrotnie i im się bardziej i natarczywiej coś ludziom wciska tym szybciej oni odchodzą w przeciwnym kierunku. Ponieważ ostatnio odbył się ważny bardzo coming uot, którego dokonał polityk Nowoczesnej Paweł Rabiej, trzeba się zastanowić jaką rolę sprzedażową pełni target LGBT i na ile to jest target mocny. Zanim do tego przejdziemy, przypomnę tylko, że Paweł Rabiej używany był w latach dziewięćdziesiątych przez Jerzego Urbana do kompromitowania Jarosława Kaczyńskiego. Jeśli więc dziś mówi on, że jest za ustawianiem pomników smoleńskich, a ktoś z tego powodu patrzy nań cieplejszym spojrzeniem, powinien się ów ktoś zastanowić nad sobą.

Nie mam pojęcia ile wynosi populacja osób deklarujących homoseksualizm i czy koncerny mają tę kwestię rozpisaną po kolei, punkt po punkcie. Będę więc trochę gdybał. Sądzę, że sami geje i lesbijki to target niewielki, a w dodatku na tyle zróżnicowany i w większej części oddalony od tego całego obłędu, który widzimy na ulicach, że sprzedać im cokolwiek na zasadzie – kup bo jesteś gejem – jest po prostu niemożliwością. To działa inaczej. Mamy tych, tak zwanych aktywistów, którzy podnoszą rumor pod niebiosa, a są zasilani z różnych dziwnych źródeł. Prócz tego mamy całą masę obyczajowych liberałów, czyli patentowanych durniów, którzy gotowi są na wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. To oni stanowią massa tabulettae targetu LGBT, w której gdzieś tam siedzi jakiś schowany gej osiedlowy, ale na opakowaniu wyrysowany jest Biedroń na tle panoramy Słupska.

Jak wiemy, wspomniany tu Rabiej, będzie kandydował na prezydenta Warszawy. Jeszcze Hanka nie ostygła, a oni już katafalk spod niej wyrywają. To jest niesamowite. Do tego jeszcze ten Ikonowicz, któremu fałsz i obłuda przeorały liczko tak mocno, że w zasadzie powinien chodzić w kapturze. Wygląda więc na to, że eksperyment z Biedroniem poważnie ośmielił środowisko. Będziemy mieli teraz prawdziwą inwazję gejów kandydujących na prezydentów i burmistrzów. Nie wiem jakimi metodami ludzie ci będą się promować, ale zgaduję, że to będzie coś w rodzaju – uczciwy jak gej, nie kradnie i nie przewala budżetów. Żartuję sobie, albowiem wiadomo, że wszyscy ci ludzi są po prostu ubezwłasnowolnieni i jeśli ktoś pozwala im piastować jakieś funkcje publiczne to przecież nie po, by podejmowali samodzielne decyzje. To są figuranci, znacznie bardziej plastyczni i podporządkowani niż jakiś prosty złodziej z PSL czy SLD. Manipulować nimi będzie bardzo łatwo, a zresztą po co manipulować skoro sam fakt kandydowania jednego z drugim już jest manipulacją. Jeśli mamy do tego dobrze przygotowaną glebę, to znaczy manifestacje uliczne, publikacje opowiadające o opresji w jakiej ci ludzie żyją, to wprowadzenie terroru nie powinno być problemem. Burmistrz gej, kiedy ktoś na niego coś powie, albo przylepi na płocie karykaturę z jego wizerunkiem, wyśle do takiego gościa strażników albo policję z prokuratorem, a wszyscy będą klaskać, bo poziom homofobii się zmniejszył. To jest jeszcze prostsze niż mechanizm współczucia dla biednych, którym posługuje się Ikonowicz. Masz jakieś wąty do władzy? Idziesz siedzieć, bo jesteś nietolerancyjny.

Przykład Rabieja wskazuje, że on jest od samego początku swojej niezwykłej kariery ubezwłasnowolniony, a jak ktoś pamięta te artykuły z „Nie”, których był bohaterem to skojarzy, że występowało w nich także nazwisko Jerzego Nasierowskiego, znanego skandalisty, ze środowisk gejowsko-przestępczo-policyjnych. Jeśli idzie o te kwestie nie ma tu żadnych niespodzianek. I tylko ludzie kompletnie otumanieni, będą łykali argumenty podsuwane im teraz przez Nowoczesną, która chce przejąć władzę w Warszawie.

Sądzę, że nie tylko w Warszawie. Polskie miasta idą pod młotek, burmistrz gej wizytówką twojego miejsca na ziemi, takie będzie hasło najbliższych miesięcy. A kto się tam wyłania zza jego pleców to już nieważne.

Jak widzicie ja nie oceniam tych ludzi pod kątem ich przyzwyczajeń, nawyków i dysfunkcji, chcę tylko, byśmy wszyscy stanęli w prawdzie. Środowisko LGBT, ze szczególnym wskazaniem na tak zwanych aktywistów, to ludzie mający ciekawą przeszłość, która będzie rzutować w sposób wyrazisty na ich funkcje publiczne. Za pomocą prostego mechanizmu, czyli tej fałszywej tolerancji potrafią oni skutecznie sterroryzować nie tylko sobie podobnych, którzy gdzieś tam żyją i chcą mieć święty spokój, ale także różnych osłów szukających spełnienia na niwie społeczno-politycznej, czyli w aktywności publicznej na ulicy, w organizacjach czy gdzie tam się ona odbywa.

Fasadowość ruchów lewicowych i liberalnych jest już tak dobrze widoczna, że właściwie tylko ktoś poważnie zaburzony tego nie dostrzega. Idiotyzmy Sierakowskiego, w które on sam nie wierzy, Zandberg i jego brednie, ta paniusia, co ją ostatnio pokazywali, a której nazwiska nie potrafię zapamiętać, wszystko to zrobione jest z gutaperki i styropianu. Do tego środowiska gejów i lesbijek, jako gwarancja emocjonalnej uczciwości. Wyklęty powstań ludu ziemi po raz drugi.

A gdzie prawica spyta ktoś? Nie ma żadnej prawicy. Jest tylko atrapa prawicy, a jak ktoś chce pofikać tak jak ONR to nasyłają nań prokuratora. Dlaczego? Otóż dlatego, że wszelkie sugestie nawet, już nie postulaty, które mogą się kojarzyć z agresją, będą ścigane z niezwykłą zajadłością, choćby nawet posługiwały się nimi małe dzieci całkiem bez zrozumienia. To jest warunek konieczny dla utrzymania opisywanego tu obłędu w głowach.

Wyjątkiem będzie środowisko Mariana Kowalskiego, który wyraźnie odciął się od Kościoła, czym przedłużył swoją polityczną aktywność. Będzie mógł więc teraz gromadzić wokół siebie młodzież, wykrzykiwać hasła, no i występować w roli czarnego luda, którym biedni geje straszyć będą swoje adoptowane w domach dziecka pociechy.

Jakiś geniusz porównał wczoraj KOR do KOD. Nawet sobie nie wyobrażacie jak trafne jest to porównanie. No, ale żeby wszystko wyjaśnić jak należy muszę dokończyć swoją książkę o socjalizmie.

Wróćmy do kwestii sprzedażowych. Geje nie tyle są targetem, co sprężyną w koniunkturze. Kiedy się ją nakręca sprzedaż rusza. Co nam do tego? Jak to co? Trzeba to jakoś wykorzystać. Myślę, że wykorzystywanie cudzych koniunktur stanie się niebawem naszym ulubionym sportem. Bo co innego możemy zrobić, przecież nie będziemy latać po ulicy i protestować. Ja teraz czekam na wzmożoną aktywność księdza Charamsy i jego kolegów z Barcelony. Obiecano mi, że ruszą się na jesieni i dlatego właśnie na jesień zaplanowałem premierę naszego katalońskiego komiksu. Ciekawe czy miałem rację. Okaże się wkrótce. Panu Rabiejowi zaś życzymy wszyscy udanej kampanii i wielu jeszcze radości z życia.

Teraz ważne ogłoszenie – nie odbieram telefonów. Jeśli mam skończyć książkę to po prostu nie odbieram telefonów i niech nikt nie ma do mnie pretensji.

Na tym kończę na dziś. Zapraszam na stronę www.coryllus.pl do księgarni Przy Agorze, do sklepu FOTO MAG i do księgarni Tarabuk. Przypominam też, że w sklepie Bereźnicki w Krakowie przy ul. Przybyszewskiego 71 można kupić komiksy Tomka.

Zapraszam też na stronę www.rozetta.pl gdzie znajdują się nagrania z targów bytomskich.

  98 komentarzy do “Czy geje są dobrym targetem sprzedażowym?”

 1. Z ciekawostek „Wiara i Tęcza” ma po swej stronie hiszpańską zakonnicę, niejaką Teresę Forcades OSB, która oprócz propagandy progejowskiej i proaborcyjnej, bardzo ochoczo wspiera… kataloński separatyzm

 2. Ja o czymś innym. Dla tzw. „naszych” dziennikarzy punktem odniesienia jest Mnika Olejnik. Po czym to poznaję? Zarówno Ziemkliewicz jak i Gargas zaczynają swoje programy w ten sam sposób co Monika Olejnik. Jak? Ziemkiewicz na początku programu robi charakterystyczne złożenie ramion a Gargas poprawia okulary.

 3. Znowu kolejna kampania wyborcza. Jak od tego uciec? Jak żyć w czasie kampanii?

  .

 4. Zupełnie poza tematem. Logując się do banku jeden z banerów przekazał mi „fundamentalną prawdę” o tym co jest fundamentem szczęścia. Otóż jest nim kredyt hipoteczny 🙂
  http://pitlab.pl/misc/fundament_szczescia.jpg

 5. Ja nie wiem na ile Państwo znacie historie z nowymi „Pogromcami duchów”
  Otóż w tym roku wyszedł stary film z pogromcami w nowej aranżacji czyli jest to dokładnie ta sama fabuła tylko zamiast pogromców są pogromczynie, efekty specjalne są gorsze dowcipy bardziej debilnie i mniej śmieszne.

  Zwiastun filmu był jednym z filmów z największą ilością „kciuków w dół” w historii Youtuba, ale ciekawe jest, że pod filmem wycinano każdą sensowną krytykę, pozostawiając jedynie „mowe nienawiści wobec kobiet” I ludzie z sony wypowiadali się, że cały hejt związany jest tylko i wyłącznie z męskim bojującym szowinizmem.

 6. Geje to jest target na kosmetyki, ciuchy i damskie torebki. Sluza glownie do tego zeby normalnych ludzi bic po glowie tolerancja i homofobia.

 7. i to jest ich granica poznania tj. odnoszenie wszystkiego do znanych im osob z którymi chcieliby rywalizować; po prostu paranoja i belkot medialny;

 8. to jest permanentna kampania ale budżety są okresowo przyznawane i dlatego chcemy czy nie i tak w tym spektaklu uczestniczymy, nawet jako widzowie – chcąc nie chcąc;- ale można to fakycznie zdyskontować we wlasnych celach, jesłi takie cele potrafimy sformulować i wdrożyć realizacje

 9. i dążenie do rozszerzania tych rynków; – wg zasady i ty możesz być jak gej tylko kup torebkę/krem/itp. i ty możesz się solidaryzować z prześladowanymi tylko kup, kup i jeszcze raz kup, w końcu: kto za ten kredyt hipoteczny ma, bo dyrektorem banku gej i to jest to

 10. ciekawe, że nikt nie podnosi powiązań PRabieja z WSI;- AMacierewicz śpi? czy może nie nada

 11. No właśnie czekam, aż ktoś ruszy ten wątek. I cisza.

 12. To do fundamentu szczęścia możesz jeszcze sobie dokupić wolność tu i teraz. Za gotówkę lub na kredyt.
  https://www.youtube.com/watch?v=LpAXHmogaAc

 13. Pisałem u tym plakacie wiszącym na przystankach komunikacji miejskiej, gdzieś od trzech tygodni.
  Firmuje to strona znakpokoju com (tak właśnie, by nie klikać). Oczywiście patronuje temu niezawodny i otwarty na wszelkie nowostki Tygodnik Powszechny.
  Coś na ten temat wraz z inkryminowanym plakatem..
  https://www.tygodnikpowszechny.pl/znak-pokoju-35394

  Na stronie akcji […] emitowane są spoty, w których wzięli udział publicyści z katolickich pism, m.in. Dominika Kozłowska („Znak”), Katarzyna Jabłońska i Cezary Gawryś („Więź”), Maciej Onyszkiewicz („Kontakt”), a także stała współpracowniczka „Tygodnika Powszechnego”, Zuzanna Radzik. W kampanii biorą też udział teolożka Halina Bortnowska i psycholożka Natalia de Barbaro. Jej celem jest przede wszystkim zwiększenie akceptacji osób homoseksualnych i transpłciowych wśród osób wierzących.

  Ostatnie zdanie wycisnęło mi łzę z ócz, bo N. de Barbaro (nomen omen) niesie posługę i wyręcza niesprawdzających się w tej materii księży.

 14. Nic nie wiem o tym panu. W ogóle od innej strony mam zapamiętane lata 90te.
  I teraz też tutaj pierwsze słyszę że był i że zaś jest………..?

  .

 15. No właśnie. Okazuje się, że są panowie, o ktorych nic nie wiemy. I oni nagle wystakują jak pajacyk z pudełka.

 16. Też to gdzieś widziałam, gdy zdarzyło mi się onegdaj pojechać na dół.
  Szerokim frontem do ludzi. Nie tylko geje bo i inne złe dla społeczeństwa wymysły.

  Kiedyś dawniej usłyszałam że zwykli homoseksualiści nie da z tego zadowoleni. Uzaadniono mi to bardzo porządnie. Tzn mówiła to matka ,, zainteresowanego,, …że on sobie tak nie życzy. To jego intymne sprawy i problemy. Czyli normalnie…nikt nie lubi by jego osobiste życie wywlekać.
  Dopiero gdy się robi z tego zawodowstwo i celebryctwo…chyba jakoś tak.

  Przypomniał mi się Almodovar …Złe wychowanie. To ostatni jego flm na który poszłam.

  .

 17. I jeszcze to stowarzyszenie profesjonalnych mówców, coś pięknego i niedrogo.

 18. Cytuję: Każda propaganda musi dawać wyniki sprzedażowe. To jest mam nadzieję jasne dla wszystkich.

  W pracy, w pokoju siedzi z nami pani lat 30, a więc powinna być stabilna emocjonalnie. Zawsze dziwnie się odżywiała, bo bazą były chrupki ryżowe, batoniki i napoje energetyzujące, a dodatki do tego już nie budziłi takiego zainteresowania.
  Gdzieś od początku tego roku zaczęła przynosić gotowe mieszanki warzywne w pojemnikach, czasami o dziwnym zapachu. Któregoś dnia zapomniała zabrać spreparowanego pożywienia z domu, więc zaproponowałem swoje tradycyjne, czyli buła z wędliną. Aż się wstrząsnęła i wygłosiła dość emocjonalny speech na temat niegodziwości ludzkiej i podała przykłady kur niosek z chowu przemysłowego, które zamiast kupra maja jedną wielką ranę, o niehumanitarnym uboju zwierząt, o obdzieranych ze skóry na żywca zwierzętach futerkowych itp. Już miałem sobie z niej podworować, ale dałem sobie spokój i w domu pogooglowałem. Dużo jest takich informacji kierowanych do dorastających panien, odwołującej się do poczucia jedności z cierpiącymi zwierzętami, do zdrowego odżywiania, do liczenia kalorii i do masy sklepów ze zdrową żywnością.

  Kilka lat temu u mnie był jeden sklep ze zdrową żywnością w którym dogorywały mocno zwiędnięte marchewki, pietruszki, buraki i ziemniaki z upraw ekologicznych. Nadzorował to Polski Klub Ekologiczny, który sprawdzał dostawców, kontraktował i dawał zatrudnienie pociotkom jako próbkobiorcom.

  Teraz, po tej akcji trwającej nie wiem jak długo, oferta takich sklepów jest niezwykle bogata, a ceny o wiele wyższe niż wspomniane zwiędłe warzywa. Większość obecnego towaru nie ma tak krótkiej przydatności do spożycia, więc ryzyko, że coś straci swoją ekologiczność/wartość handlową jest niewielkie.

  Zapytałem córkę i okazuje się, że na roku są też takie dziewczyny, które uległy tej propagandzie.

 19. jak mu będziecie robić wszędzie reklamę to nie wykluczone ,że mieszkańcy stolicy na złość i wbrew rozsądkowi wybiorą go sobie na prezydenta i wtedy dopiero będzie w pełni po „europejsku”

 20. Aha, czyli to my tu robimy reklamę, a jak przestaniemy, to ludzie o nim zapomną i sprawa przyschnie. Ty się bracie czegoś napiłeś z rana, czy jak?

 21. Paniusia na 100% jest bezdzietną singielką. Na mięcho przechodzi się bez problemu po pierwszych myślach morderczych wobec własnego potomstwa po kolejnej zarwanej nocy.

 22. Podobieństw KOR’u i KOD’u można też szukać w książce doc. Kosseckiego „Wpływ totalnej wojny informacyjnej na dzieje PRL” (dostępna pod https://socjocybernetyka.wordpress.com/2010/09/02/totalna-wojna-informacyjna-cz-ii/)

 23. Nie wiem czy to zasada, trzeba by sprawdzić, ale jak gej zostaje burmistrzem/prezydentem Słupska to od razu wychodzi na jaw bankructwo miasta, które musi być powstrzymane pieniędzmi z budżetu RP (gejowi odmówisz?). Ciekawe czy to ma być stały element gry. Miast – bankrutów ci u nas dostatek!

 24. nie będzie chętnych, z żadnej strony; werbowani byli z wszystkich środowisk [od lewa do prawa i w środku też] i na każdego są 'kwity’ i to takie, że archiwum IPNu to betka

 25. po co w takim razie te wszystkie informacje o „sztamie ” z Urbanem , chyba wiesz jaki był w tedy nakład tego szmatławca i nieważne kto tu kupował ale ,że tak wielu , sądzisz ,że dzisiaj tego typu ludzi już nie ma , ci dla których Urban jest „spalony” nie potrzebują żadnych przypomnień z kim wtedy był „blisko” ale dla młodych ludzi w jakiś tam sposób związanych z dawnymi sympatykami „Nie” taka informacja jedynie wzmaga zainteresowanie samym kandydatem na tego prezydenta , oczywiście możesz tu napisać ,że na Twoim literackim blogu pojawiają się jedynie ludzie „kumaci ” dla których to całe „lewackie dziadostwo ” nie ma żadnego znaczenia ale ten tekst można też poczytać w innym miejscu a tam „wchodzi ” już każdy

 26. I jeszcze turystyka. Na świecie jest permanentny sezon „paradowy”, tylko w Polsce jakoś ludzie nie chcą na tym zarabiać

 27. No ale Majcher nie gej? A chyba przejdzie ,,na dole,, …w mieście? Nie wiem co tam teraz ,, chodzi,,. A też zadłużeni wszyscy jak dia…. Hm .. Bardzo zadłużeni.

  Czy jest już jakiś komingaut Majchra?

  .

 28. Ja tak samo. Nic nie wiem o tym Rabieju. W latach 90-tych zarobiona byłam i słabo orientowalam się co jest co i kto jest kim. Tygodnik „Nie” kupiłam raz, rysuneczki wywołały u mnie odruchy wymiotne, więc następne zakupy sobie darowalam.

 29. Ta pedalska „tęcza” ma oczywiście sześć kolorów, a nie siedem. Jeśli jeszcze, ktoś nie policzył, chociaż wiem, że na tym forum to jest odkrywanie Ameryki.

  https://youtu.be/XLq2WAutVmg ks. Natanek na temat tej akcji plakatowej ok. 3 min

 30. Przekaz Coryllusa jak zwykle celny. Mam jednak taką uwagę, może nas natchnie nadzieją, że posługiwanie się pewnymi osobami, uważanymi za „dyskryminowane” to ostatnia deska ratunku lewactwa w obecnej sytuacji. Jest, a szczęście, z nimi źle i w konsekwencji będzie gorzej.

  Z innej beczki: w jakim, najniższym, wieku można obecnie zawrzeć związek małżeński, za zgodą rodziców, za zgodą sądu ?

 31. Dotyczy tematu. Pokazuje kto za tym stoi.

  https://youtu.be/xEHGoEWakbY Ks. Piotr Glas 5 min.

 32. Pracował przy spocie przygotowującym Polskę do wejścia do UE (chyba po oranżadę biegał a może kable nosił) , członek stowarzyszenia profesjonalnych mówców i autor kilku artykułów – ho, ho, tak, tak,
  To Paweł musi być ze wsi.

 33. To ten spot, podczas oglądania którego min. Elżbieta Bieńkowska miała dreszcze?
  Nie, to wcześniejszy.

 34. Dlatego tak zwlekają z odtajnieniem tzw. „zbioru zastrzeżonego” (o aneksie do „raportu z likwidacji WSI” nie wspominając).
  Z szumnych zapowiedzi o „totalnym dostępie” pozostały tylko puste deklaracje. Skończy się na tym że po tym jak wydostali kwity na Bolka (i z całą pewnością dokopali się też do innych „bohaterów” POprzedniej ekipy o czym ostatnio dają do zrozumienia ludzie z IPNu tacy jak Wyszkowski) to całą resztę tzw. „swoich sukinsynów” zakitrali głęboko (choć z pewnością dla uwiarygodnienia wysypią się jakieś kolejne Zelniki).
  Ostateczną decyzję o tym co nada a co nie nada „odtajnić” pozostawiono do weryfikacji (wstępnie do marca przyszłego roku) „już naszym” służbom specjalnym.

 35. Bieńkowska miała dreszcze? Może antycypowała swoją przyszłość
  Skojarzyła mi się scena z filmu „Adwokat diabła”. W firmie prawniczej młode adwokatki wsiadają do windy bohater filmu patrzy na nie i widzi że one mają diabelskie obrzydliwie brzydkie twarze – trwa to mgnienie … on sam nie wie …. czy mu się to przywidziało, czy koleżanki z pracy są diablicami.
  Pewnie niedowierzał i uznał to woje przywidzenie za nieprawdopodobne. Ale dreszcze jak Bieńkowska tez mógł mieć.

 36. To jest wypisz wymaluj przełożenie KOD kontra PIS, który nie może się wyzbyć kompleksu niższości i gębami swoich „elit” ciągle chodzi do polsatów i tefałenów żeby się tłumaczyć różnym Gugałom.
  Pies by tego nawet nie oszczał o „oni” „komentują” i „odnoszą się” do Olejnik, Michnika, Lisa i całej tej czeredy która jedyne na co zasługuje to litościwy uśmiech i omijanie szerokim łukiem.
  „Od wielkości do śmieszności jeden tylko krok…”, i żadna „misja społeczna” nie jest tego warta. „Prości Ludzie” mogą się nie znać na „niuansach” polityki ale tego rodzaju słabości wyłapują w mig. Trzeba się szanować.

 37. Bardzo łatwo jeśli się gra zgodnie z zasadami systemu. Wystarczy stanąć tam gdzie są pinondze.

  A cała „tajemnica” sukcesów tej kampanii (która jak słusznie zauważył kol. qwerty trwa permanentnie) polega na tym że wór z kasą jest „ogólnie dostępny” (bo publiczny) w ramach całej masy „programów” (dla każdego coś innego). Dzięki temu wszyscy są zadowoleni i tylko od czasu do czasu jak ktoś kogoś kopnie powyżej kostki to się trochę więcej szumu robi i wtedy jakiś nadgorliwiec krzyczy że „nadszedł czas rozliczeń”.
  Wór z kasą musi zostać zabrany a wtedy każdy zajmie się normalnym życiem (albo umieraniem).

 38. Target to niewielki dlatego też do „tablicy Mendelejewa” literek „orientacji” dodawane są co jakiś czas kolejne. Teraz to się nazywa LGBTQ.
  Swoją drogą to naprawdę zastanawiające jak to się w ogóle stało, że oczywista patologia awansowała do rangi „marki światowej” stając się wyznacznikiem „kultury” i „dobrego smaku” nawet wśród tzw. „normalnych” którzy zanim coś powiedzą zgodnie z prawem naturalnym i prawdą ważą każde słówko żeby nikogo nie urazić. Nawet wśród „naszych” jest wielu „współuzależnionych”.

 39. Bieńkowska miała dreszcze podczas oglądania spotu na 10-lecie Polski w UE.
  Tym oto: https://youtu.be/yfMAXukRpSU

 40. „Jakiś geniusz porównał wczoraj KOR do KOD. Nawet sobie nie wyobrażacie jak trafne jest to porównanie. No, ale żeby wszystko wyjaśnić jak należy muszę dokończyć swoją książkę o socjalizmie…”

  Dokładnie tak. Niedaleko padło jabłko od jabłoni. Obrona demokracji i i tzw. „praw robotniczych” ludu pracującego miast i wsi to są bardzo konkretne postulaty z których wynikły i ciągle wynikają konkretne konsekwencje dla naszego „nieszczęśliwego kraju”. Socjalizm jest tu wspólnym mianownikiem.

 41. Patologia awansowała na „salony” przegłosowana przypadkowo i małą ilością głosów. w 1973 roku – przegłosowano że to nie jest choroba.

 42. Opowiedzialbym kilka przezytych historii ale sa one malo smaczne i bulwersujace. Puenta jest taka – jak ktos jest na zeslizgu, bedac niewolnikiem swoich rzadz i niestandardowych emocji i zachowan to szanse ze sie z tego wyrwie sa bardzo male. Wszystko w tej materii da sie sprowadzic do specyficznego „braku zdolnosci do”… wstydliwego deficytu, ktory ukrywany przez lata do wielkiego kamingautu jest przedmiotem szantazu i manipulacji. I tak jest w przypadku dzisiaj omawianym.

 43. Drugi odcinek trzeciej części historii marksizmu, przedstawia historię rewolucji kontrkulturowej i rewolty Nowej Lewicy lat 60-tych.
  Autor: Krzysztof Karoń, http://www.historiasztuki.com.pl https://www.youtube.com/watch?v=dk3QgeqPCFk

 44. Jak uciec? Jak zwykły człowiek ma żyć przez cały rok, nie dotykając się z ,, objawami,,?
  Gdzie nie zajrzeć będzie kampanijnie.

  Już nie chcę w tym uczestniczyć. I na rzadne wybory nie pójdę.

  .

 45. Dobrze, ze ten smiec rabiej juz sie okreslil… to jest kapitalna sprawa… moze byc pewien, ze
  juz nikt na tego zboka glosowal nie bedzie.

  Fason „po europejsku” propaguja tylko takie kompleksy i tlumoctwo jak Ssssakiewicz, polskojezyczni i reszta zjednoczonej „prawicy”. To sa merdia wzajemnej adoracji… bezwzglednie
  do zaorania… takiej hucpy nie ma nawet z zlaicyzowanej i zdemoralizowanej Francji…

  … ta merdialna cholota z „warszafki” juz dawno powinna byc pozbawiona budzetowego wsparcia.

 46. Ktoś ze znajomych kupował NIE. Czynił to z dosć ciekawych powodów. Umial z pokazanych tam tematów wyciągać wnioski. Które po latach, gdzy on sam już od dawna nie żyje… okazują się trafione w punkt…jak się to mówi.

  Mogę tylko stwierdzić ponownie że był to mądry człowiek.

  Tyle że nie dotykalam tej ,, szmaty,, … Obrzydzenie mnie brało.
  Ale chyba większość dawała sobą manipulować.

  .

 47. A tego „krolika” to z jakiego kapelusza wyciagneli???

  Kolejny bezrobotny… szuka „etatu”…?

 48. „Miast bankrutow ci u nas dostatek.”…

  … To fakt… obawiam sie, ze zbokom i POpaprancom z „nowoczesnej” moze… pedalow zabraknac
  do zarzadzania!

  Oczywiscie… „ich” pedalow… „struganych” ta sama „metoda” jak Gora Piachu, Jasio Spiewak,
  Pawelek Rabiej… i pozostala „poutykana” menazeria… deta merdialnie przez Ssssakiewicza,
  „braciszkow” i polskojezycznych.

 49. Wyrzucić telewizor i kibicować sobie, rodzinie, „uczyć” najbliższe otoczenie (to raczej obowiązek jak przywilej człowieka rozumnego)… a w wyborach nie głosować na socjalistów (startuje tyle komitetów i ludzi o wolnościowych poglądach że jest na kogo, byle nie marnować głosu „na tych co zwykle”).

 50. Tak właśnie nauka z demokracją przegrała

 51. Widzę że Pan tu nowy?:))))
  Nie mam telewizora…i od zawsze tutaj uczulam na socjalistów.
  Jak chce pan przejąć pałeczkę …to proszę:)))

  .

 52. „…Ja teraz czekam na wzmożoną aktywność księdza Charamsy i jego kolegów z Barcelony…”

  Jak myślicie, z jakiego środowiska mogła wyjść tak genialna w swej przewrotności i perfidii akcja pot tytułem PRZEKAŻCIE SOBIE ZNAK POKOJU. Ten, kto to zaproponował hasło do tej akcji dobrze znał liturgię Kościoła i nie bywał na niej tylko od czasu do czasu.
  Jak tylko o tej akcji usłyszałem i o wmieszaniu się Tygodnika Powszechnego et consortes od razu pomyślałem o tym księdzu.

  Dla mnie sprawa wygląda prosto. Tak jak w XX wieku tzw. proletariat służył do rozwalenia własności i zmiany jej rozumienia, tak dzisiaj kwestia homoseksualistów służy do rozwalenia rodziny, ostatniej ostoi człowieka. To są rzeczy bardzo poważne! Mamy wobec nadchodzący zmian być samotni, bez jakiegokolwiek oparcia, zwłaszcza tego fundamentalnego jakie daje rodzina. Państwo padło (nie jest już w naszych rękach), wspólnota lokalna też już jest poddana nieznanym centralom. Gospodarz tego bloga dostarczył nam niezliczonych egzemplifikacji tej prawdy.
  I tak samo jak wtedy najgorzej na tym wyszli robotnicy, tak też w przyszłości homoseksualiści zapłacą straszną cenę za firmowanie dzisiejszych akcji politycznych.
  Tylko Kościół będzie chciał w przyszłości, w nich zobaczyć osoby a nie orientację…

 53. Czyli taki głupi nie był – zwolnił człowieka potencjalnie będącego na czyjejś smyczy?

 54. Co nie zmienia faktu, że przemysłowy chów pewnie nie jest zgodny z uczuciami prawdziwego katolika. Jeść mięso tak, ale traktować zwierzęta jak przedmioty – nie.

  W ogóle uważam, że na skutek protestantyzmu (racjonalizm, profesjonalizm i podobne) – to bezduszne traktowanie zwierząt dało tak niskie ceny żarcia. Dokładnie tak jak socjalizm – traktowanie mas ludzkich jak bydło dało tak niskie ceny pracy i produktów.

  Szacunek – i dla ludzi i nawet dla jedzonych zwierząt.

 55. 18 oboje? Bo bez zgody sądu – facet 21.

  Za to do wyborów on może iść mając tylko 18.
  Ergo – małżeństwo to zdaniem państwa poważniejsza decyzja niż wybory 🙂

 56. W najłagodniejszej wersji islamiści będą każdego schwytanego geja wieszać na haku, w najłagodniejszej powiadam…a pewnie będzie gorzej.

 57. To pewne, że amoralny, przemysłowy chów zwierząt to dzieło kredytu i odsetek czyli protestantyzmu wcielonego.

 58. Drogi Coryllusie, a ilu islamistów od dziewiczych hurys woli chłopców? I ilu z nich to przywódcy tych ruchów?

 59. Myślę, że wielu, ale to nie wpłynie na stosunek do gejów. Premier GB w czasie procesu Oscara Wilde’a był gejem, a Wilde’a wsadzili do ciężkiego więzienia i szykanowali. Zamknięte grupy nie mają dla siebie litości.

 60. Burmistrz Berlina – Wowereit…

 61. Mowy nie ma Pani Marylko. Co to za dezercja. Żadnego przejmowania pałeczki. Dopóki jest siła w ręce, każdy łapie swoją pałę i wybija z głów socjalistyczne gusła.

 62. Dwoch sbkow na mszy w trakcie rozpracowania operacyjnego ksiedza na slowa Przekazcie sobie znak pokoju wymieniaja
  121
  122
  A na powaznie. Srodowiska homoseksualne to proletariat zastepczy dla wspolczesnego lewactwa. A gdy spelnia juz swoja role zostana pod dowolnym pretekstem eksterminowani. Pretekstem moze byc np „przywrocenie normalnosci”.

 63. To tylko u nas jest nowością, bo w „świecie” grupy Katolików przyjaznych „gejom” działają od lat. Oni się cały czas powołują na to samo – wolność sumienia, która ich rzekomo zwalnia z posłuszeństwa wobec Biskupów i Nauki Kościoła. Oczywiście drugim „koronnym” argumentem na rzecz takiej działalności jest „duch Soboru”.

 64. Nie mam siły. Dezercja…? Zmęczenie.
  Nie. Tak tylko dziś tu zajrzalam.
  Ale dobrze że są nowi chętni….

  Dzięki przy okazji za linki do niektórych piosenek.
  Gra mi chorał gregoriański…. najczęściej. Pani mnie wyciąga na inne wody…czasem.

  .

 65. Odnośnie filmu. Dzisiaj Barbara Nowacka z trybuny sejmowej wyliczyla wszystkie pomysły na uszczęśliwienie kobiet i dzieci. Wśród tych paragrafow oprócz abocji, antykoncepcji i „pigulki dzień po” znalazła się legalizacja sterylizacji, lekcje seksu – godzina tygodniowo od pierwszej klasy podstawówki itd. Wszystko co te stuknięte gremia ONZ-towskie i unijne przedstawiają do obowiązkoeej realizacji. Przedtem twarzą takich idei była jej matka Izabela Jaruga-Nowacka, potem Wanda Nowicka. A teraz ta sierotka. Nic a nic rozumu nie nabrała. Oni są bez serc bez ducha.
  Wszystkie te „usługi” za darmo, na koszt podatników.

  Trzeba ich poważnie traktować, bo to są niebezpieczni wariaci.

 66. Do Gospodarza.
  Poprzedni komentarz pisałem ze smartfona i popełniłem błąd w e-mailu. Przepraszam za kłopot.

 67. „Owi dwaj aniołowie przybyli do Sodomy wieczorem, kiedy to Lot siedział w bramie Sodomy. Gdy Lot ich ujrzał, wyszedł naprzeciw nich i oddawszy im pokłon do ziemi 2 rzekł: «Raczcie, panowie moi, zajść do domu sługi waszego na nocleg; obmyjcie sobie nogi. a rano pójdziecie w dalszą drogę». Ale oni mu rzekli: «Nie! Spędzimy noc na dworze». 3 Gdy on usilnie ich prosił, zgodzili się i weszli do jego domu. On zaś przygotował wieczerzę, poleciwszy upiec chleba przaśnego. I posilili się.

  4 Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, 5 wywołali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!»

  mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, 5 wywołali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!»

  6 Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi, 7 rzekł im: «Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku!2 8 Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!»3 9 Ale oni krzyknęli: «Odejdź precz!» I mówili: «Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi!» I rzucili się gwałtownie na tego męża, na Lota, inni zaś przybliżyli się, aby wyważyć drzwi. 10 Wtedy ci dwaj mężowie, wsunąwszy ręce, przyciągnęli Lota ku sobie do wnętrza domu i zaryglowali drzwi. 11 Tych zaś mężczyzn u drzwi domu, młodych i starych porazili ślepotą. Toteż na próżno usiłowali oni odnaleźć wejście.”

  Wers 4 „mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom”.

  Chyba w Sodomie nie rozmnażali się jeszcze in vitro, więc niech nas przestaną przekonywać, że chomoseksualizm jest wrodzony. Jakoś się ci młodzi mężczyźni poczęli. Czyli starzy musieli wiedzieć „jak to się robi”, nie tylko teoretycznie.

 68. Errata: trzeci akapit niepotrzebny

 69. To na odtrutke, kiedy jeszcze przeciętnym ludziom tęcza się kojarzyła tylko z pięknym zjawiskiem przyrodniczym i Bożym przymierzem.
  https://youtu.be/VKKIVr2eY6g

 70. Tak… to wrecz psychopaci. Mam nadzieje, ze PiS sprawnie przeglosuje te ustawe o zakazie aborcji… i skupia sie na sprawach
  znacznie wazniejszych.

  Ponoc umowy o „wolnym handlu” z USA tzw. TTIP jeszcze sie tocza,
  ale CETA umowa z Kanada… jest juz prawie „dograna”… i spieszno
  im aby juz wprowadzic ja od… stycznia przyszlego roku !!!

  Oczywiscie u Ssssakiewicza i w kurwizji to tlumoctwo merdialne nawet slwowem nie piknie… a to sa wazne sprawy.

 71. Paris, ale z Ciebie optymistka. Mnie się wydaje że łuny wszystkie takie same są. A jak, który jeszcze nie jest, to go szybko przecwelują.

  https://youtu.be/NmYy6Y1XJww

 72. W kurwizji piknęli słowem, a jakże, że TTIP jest umową „dla naszego dobra”. Myślałam, że pieprznę w telewizor.

 73. Piosnka Rosiewicza fajna.

  Pani Rozalio nigdy ta garstka wykolejencow w dziejach ludzkosci nie miala
  nic do powiedzenia… i miec nie bedzie. Jakkolwiek ludzie sa dzis mocno
  zdemoralizowani to jednak na taka jawna hucpe nie ma pozwolenia
  i nie bedzie.

  Pewnie, ze beda cwelowac rozne mendy, ale to w sumie… krotka pilka.

 74. To są rzeczy bardzo poważne! (cyt. z @24)
  https://www.youtube.com/watch?v=BpTltkL_5jg

  Wolna wola ?

 75. Specjalnie dla Pani i dla Augustunki jeśli tu zagląda, z serdecznymi życzeniami zdrowia i siły.
  https://youtu.be/sXnrSDyA8-E

 76. Mnie sie tecza zawsze bedzie kojarzyc tylko jako znak przymierza z Bogiem… albo z przepieknym
  zjawiskiem przyrody… kiedy to po burzy na niebie pojawia sie piekna tecza… a czesto nawet
  dwie tecze… albo wiele tecz np. nad wodospadami Iguazu.

  PS. A Judy Garland to chyba matka Lizy Minelli byla… tak mi sie skojarzyly jej… duze oczy.

  Dobranoc, Pani Rozalio,

 77. Jesli chcemy cos posprzatac to bierzemy szmate, a kiedy sie zuzyje to wrzucamy ja do kubla na odpady molre i bierzemy nastepna, nowa.

  Zabiera Ojciec glos dosc rzadko, ale po zabraniu to tak, jakby ktos zapalil punktowy reflektor i skierowal w mroczne miejsca sceny, a wtedy wszystko widzi sie lepiej i wyrazniej.

 78. Czyli dla dobra tych 2 milionow zlodziejskich biurwokratow, nierobow
  i pasozytow… co to maja nadzieje na bycie naszymi nadzorcami…
  w tym TTIP’owym pier*olniku!

  No, to Ssssakiewicz, polskojezyczni i kurwizja… przelicza sie!

 79. Czytam ostatnio „Palimy licho…” Toyah’a. Wszyscy pamiętamy bezczeszczenie Krzyża na Krakowskim Przedmieściu przez bandę miejscowych degenerusów. Toyah zadał pytanie: gdzie są hierarchowie Kościoła? Dlaczego nie bronią Krzyża? „Skapitulowali”. A gdy wychodzi młody ksiądz i krzyczy: „Jedna Polska, katolicka” a z nim tysiące młodych ludzi to hierarchowie go zawieszają. Co w takim przypadku ma sobie pomyśleć taki Marian Kowalski (zmanipulowany dodatkowo przez jakiegoś pastora) czy każdy jeden Kowalski? Co by na to powiedział ks. Marian Tokarzewski?Przepraszam za off top.

 80. Nie wiem czy skapitulowali czy nie… boli postawa hierarchii koscielnej… ale dobrze tez, ze
  ta hierarchia „wyciszyla” mlodego ksiedza… a Marian Kowalski to jest stary cwaniak, zeby dawac sie manipulowac przez jakiegos pastora…

 81. Powiedział, czy nie powiedział, ale ratował.

 82. kod=KOR. Zbiór wypełniony. Nas nie ma.

 83. w tamtych latach kogo innego dawano na pierwsze strony mediów, tzw.głęboka wiedza nie pochodzi z gazet/tv/.. lecz z zupelnie innych działań i nie każdego 'trafilo’ że liznął wiedzy o tym i owamtym; ale widac jak na dłoni że kadry są przygotowywane i profilowane na dlugi dystans, tylko naiwni wierzą, że jakieś zaklinanie rzeczywistości to sa zmiany doktrynalne, to jest zwykla kosmetyka i osadzanie swoich środowisk w aparacie państwa; gdyby konkurencję eliminowano ze skutecznościa tzw. braki zdolności do poworotu do administracji to może i byłabyszansa, ale reguły i realia są inne; np. JMiller za parę lat znów będzie szefem komosji no bo urzędnik z duzym doświdczeniem, i tak od dzisiątków lat etc

 84. Pani Marylo…

  Nowy tutaj i owszem, bo od niedawna nieśmiało sobie poczynam, ale nie nowy jeśli chodzi o meritum problemu 🙂

  Tak jak Pani Rozalia mówi – pałeczkę każdy powinien dzierżyć sam a najlepiej tęgą lagę 🙂 i „lać” bez pardonu wszędzie tam gdzie się czerwona zaraza chowa. Od tego nie wolno brać urlopu.

  Mnie też czasem dopada zmęczenie i suchość w gardle od tego wołania na pustyni, ale na ile mogę to wokół siebie porządek robię i poucinałem tak u bliskich jak i sporej części znajomych socjalistyczne ciągoty tak że nie słyszę już żadnych głupot o „opiece państwa”. Przynajmniej oficjalnie tak to wygląda, i każdy z grubsza już wie skąd rząd ma pieniądze i co to znaczy że „rozdaje”. Pozostaje kwestia tego czy rzeczywiście egzekwują to w praktyce (kiedy ja nie patrzę 🙂 )

  Specjalnie dla Pani dla podbudowania morale „Heyr Himnasmiður” (Słuchaj kowalu niebios)

  „…Czuwaj nade mną, łaskawy królu,
  Ciebie najbardziej potrzebujemy,
  w każdym momencie
  na świecie ludzi.
  Ześlij nam, synu dziewicy,
  dobre cele,
  wszelka pomoc pochodzi od Ciebie,
  w mym sercu.”

  https://www.youtube.com/watch?v=GnKIgccY09Q

 85. Dokładnie tak…
  Rynek jest wąski jak nie powiem czyja d… więc kto ma władzę ten i żadnej litości dla „konkurencji” nie ma… A na poważnie to chyba jest też coś takiego że chociaż władza wykorzystuje tych biednych ludzi do dzielenia i rządzenia, to jednak z drugiej strony gardzi nimi i prywatnie po prostu się brzydzi

 86. Trudno żyć w pokoju z kimś kto dybie na Twoją duszę i ciało, dlatego „Pokój ludziom DOBREJ woli…”.

 87. O, to to to… Pokoj ludziom dobrej woli!

 88. Wlasnie tak jest w rzeczywistosci – jak Pan napisal – np. we Francji… wykorzystuja to pedalstwo do dzielenia i rzadzenia… a w rzeczywistosci nimi… gardza… wysmiewaja sie… bardza czesto wrecz brzydza… i sa tacy, ktorzy wcale tego nie ukrywaja!

  W dalszym ciagu pedalstwo jest nie akceptowalne np. w szkolach w kontaktach
  z dziecmi i mlodzieza… rodzice zadaja zdecydowanej selekcji i takiego dewianctwa
  homo…cos tam i na dzis nie ma o tym nawet mowy… o jakimkolwiek przyzwoleniu.

  Tak wiec, taki baran… pedal jeden z drugim powinien zdawac sobie sprawe
  z tego… w co „wchodzi”… jak to sie skonczy… jakie beda konsekwencje dla niego
  samego i jego bliskich… i tyle.

 89. Zaglądam codziennie.I tu i na S24.Dziękuję za dedykację muzyczną 🙂

 90. Sądziłem, że co do kobiet to za zgodą sądu, w pewnych okolicznościach wcześniej. Jak to się ma do pedofilii ?

 91. A ja przepraszam za literówke w „imieniu”, już wybiegałam z tabletu. Pozdrawiam.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.