maj 062021
 

  4 komentarze do “Pogadanka o wyborach w Rzeszowie”

 1. Co można zobaczyć z dna windy?

  1. Samorządowca – układowca, nieźle poinformowanego 2. karierowicza samochwałę, 3. kobietę praktyka, bez fajerwerków, ale rozważną  4. zdolnego demagoga, z wizją, ale bez faktycznego rozeznania problemów. Vide: sprawa zagospodarowania przestrzennego miasta.

 2. no ale z tym Słupskiem, wszystko było dobrze zorganizowane, pani Spurek z kolegą, który został jej tzw partnerem życiowym,  wykonywała zadanie osadzenia Biedronia na stolcu prezydenckim

  No i żaden to problem w wojskowym mieście, żeby rodziny mundurowe zagłosowały na osobę którą Lewica do wierzenia podaje , no ale prezydent wybrany z rekomendacji Spurek/Lewica rzeczywiście przeszedł wszelkie oczekiwania. Jednak zawiódł jako włodarz.

  Do dziś się mieszkańcy Słupska swojej ówczesnej decyzji nadziwić nie mogą

 3. A co do G. Brauna, to rzeczywiście wypala się w polityce, zamiast film o Gietrzwałdzie nakręcić.

  Koledzy go usadzają,  bo za bystry

 4. Drogi Coryllusie, Grzegorz Braun i robienie czegokolwiek to wewnętrzna sprzeczność. Zarówno on jak i cała Konfederacja tylko potrafią gadać, nic więcej. Podobnie jak posłanka Jachira, on też wniósł był coś nowego do polityki uprawianej w Sejmie – jojczenie. Jak rebe z jakiejś jesziwy dzieli włos na piętnaście, jojczy i składa do Laski Marszałkowskiej swoje protesty i memoriały. Trudno to znieść. Cezar nie jojczył, nie składał protestów. Zabijał swoich wrogów, zbierał kasę gdzie mógł by zyskiwać przyjaciół (to tak a propos Sobolewskiego) i veni, vidi, vici. Dlatego gorąco życzę mu zwycięstwa w Rzeszowie choć wiem jak się skończy: jojczeniem, że Morawiecki i Kaczor mu nie dają.

  Co zaś do tej lokalności zamykającej się w ogródku to, jak zwykle nie widzisz Kościoła: ruchu pielgrzymkowego i mediów, w tym dzieła o. Rydzyka, tych ogromnych i masowych forów wymiany myśli i komunikacji. Zapewniam Cię, że to nie jest winda.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.