wrz 182021
 

Nie widziałem tego wcześniej, dopiero teraz odkryłem to nagranie. Ktoś może wie, dlaczego on tak krzyczy dziwnie w niektórych momentach?

 

https://www.youtube.com/watch?v=EWuQiHKggzs

  19 komentarzy do “Protestancki fachowiec o katolickim amatorze czyli dlaczego leśnicy nie mogą być intelektualistami?”

 1. Jestem dumna, że należę to tej samej „sekty”. Tak trzymać Panie Coryllusie.

 2. I jeszcze jedno, też bym krzyczała, gdyby ktoś się tak ładnie przejechał po moich pupilach. Jak na doktora słabiutko, argumentum ad personam, byle jaki język … nawet  peruka nie pomoże.

 3. To jest człowiek ciężko zaburzony.

 4. no jaki ŻENUJĄCY poziom wypowiedzi, po prawdziwym, rzetelnym studium doktoranckim i przerobieniu Metodologii  Pracy  Naukowej ,  recenzent twórczości Coryllusa  przedstawiłby swoje opinie odnosząc się ad argumentum, a tu jest chaos zarzutów, chaos niby ataków,  a ten niewielki zasób słów  woła o litość …. no i  taktu tj kultury wypowiedzi za grosz….

 5. jego W/w , życiowe motto powinno brzmieć .. jak nie potrafisz nie pchaj sie na afisz

  no bo jednak facet nie potrafi a ma parcie na szkło,

  a jeśli już jest próba recenzowania kogoś, kiedy potrzebny jest głos krytyczny , to rosną  wymagania co do  wypowiedzi takiego krytyka. Jest wymagane oczytanie, profesjonalny aparat pojęciowy, metodologia formułowania swojej tezy /lepszej/ i metodologia udowadniania że ten drugi błądzi /teza błędna/ …. a takim wąskim zasobem słów jak w/w można tylko   … zakupić kajzerkę w Oskrobie

 6. no właśnie p. Ado, można pożałować że się jest w gromadzie dr nauk różnych , ale jest radocha że jest się w Szkole  Nawigatorów

 7. Ten błazen myśli, że ukończenie Technikum Leśnego jest czymś ujmującym dla wydawcy i pisarza czy dziennikarza. Gdzie się ten bencwał wychowywał, z ktorej Planety Małp spadł?

 8. On jest zdenerowowany, ale nie wie co powiedziec, wiec rzuca wulgaryzmami i krzyczy. Taki doktor po podstawowce. (Doktor? Tak. Podstawowke ma? Ma. cbdo)

 9. może pierwszym marzeniem Coryllusa było zostać rzeźbiarzem stąd to TL  i ASP,

  no to stosowne wykształcenie zdobył , ale zmienił rynek  zamiast drzewa i dłuta jest klawiatura  i stosowny program komputera

 10. Ogólnie  niewymowny człowiek i aż trudno uwierzyć ,że ma  tytuł naukowy . Doktor nauk próżnych od  wypowiedzi przeróżnych . Przebieraniec niewykrzyczany ,nie umiejący logicznie wyłożyć swoich argumentów  .Wygaduje coś bez dykcji i w emocjach bez ładu  . Jeżeli naukowcy mają zamiar dziś dyskutować na tak niskim poziomie  , to polegliśmy na świecie  .

 11. Wytrzymałem dwie, długie minuty, a potem okazało się, że doktor to racjonalista :)…..szkoda mi tych dwóch minut.

 12. Gdyby Coryllus był Anglikiem to racjonalista by pisał, że jest prawdziwym człowiekiem renesansu, bo opanował różne dziedziny wiedzy. Ten typ tak ma.

 13. >dlaczego on tak krzyczy dziwnie w niektórych momentach?

  Już w roku 1892 Biesiada Literacka doniosła, że wg aeronautów balonowych głos ludzki słychać na wysokości 1000 m, a skrzeczenie żab na 9110 m. Słowa mówione wyraźnie słychać z odległości 500 m. Fachowiec wie co robi.

 14. Ale mogło też chodzić o stopy albo łokcie.

 15. Typowe, nie argumenty, a tytuł naukowy ważny. Jak doktoru przeszkadza technikum, niech wpierw idzie i je skończy, a potem dyskutuje.

   

  Głosuje na pana Gabriela, kupując książki, jego książki

 16. Nie ma co narzekać .Cieszmy się że nie doszło do Argumentum ad Hitlerum.

 17. To dobrze, że ten człowiek demonstruje nam swoje deficyty, czyli deficyty protestantyzmu i świata oświeconego usobnione w fachowcu. Znaczy, że robi Pan dobrą robotę, która bardzo kole świat oświecony i protestancki.

   

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.