lip 032020
 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-13/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-14/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-18-z-gwiazdka/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-2-cudownie-odnaleziony/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-20-srodziemnomorski/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-4-specjalny-polsko-zydowski/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-7/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/szkola-nawigatorow-nr-9/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/zydzi-i-imperia/

  3 komentarze do “Pojedyncze egzemplarze archiwalnych nawigatorów”

 1. Miałem kupić – ale wpuszczanie Fedorowicza na SN dało mi do myślenia. Czas się rozstać. Czasami coś tu skrobnę, lub obejrzę stara nagrania Gospodarza. Będę jak wampir – zaglądał, aby popatrzeć na dobre propozycje, a potem gdzieś je wyszukać w sieci. Może faktycznie ten kłamca i wariat fedorowicz przyniesie panu więcej pożytku. Może.

 2. Wie pan co, jest pan jedną szeregu osób domagających się cenzurowania portalu. Nie zrobię tego. Ewaryst umieszcza swoje treści na swoim blogu i może to robić. Nie chodzi do nikogo, nie awanturuje się, nie wyzywa i nie prowokuje. To cenne. Nie musi pan tu ani komentować ani niczego kupować.

 3. przecież może Pan tych tekstów nie czytać, ja nie czytam, bo miałam wrażenie, że on naśmiewa się „z leżącego”, z takiego który poniósł krzywdę. Podam tylko kilka przykładów, bo nie pamiętam jego tekstów bo nie czytam. Naśmiewał się, że Orlen kupił Możejki i ktoś ten zakup podpalił ha,ha,ha  – co jest śmiesznego w dewastowaniu Możejek ? Opisał swoja przygodę z celnikami białoruskimi, czy polskimi już nie pamiętam, chyba mu na granicy oclili jakiś kawałek słoniny, albo zabrali ten zakup jako nie oclony. Też  podśmiewywał się z Dobrej Zmiany.

  dewastowanie Możejek skojarzyło mi się z tekstem z SN o Zglenickim i Noblu w Baku i tam był do wynajęcia taki watażka którego wynajmowała konkurencja do podpalania szybów … kto to był wiemy… Skojarzenie dla mnie zupełnie nie śmieszne .

  celnicy – od czasów Chrystusa są bohaterami różnych spraw dziejących się na granicy państw, są zawodowo skazani na „dręczenie” (odczucie pasażerów, turystów )  przejeżdżających przez granicę , dla mnie nie śmieszni…no oni za to otrzymują pensję …

  A co Dobrej Zmiany to już nawet wysiłków Ewarysta idących w kierunku , żeby to ośmieszyć nie pamiętam, bo gołym okiem nie uzbrojonym w okulary widzę że zmiana jest. Boksowanie się DZ z konstytucjonalistami w T-szirtach i sędziami w togach uzbrojonych w świece jest parodią.

  Ewaryst i inni powiedzą że jestem drętwa. No dobrze człowieku, jestem drętwa, ale wyobraź Pan sobie , Panie Ewaryście, że kupuje pan sobie szyb naftowy i ktoś to Panu podpala i ..  Pan się z tego śmieje… aż ociera łzy ze śmiechu. Itd.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.