lut 222018
 

Już wszyscy zapewne obejrzeli klip wykonany na zlecenie jakiejś żydowskiej fundacji, w którym przypadkowe jakieś osoby, plus staruszek co przeżył zagładę, mówią głośno do kamery, bardzo spokojnymi głosami – polish holocaust. Kiedy to widzę, przypomina mi się dawny projekt promocji Polski, który wyglądał tak – widzimy łąkę i słyszymy jak chór męskich głosów śpiewa Mazurka Dąbrowskiego, kamera przesuwa się i nagle staje przed naszymi oczami dwudziestu Żydów w chałatach. To oni właśnie śpiewają hymn. Ta promocja nie została wykorzystana, bo politycy się przestraszyli. Sam nie wiem czego. Myślę, że dziś można do niej powrócić w związku z tym klipem. Polski holocaust bowiem, to taki holocaust, w którym zginęli Polacy. Ja od dawna podejrzewałem, że gawęda o przyrodzonej inteligencji Żydów jest mocno naciągana, co widać choćby po wpisach Eli Barbura, a także po wyczynach premiera Netanjahu. Ci zaś co zrobili ten klip domagają się jeszcze by USA zawiesiły stosunki z Polską. Bardzo dobrze, niech zawieszają. Co to może oznaczać w praktyce? Może przywrócą dla nas obowiązek wizowy? Zaraz, zaraz, ale oni nigdy go nie cofnęli. No właśnie, więc co może oznaczać owo zawieszenie stosunków? Nie obronią nas przed Rosją? I tak by nie obronili. Niech spieprzają. W znakomitym, masońskim filmie „Żywot Briana” jest scena kiedy kapłani wydają wyrok na jakiegoś biedaka, który powiedział głośno słowo Jehowa. Tłum szykujący się do kamienowania zaczyna szemrać, a oskarżony stoi przytrzymywany przez straże. Kapłani dyskutują o jego losie. I on nagle mówi raz jeszcze – Jehowa. Na co oni – zamknij się bo pogorszysz swoją sytuację. A on – jak mogę pogorszyć swoją sytuację? Jehowa, Jehowa, Jehowa – krzyczy i zaczyna podskakiwać. No więc pytam – jak możemy pogorszyć swoją sytuację? Żydzi zrobią klip w którym Hitler będzie mówił po polsku głosem Piłsudskiego, a na koniec jakieś podejrzane dziady będą syczeć do kamery – polish furer, polish furer…..? Powiem wprost – pocałujcie nas w dupę! Polish holocaust, polish holocaust, polish holocasust! I co? Zerwaliście już te stosunki dyplomatyczne czy jeszcze nie?

Na naszych oczach nakręcana jest bardzo poważna koniunktura na sprzedaż treści dotyczących Żydów. Ową koniunkturę nakręcają żydowskie fundacje, rząd Izraela, a także sam premier Netanjahu. I powiem Wam, że tylko idiota nie skorzystałby z okazji i nie popłynął na tej fali. W związku z tym mam kilka ogłoszeń. Od dłuższego już czasu pracuję, jak to mawia Pan Marek, na zawał i próbuję pisać dwie książki naraz. Tym razem było to już szóste chyba podejście i wygląda na to, że tym razem się uda. Prócz drugiego tomu Baśni socjalistycznej powstanie bowiem mała książka z serii z białą sową, zatytułowana „Żydzi i imperia”. Mam zamiar skończyć ją w weekend. Nie jest lekko, ale nie sposób pozostawić taką koniunkturę niezagospodarowaną – polish holocaust, polisg holocaust, polish holocaust.

Jak wiecie nie chadzam prostymi drogami. Jeśli zaś coś przynosi mi sukces i satysfakcję od razu mam ochotę to zmienić, ulepszyć, albo się od tego oddalić. Tak było z formułą pierwszego tomu Baśni polskich, które stały się w pewnym momencie ciężarem. Nie dało się tej formuły rozwinąć w nic sensownego, dlatego właśnie kolejne tomy przybrały inną formę. I to się sprawdziło. Książka Żydzi i imperia, będzie – prócz oczywiście promowania unikalnych treści – także próbą zmiany pewnej formuły, która może zaowocuje w przyszłości jakimś większym dziełem. Nie jest łatwo napisać coś inaczej, jeśli człowiek codziennie utwierdza się w starych nawykach, które w dodatku bardzo się podobają publiczności, ale ja jestem głęboko przekonany, że to jest jedyna droga. Nie mogę czynić tak jak inni autorzy, czyli Łysiak, czy Stanisław Michalkiewicz, eksploatujący ten sam schemat. Nie mogę, bo się przy tym zanudzę na śmierć. Będzie więc coś innego. A potem jeszcze coś innego i jeszcze coś innego. Polish holocaust, polish furer, polish holocaust, polish furer…..

Kolega Tomasz Gwinciński poruszył tu wczoraj w komentarzu niezwykle ważny problem – rozumienie sztuki i potrzebę obcowania z nią na tak zwanej prawicy. Jak wiemy film i cała nowoczesna sztuka to obszar lewicowej propagandy, która już zaczyna zjadać własny ogon. Poziom tych gawęd i obrazków jest coraz bardziej żenujący, a chodzi już tylko o to, by pokazać wszystkim, że Żydzi i pedały to korona stworzenia i nic doskonalszego Pan Bóg już nie wyprodukuje. Będziemy polemizować z tą formułą, w takich zakresach, jakie są nam dostępne. Problem jednak rozumienia sztuki, w tym książek przez prawicę jest problemem poważnym. Zamyka się on w dwóch formułach, które tu podali nasi znakomici koledzy. Ostatnia z nich to syntetyczna niezwykle formuła Tomasza Gwincińskiego, która opisuje pewien szczególny sposób myślenia i brzmi – po co nam jakaś sztuka, jak już mamy mszę świętą. Ja dodam od siebie, że nie dość, że mamy tę mszę, to jeszcze mamy specjalistów od wyjaśniania o co we mszy chodzi. Terlikowski, Tekieli, Pawlicki to są te prawicowe mózgi, które najpierw wyjaśnią wszystkim, że sztuka jest niepotrzebna, bo jest msza, a oni są tu powołani do tego, by nam mszę tłumaczyć. Sztuki zaś uprawiać nie potrafią, więc lepiej niech jej nie będzie. Poza tym jest za droga w utrzymaniu. To jeden kraniec. Drugi znakomicie opisał nasz kolega valser w formule – jak ktoś nie może zrobić dziesięciu pompek od razu zaczyna pisać od nadczłowieku.

Jak wiemy popularność tak zwanej literatury dla prawdziwych mężczyzn jest na prawicy wprost porażająca. Im kto ma więcej deficytów, im głębiej siedzi pod pantoflem, im się bardziej boi szefa i nie rozumie o co chodzi en masse we wszystkim, tym chętniej sięga po książki autorów prawicowych lansujących treści naprawdę twarde i kontrowersyjne. Takich jak choćby Jacek Piekara. Onyx podesłał mi dzisiaj link do dyskusji na twiterze, jaką Piekara wiedzie ze swoimi fanami. Jestem wobec takich treści bezradny i mogę Wam obiecać jedno – nigdy nie pójdę tą drogą. Oto ten link


https://twitter.com/JacekPiekara/status/966188247402647552
https://twitter.com/JacekPiekara/status/966188247402647552

Pan Piekara ma dobry sposób na promowanie swoich publikacji, sposób którego nikt z nas się tutaj nie chwyci. On mianowicie, mając wszystkie potrzebne do zaistnienia w przestrzeni sprzedażowej certyfikaty, będąc one of the gang, obraża swoich kolegów i koleżanki. Pisze na przykład coś brzydkiego o Dorocie Wellman, ta go pozywa do sądu, a on potem nie odbiera pozwów i sąd mu każe zapłacić 50 tysięcy za spostponowanie dziennikarki. Ktoś powie, że Wellman nie jest koleżanką Piekary, bo ona jest z mainstreamu, a on to prawicowy bojowiec. Oczywiście, że jest, podobnie jak jest koleżanką Łysiaka. Są to bowiem ludzie z obszaru, na którym można zabierać głos w sprawach do dyskusji przeznaczonych. Można gadać o wyższości mężczyzn nad kobietami, o brzydocie lesbijek, lub o ich tajemniczym uroku. Można gadać o księżach pedofilach i jednocześnie uchodzić za polskiego patriotę, co to szykuje się do szarży na wrogów. Można też gadać bez skrępowania o tym kto, ile i z kim odbył stosunków płciowych i na te tematy żartować. Można – syntetyzując – obrabiać tematy bezpieczne, które służą lasowaniu mózgów publiczności. Piekara o tym wie, ale nie przewidział, że Wellman go pozwie do sądu. Zapomniał też gdzie jest oficjalnie zameldowany, a więc wezwania przychodziły na stary adres. No i on ma teraz kłopot, ale może mu się zwróci ze sprzedaży tej książki o bestiach gorszych niż ludzie, czy też ludziach gorszych niż bestie. Miesza mi się już to wszystko…Polish hiolocaust, polish holocaust, polish holocaust….

My zmierzamy w innym kierunku. Będziemy pisać o Żydach, żeby wykorzystać maksymalnie koniunkturę nakręconą przez premiera Netanjahu, a także będziemy postponować ideę odzyskania niepodległości, szczególnie zaś te jej fragmenty, które ukochał Piekara, czyli dotyczące życia moczo-płciowego bohaterów ojczyzny naszej. Tak nam dopomóż Bóg i Święty Krzyż. Dobra, dość tych żartów, muszę kończyć dwie książki, które tak lekkomyślnie zacząłem pisać jakiś czas temu. Nie będę obrażał otyłych kobiet z telewizji, żeby zrobić sobie promocję i sprzedaż, możecie być spokojni.

Zaczynamy sprzedaż nowego, specjalnego numeru Szkoły nawigatorów, poświęconego protestantyzmowi. Numer w całości złożył i przygotował do druku nasz kolega Rotmeister. Wykonał wielką pracę. Cześć mu i chwała. Dziś w sklepie znajdzie się także książka eski o architekturze drewnianej.

Michał zaś zmontował moją pierwszą pogadankę nagraną w jego sklepie. Niebawem będzie kolejna. A potem następne. Na ile czas pozwoli oczywiście.

Oto link https://www.youtube.com/watch?v=8xpy8i8nV6U

Przypominam, że na stronie www.basnjakniedzwiedz.pl trwa promocja książek i czasopism. Baśń czeska i amerykańska po 10 zł, Baśń III po 15, tak samo Łowcy księży oraz Straż przednia. Nawigatory także po 10, ale ubywa ich w zastraszającym tempie, więc trzeba się spieszyć. Budowa jachtów po 35, Berecci, Irlandzki majdan i Kroniki klasztoru w Zasławiu po 10. Sanctum regnum po 30 zł. Na tej samej stronie dostępny już jest nowy komiks Tomka Bereźnickiego zatytułowany „Kościuszko. Cena wolności”. W sprzedaży jest już także książka „Czerwiec polski” zwana tu książką o pluskwach

  186 komentarzy do “Żydowskie promocje i literatura dla prawdziwych mężczyzn”

 1. Brawo tak trzymać! Warto by jeszcze bronić się słowami żydowskich autorów, np. Ringelbluma czy Kacenelsona. Dr Kurek radzi je tłumaczyć i rozdawać za darmo na cały świat – najtańsza z możliwych polityka historyczna.

 2. a ja sie bede powtarzac: kocham Pana, Panie Coryllus:)

  Polish Holocaust.

  ***********************************************

  ps. Pawlicki, w czasach przed Dobra Zmiana nosil (w Roninie przynajmniej) piekny krzyz na szyi. Potem, kiedy juz w publicznej sie udzielal (z inna, tez przytyto pania, ktorej nazwiska nie pomne) tego krzyza juz nie widzialam…

 3. Co do logiki to zaintrygowało mnie ,dlaczego oni chcą by to USA zerwało z nami stosunki a nie Izrael?Być może nasze f16 nie musiałyby w razie czego bronić pustyni Negew…

 4. Podobno człowiek myśli logicznie jak już nie ma innej możliwości. Miejmy nadzieję, że szajka przewalająca pieniądze z naszych podatków nie ma już innego wyjścia jak zrobić coś sensownego w propagandzie i zrobi to co Gospodarz proponuje od dawna. Na wykorzystanie dla nas hasła Polish Holocaust bym nie liczył. To już dla nich wyższa szkołą jazdy, a tego nie można robić przy tylu włączonych hamulcach. Mam nadzieję, że przynajmniej czas pisania pism wyjaśniających, że nas też gnębiono już się skończył.

 5. Zadem polski rząd nie wyobraża sobie życia bez jakiegoś silnego obcego państwa dającemu mu poczucie niezależności od społeczeństwa.

 6. Jak można takiemu mistrzowi sztuk wszelakich zaglądać pod koszulkę. Samo kontemplowanie słów i imażu nie starcza?

 7. Witam.

  Z tą sztuką o której wczoraj tak obszernie napisał pan Tomasz to sprawa jest jednak poważna. Jak z alkoholem. Może służyć różnym dziwnym bożkom ale przekonujące pięć minut radości, przyjemności i fascynacji często przynosi. A im lepszy i smaczniejszy trunek w którym został ukryty tym bardziej skutecznie i odważnie potrafi oszukać. No ale przecież nie każdy zostaje alkoholikiem.

  Pozdrawiam

 8. Jarecki coś napisał w tej sprawie na SN

  .

 9. A gdyby tak Morawiecki pojechał do Teheranu z wizytą ? Jakąkolwiek,choćby z podziękowaniami za pomoc dla polskich uchodźców w czasie  ll WŚ ?

 10. Polska powinna teraz nakręcić swoje filmiki pod tym właśnie tytułem, bo to jest dobry tytuł, tylko wypełnić te filmy prawdziwymi informacjami.

 11. Książka eski już na stronie basnjakniedzwiedz.pl https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/w-dolinie-zylicy-ze-studiow-nad-architektura-drewniana-beskidu-slaskiego/

 12. np. mogliby zorganizować wspólne obchody jakiegoś perskiego święta, jak to Obama zrobił swego czasu w USA

 13. Nie wiem, czy ma aż tyle swobody.

  Duda poślizgnął się niebezpiecznie podczas wycieczki na chiński mur.

  I tak wygląda na samotnego szeryfa otoczonego bandą popaprancow

  .

 14. Ta przytyta Pani zdaje się że obrabia teraz „zlodziejską reprywatyzację” (jakby to rzeczywiście o reprywatyzację chodziło), poszła tak jak jej kolega z planu „studio polska” w roszczenia względem swoich widzów którzy ich utrzymują. Tyle że w rodzimej walucie bo Pawlicki wolał CHF… Krzyż mógł w takiej sytuacji zacząć go po prostu palić żywym ogniem

 15. Oni są po prostu zakladnikami własnej nieudolnej propagandy… Tak się zastanawiam jaki jeszcze cyrk mają w zanadrzu, i jakiego Slawomira wypuszczą żeby reszta narodu który im jeszcze wierzy się nie zorientował że właśnie trwa licytacja, która w zasadzie to od momentu uchwalenia tej nieszczęsnej nowelizacji o ziemi, weszła w fazę wykonania… Oni nie potrafią inaczej jak szybko ogłosić sukces (moralnego zwycięstwa) i uciec (przez wylatowo na zaleszczyki)

 16. bo jak wspaniale by się rządziło bez tego przypadkowego społeczeństwa, które coś chce i trzeba je przekupywać jakimiś 500+, mieszkania+…. a cela+ jak nie było, tak nie ma

 17. To jest dobra myśl – warto może zrobić taki cykl:

  Polish holocaust, American Indian holocaust, Armenian holocaust, Cambodian holocaust, African slaves holocaust. Że nie wspomnę o cały czas trwajacym Abortion holocaust…

 18. istna „Brooklynska Rada Żydów”.. 🙂

 19. Koszty dla Piekary są szacowne na 500 000 zł. Wg cennika gw. Bez zniżek. Hasło „Polski Holocaust” powinno być obowiązkowe. Jako slogan. Ale musi bgb jego podoarpod odpowiadajaca nam treścią.

 20. Normal
  0
  21

  false
  false
  false

  MicrosoftInternetExplorer4

  /* Style Definitions */
  table.MsoNormalTable
  {mso-style-name:Standardowy;
  mso-tstyle-rowband-size:0;
  mso-tstyle-colband-size:0;
  mso-style-noshow:yes;
  mso-style-parent:””;
  mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
  mso-para-margin:0cm;
  mso-para-margin-bottom:.0001pt;
  mso-pagination:widow-orphan;
  font-size:10.0pt;
  font-family:”Times New Roman”;
  mso-ansi-language:#0400;
  mso-fareast-language:#0400;
  mso-bidi-language:#0400;}

  Zgadza się, koniunktura na książki o tematyce żydowskiej jest teraz bardzo znaczna.
  Jeszcze miesiąc temu można było kupić na Allegro książki My z Jedwabnego Bikont albo Strach Grossa za parę złotych. Teraz średnia ich cena to 100 zł.
  Żydzi zadbają o podtrzymywanie bez końca tej koniunktury. Oto jeden znamienny przykład nakręcania, który pozostaje niezauważony. Wczoraj Union of Jewish Communities in Poland and Warsaw Jewish Community wydały obłudny komunikat potępiający Polski Holokaust, który to komunikat zawierał fragment o „polskich zbrodniach”, tzn. „penalization of presenting facts about Polish crimes during the II WW”.  Komunikat w tej wersji wisiał na ich stronie przez parę godzin, aby się sklonował w internecie. Następnie ten fragment został usunięty.

  Na stronie Wpolityce jest pierwotna wersja:
  https://wpolityce.pl/polityka/382667-wazny-glos-organizacji-zydowskich-w-polsce-stanowczo-potepiamy-film-z-usa-okreslenie-polski-holokaust-jest-klamliwe-i-szkodliwe
  The Union of Jewish Communities in Poland and Warsaw Jewish Community and firmly condemns a film released by the Ruderman Family Foundation. We will never support the use of term „Polish Holocaust” used in this film. It is not true and very harmful. We do not support the International Remembrance Institute Act voted by the Polish Parliament, and penalization of presenting facts about Polish crimes during the II WW, nevertheless we demanded that YouTube and Facebook remove it as misleading the public opinion information.
   Teraz jest zmieniona wersja na ich stronie:
  http://warszawa.jewish.org.pl/2018/02/statment-film-released-by-the-ruderman-family-foundation/

  Kuriozalne jest jeszcze to, że w Wpolityce artykuł o tym komunikacie nosi tytuł: „Ważny głos organizacji żydowskich w Polsce”

 21. Polska kręci swoje filmiki (z tłumaczeniem na angielski i niemiecki)… Internet jest tego pełen. Władza niech już lepiej zamilczy i przestanie robić z nas sieroty, bo to tylko przyciąga kolejnych cwaniaków od „moderowania dyskursu w opinii publicznej”, którzy również zwietrzyli okazję do przyssania się do koryta i uprawiania „prawdy historycznej” w znanej nam z tzw. Fundacji Narodowej konwencji oblężenej twierdzy, nakierowanej na przekonywanie tych którzy to mają gdzieś, tudzież poklepywaniu i dowartosciowywaniu narodu tubylczego.. Wczoraj taki jeden z nowej branży wypowiadał się w TVP is, jak to jest potrzebne to co robi… Tylko wicie rozumicie… „jakieś koszta” (jak to Dyzma do Kunickiego mówił)

 22. Mieszkanie + to jednocześnie cela + (oczywiście drobnym druczkiem i ani słowa o RSO)

 23. Trudno się dziwić, że zydowskie organizacje protestują przeciwko „Polish Holocaust”. Przecież to zrownanie polskich ofiar z zydowskimi.

 24. Żydzi właśnie się pozbyli praw autorskich do słowa Holocaust.

 25. Yes to Polish Holocaust. Takie powinno być przeslanie polskiej odpowiedzi na prowokację Rudermann Foundation .

 26. M

  Polish Holocaust = 6 millions Polish victims od IIWW.

 27. Kto? Te fundacje narodowe od pikników i piosenek patriotycznych?

  Ludzi nie mamy…Coryllus cały czas pokazuje co warta ta banda

  .

 28. No tak,”złączym sie z narodem”…jeno z którym?

 29. krzyz byl piekny srebrnoczarny. pod zadna koszulke patrzyc nie trza bylo:)

 30. No fantastyczne. I ten „nieśmiertelny” polski chłop na wozie ciągnionym przez konia. Można się pochlastać.

 31. Władza ma teraz ostrą fazę choroby sierocej. Tak brutalnie potraktowana przez „najsilniejszego na świecie protektora” jest w stanie regularnego stuporu. To internauci polscy rzucili się na ten żałosny filmik z negatywnymi komentarzami historycznymi i łapkami w dół. Wczoraj już było chyba ponad 4000 komentarzy a wyświetleń nieco ponad 20 tysięcy.  No i Karnowscy usiłują odbudować zrujnowany imidż wiceminister Gawinowej, która ma teraz ciągle świetne pomysły z serii „co robić”. A internauci nic, tylko przypominają to „klaskanie w KL Auschwitz” i każą się podać do dymisji.

  PS. A w tle tej awantury cichutko zamrożona ustawa o reprywatyzacji, co to miała nas bronić przed zaborem mienia w naturze na podstawie ustawy 1226 Kongresu USA.

 32. pewnie wstyd, ale nie wiem co to jest RSO

 33. To się chwali 🙂 Wygląda bowiem na to że przynajmniej prywatnie nie zaciągnął Pan kredytu

 34. RSP= Rzeczywista Stopa Oprocentowania

  parametr który mówi (powinien mówić) ile rocznie realnie kosztuje kredyt)

  A L

 35. Tak, to osierocenie Partii rządu widać było już od początku. Nikogo bliskiego, tylko tak sam na sam z tym okropnym społeczeństwem.

 36. Ale się powoli ogarniają. Podobno pan marszałek Karczewski zapowiedział, że „ustawa o IPN nie wejdzie w życie 1 marca 2018 r.” – jak przewidują przepisy prawa po podpisie przez Prezydenta RP, tylko 'zaczeka na rozstrzygnięcie Trybunału”.  A na „Polską Fundację Narodową” firmy skarbu państwa rzucają po kilka milionów złotych rocznie (łącznie chyba ze 200 mln zł) , żeby za to pracownicy tego przedsięwzięcia mogli np. urządzać pikniki mające na celu „pokazanie z dobrej strony armii amerykańskiej”:)))  To chyba coś więcej niż „choroba sieroca”. Ale w końcu Żbikowski, co to ujawnił, że najlepszym schronieniem dla Żydów w czasie okupacji były – obozy koncentracyjne – nie jest jeszcze ciągany przez prokuratury. A profesora Jasiewicza – absolwent liceum Gottwalda (dla czerwonych książąt) Michał Kleiber – zwolnił w jeden dzień ze stanowiska kierowniczego w PAN za jego szczerą opinię w pewnej sprawie.

 37. Jest opublikowana w dzienniku ustaw.  MM od razu podpisał

  .

 38. Teraz cała zagranica plus UE ma swoje pięć minut w których oszalały z samotności polski rząd podpisze wszystko co mu podetkną, i odszczeka co trzeba.

 39. na to wystarczy jedna uczelniana katedra ze studentami hebrajskiego – ale nawet tego nie mamy

 40. Dlatego bez cudów. Jak zwykle, Maryja obroni.

  .

 41. Spełniło się proroctwo Staszka z „u nas w Auschwitz” , że Żydzi to jeszcze niezły geszeft na tym swoim obozie zrobią…..

 42. Terlikowski, Tekieli, Pawlicki

  Ciekawe, kto im kazał być tymi „ałtorytetami”? I co na to biskupi? Chyba nic, bo listu nie widać na horyzoncie.

  sztuka jest niepotrzebna, bo jest msza

  I tradycyjne pytanie, co jest dziełem sztuki, czy pięknie namalowana kapusta, czy spartolony obraz Świętego Jana Pawła II?

 43. Taka kibolska przyśpiewka się mi przypomniała: „Naród wybrany, …* Pany”.

  *tu nazwa pewnego polskiego klubu.

 44. Podpisał, ale podobno Marszałek Sejmu powiedział, że po 1 marca 2018 ustawa nie będzie stosowana aż do wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

 45. Jak podał portal http://www.kresy.pl Terlikowski miał „sugerować”, że „za akcją Żydów w USA przeciwko Polsce  stoi Putin”.  Kiedyś dawno temu „za wszystkim stali Czaja i Hupka” oraz „amerykański imperializm” a teraz „Putin”:)))))  Łatwe życie mają „dziennikarze opiniotwórczy” w Ojczyźnie naszej.

   

  https://kresy.pl/wydarzenia/terlikowski-sugeruje-ze-akcja-zydow-usa-przeciwko-polsce-stoi-putin/

 46. doskonała  konkluzja

 47. to raczej powinno być RRSO

 48. Tak. „Hupka, Czaja i odwetowcy z Bonn”.

 49. ale to nie ten klub… (w piłce kopanej była kiedyś np. Hasmonea Lwów)

 50. No to kto tu rządzi.

  .

 51. i była to woda na ich młyn (Czapki i H..ja, jak przejęzyczył się kiedyś tow.Wiesław)

 52. st. sierż. Johny Daniels

 53. Pan Marszałek powinien poczytać sobie Konstytucję – ustawa jest konstytucyjna do czasu, kiedy nie wypowie się TK – i po wypowiedzi nadal jest konstytucyjna, od kiedy ewentualnie nie jest wskazuje Trybunał, a nie rada polityczna PiS. Wyłączyć działanie ustawy może TK, a nie PiS.

  Ponadto – wyrok TK nie jest zdeterminowany poglądem funkcjonariusza partii – bo TK jest niezawisły, nie działa na telefon z Nowogrodzkiej czy innej. Chyba, że Pan marszałek chce powiedzieć, że działa – to niech tak powie.

  Dalej – niestosowanie obowiązującego prawa to poplecznictwo.

  Oni naprawdę potrzebują w PiS kursów z prawa – zarówno z przepisów jak i doktryny.

 54. Prezes i kilka, może więcej innych osób, które nie wszystkie się ze sobą zgadzają, nie wdając się w powody, dlaczego tak jest. Rządzi coraz mniej – i zaczyna mieć tego świadomość.

 55. Nie. ..to magik. ..

  Chce trochę kasy na boku złapać

  .

 56. Kursów,  albo mocnego szturchnięcia na obudzenie

  .

 57. Ciekawe, że wypowiedź pana Marszałka gdzieś tam mignęła a dzisiaj pan Premier w bardzo niejasny sposób ciągnie temat w duchu: „rozmawiamy z naszymi przyjaciółmi z USA i Izraela”  a dalej „nie wiadomo co” poza tym, że :”…Ustawa została podpisana przez pana prezydenta i po 14 dniach od ogłoszenia zacznie obowiązywać. Została jednak skierowana do TK – w trybie kontroli następczej – i Trybunał w czasie, który określi za właściwy, wypowie się w tej sprawie…”. A mógłby zwyczajnie powiedzieć, że „ustawa działa automatycznie po 14 dniach od ogłoszenia a po wyroku TK będziemy dalej bronić tej ustawy”. Ale tego nie powiedział.

 58. To pewnie zaczną się pod Sejmem demonstracje KOD z okrzykami 'Kon – sty -tuc – ja!”. Nie będą krzyczeć „O – pu bli – kuj!”, bo akurat już ustawa opublikowana.

 59. Im żadne kopanie nie pomoże – to można (i trzeba) robić w warstwie zewnętrznej propagandowej – udawać, że niby nie rozumieją i pouczać czy inspirować.

  W warstwie realnej to, co ich motywuje to tępy, zwierzęcy strach i korzyść osobista – i nic poza tym. Wiara w to, że oni czegoś nie wiedzą, czy mają za mało woli, to wiara w gusła – tam nie ma żadnej niewiedzy – oni mają dylemat za kim się opowiedzieć, tzn. muszą dobrze zgadnąć, kto im może wyłączyć prąd – nie Polsce, a im, rządzącym.

  Dotychczas tłumaczyli nam, że to USA i Izrael się nami opiekują i zapewniają gwarancję – a tu elektorat pyta, a jeżeli tak nie jest, jeżeli wyłącznik to mamy my, a nie Netanjahu, to co?

 60. A co tu biskupi winni? Jeśli ci panowie wezmą się na serio za kwestie do których nie zostali wyświęceni to skończą jak ci co próbowali na własną rękę naśladować pierwszych apostołów (i nie tylko pierwszych)… Diabeł się do nich dobierze, bo uwielbia takie okazje.

 61. Też mi to wygląda na …konsternację. …hm..:))

  .

 62. To samo opowiada Sakiewicz… Normalnie wirus jaki ten cały Putin. Wszędzie go pełno. Jak się zaczną egzekucje za długi też Putina oskarżą

 63. De  mo  kra cja !!

  :))

  .

 64. W DOLINIE ŻYLICY. ZE STUDIÓW NAD ARCHITEKTURĄ DREWNIANĄ BESKIDU ŚLĄSKIEGO
  Fajna pasja i pomysł z ta ksiazka, akurat to moje okolice.

 65. Owszem o to chodziło… Literka uciekła

 66. Putin steruje wszystkim – Żydami, masonami, WSI, SB, UB, KGB – za pomocą sztucznych satelitów.

  On tylko korzysta z okazji – ale w Izraelu władzy nie sprawuje, podobnie, jak w USA. Nie jest sprawcą, a ewentualnym beneficjentem, o ile jest.

 67. To mogą zmienić np. na: Colohaust

 68. Myślę,że od wielu lat nie było tak dobrej wiadomości jak możliwość zerwania stosunków dyplomatycznych z Izraelem i USA.

 69. Episkopat milczy ale jest wspaniała wypowiedż ks. Guza https://www.youtube.com/watch?v=RGOA7EYZNx4

 70. Jeśli się wypowiadają na temat przyjmowania imigrantów i że są za, to mogą postarać się również o sprawdzenie, czy czasami wyżej wspomnianym Panom nie wystają ogony spod komż.

  Z resztą Pana wywodu pełna zgoda.

 71. TT stracił już kontakt z rzeczywistością, czy jest judeochrześcijaninem?

 72. Koniunktura faktycznie nakręcona. Wszyscy rzucili się do czytania i to jest pozytywna strona całej sytuacji. Ja na przykład przeczytałam dziennik Adama Czerniakowa (dostępny online) no i ani tej inteligencji, ani sprytu żydowskiego się nie doszukałam. Nie ma tam też nic z osławionego „trzymania się razem”. Umierające na ulicy dzieci dokarmiają jedynie Polacy, Żydzi karnie przeprowadzają się do getta, bo Niemcy kazali. Spryt żydowski rozczarowuje przy bliższym poznaniu. Tylko źli sobie radzą i to zastanawia…

 73. To przypomniałem sobie, ponieważ kiedyś dziennikarze sportowi GW nie lubili klubu z tej piosenki i można ich było oskarżyć o antysemityzm… To by było dopiero.

 74. http://gosc.pl/doc/4521913.Wylaczna-wine-za-wszystkie-zbrodnie

  .

  Wydaje mi się  że premier chce w tej wypowiedzi być w porządku do decyzji prezydenta.

  Czyli w sumie. ..niech się PiS zdecyduje. M.M. przypomniał kulturalnie wszystko co trzeba.

  ?

 75. To  chyba na jedno wychodzi. Miejmy nadzieję, że „nie stracił kontaktu”  jakimś przyjemnym stałym źródłem dochodów.

 76. Chodzi o to że dla nich on jest ręką która wszystkim ręcznie steruje… Forsowanie tego rodzaju „prawdy objawionej” bez odniesienia do dających się zweryfikować konkretnych faktów  nawet się jakoś fachowo nazywa.

  Z tym że jest beneficjentem to insza inszość z którą nie zamierzam się kłócić.

 77. Nawet jak są za to co z tego… Są tacy co są przeciw. Też biskupi 🙂 Daj Pan spokój. I chyba nie wierzy kolega że ci co są za będą tym panom pod komże zaglądać? A nawet jak będą to zobaczą te ogony… Chciałbym zaznaczyć że broń Boże nie uogólniam. W żadnym z tych przypadków

 78. Ja mam nadzieję że razem z minister Gawin poleci też minister Piotr,, rozdawnictwo pieniędzy ” Gliński bo czas już najwyższy a i presja coraz wieksza. Przy okazji awantury z Izraelem Pan minister jakby zapadł się pod ziemię. Czyżby to z powodu tych 100 milionów na cmentarz żydowski?  W związku z tą sprawą ktoś w Warszawie zaczął rozlepiac kartki na słupach wzywając do zaprzestania tego finansowania i dymisji, podobno lewica warszawska w szale.

 79. ależ jest ! We Wrocławiu!

 80. Podobnie jak zdaje się prawa własności na Ziemiach Odzyskanych

 81. Ciekawe jak nawijał Terlikowski w czasach tzw „dyplomacji ikonowej” 😉

 82. Oni rzeczywiście byli Polsce nieprzyjazni. …

 83. Na wykorzystanie dla nas hasła Polish Holocaust bym nie liczył.  

   
  A może jednak. 
   
  Zacny Walser zna z pewnością technikę judo polegającą na lekkim uniku przy natarciu napastnika i pozwoleniu by własnym impetem rozwalil się o ścianę.  
   
  Przy tym fajne jest wyrwanie z ręki pewnego siebie agresora oręża jego ataku = noża „polish holocaust” ………..  Właśnie. BO BYŁ holokaust na Polakach: tuż przed wojną z rąk sowietów w Polsce wschodniej (przy ochoczym wspóludziale żydów laknących „autonomii” w RP) + w trakcie wojny z rąk niemców i sowietów (przy ochoczym współudziale żydów głównie w Polsce wschodniej – żydowskie listy preskrypcyjne dotyczące polskich sąsiadów) w tym KATYŃ z żydowskimi zabójcami + NALIBOKI i inne żydowskie „partyzantki” + czasy powojennej czystki z „elementu reakcyjnego” w obozach i katowniach mega zażydzonej UB oraz innych „służb nieuniknionego postępu”. Kto go wymyślił ? … Atualnie zapytajcie Szwedów i ich „dobroczynców” – m.in. Barbarę Lerner Spectre (żonę rabina btw. 🙂
   
  Barbara Lerner Spectre calls for destruction of Christian European ethnic societies 
  https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ
   
   Rację ma dr Ewa Kurek w tym, że żydzi panicznie boją się odwetu „Hamana” polegającego na (już nie mówię o otwartej wojnie ale o zwyczjanym) POKAZANIU FAKTÓW. Lepszej okazji nie będzie. Wykorzystajmy. Wrzód nabrzmiewłał de-ka-da-mi. Teraz wpadł nam w ręce skalpel i grzechem byłoby go odłożyć …
   
   Żydowski wrzask może wiele … ale nie wszystko.
  Jeśli teraz znowu położymy uszy po sobie – PO NAS.

   

 84. Oczywiście że czyha a ilu przy tym w błąd wprowadzą. W końcu aby autorytatywie nauczać trza mieć misję kanoniczną

 85. Taka nagonka może nawet wzbudzać do niego pewną sympatię; ).

 86. Chyba trudno wyczuć czy jest złej woli człowiekiem czy jest po prostu pogubiony. Na pewno ma niezwykły dostęp do mediów i jest rozreklamowany

 87. etruski nie łączą się z innymi „narodami”

  PS.

  Nie łapiesz konwencji?

 88. czytaj: szloch czy szlauch?

 89. to jest podrzędnej rangi  szabesgoj (np. do wynoszenia nocników w szabat)

 90. Jest też na UW, nazywa się dla niepoznaki ”Polonistyka”.

 91. Nie do końca. Nie łapię dlaczego narody wziąłeś w cudzysłów.

 92. „Na naszych oczach nakręcana jest bardzo poważna koniunktura na sprzedaż treści dotyczących Żydów.”

  Ale ta koninktura jest nakrecana od bardzo dawna w kwestii Holocaustu. Ksiazki, spotkania, wywiady, a przede wszystkim – kino – najwazniejsza ze sztuk.

  Jak by nie bylo, okreslenie „Przedsiebiorstwo Holocaust” zostalo calkiem trafnie sformulowane przez pana Normana Finkelsteina. To jest taka spolka z nieograniczona nieodpowiedzialnoscia ktora generuje olbrzymie zyski eksploatujac wciaz na nowo temat zaglady 6 milionow ludzi.

  Nie wiem czy ktos zadal sobie trud podliczenia na przyklad ile wyniosly zyski z dystrybucji tych wszystkich seriali, filmow o tragicznym losie europejskich Zydow.

  A jest to podawane w tak zalgany sposob ze piesci sie same czlowiekowi w kieszeni zaciskaja.

  Oczywiscie, jest prawie zawsze przewijajacy sie watek, czy raczej „problem” polski. Bo przeciez te obozy zaglady: Auschwitz, Treblinka, Belzec, byly w Polsce. No a przeciez Polacy to wiadomo, zydozercy i zaciekli antysemici, wiec teren nadawal sie idealnie do planowanej akcji.

  Wiec w filmach amerykanskich jest rezerwa ale i pewna kurtuazja, nawet szacunek dla Niemcow (nawet ogolnie, w filmach wojennych robionych w Hollywood, nie tylko dotyczacych tematu zaglady) i jednoczesnie przyprawianie geby Polakom.

  Jest taki serial amerykanski „Wichry Wojny” (The Winds of War), byl w telewizji w Polsce we wczesnych latach 80-ych. To jest umiejetnie zrobiony zalgany film (byl pokazywany oryginalnie przez stacje ABC w 1983 roku i ogladalo go co wieczor 80 milionow widzow).

  Jest tam scena tuz przed planowanym atakiem na Rosje Hitler rozmawia z Himmlerem o mordowaniu Zydow i o gotowosci Einsatzgruppen. I Himmler dodaje z usmiechem: „sprawdzilismy rowniez w Polsce, jest mnostwo ochotnikow.”

  Wiec moze doczekamy sie pewnego dnia odkrycia ze Einsatzgruppen byly  w wiekszosci zlozone z ochotnikow zwerbowanych w Polsce.

  Niemcy gdy robia film zwiazany II Wojna Swiatowa robia to bardziej subtelnie.

  Prosze zobaczyc film „Upadek” („Downfall” 2004) – o ostatnich 10 dniach zycia Hitlera w koncu kwietnia 1945 roku w Berlinie.

  Wiec tworcy filmu starali sie nadac Hitlerowi cechy ludzkie, „ocieplic” jego wizerunek. Wlasciwie widzimy na ekranie starszego pana w dobrze skrojonym szarozielonej kurtce, ktory lagodnie i zyczliwie rozmawia przy stole ze swoimi sekretarkami, no, zdarzaja mu sie wybuchy gniewu, krzyczy. ale to zrozumiale w takiej stresujacej sytuacji.

  Nawet otaczajacy go SS-mani tez budza swoisty szacunek i zadume: te same zatroskane i powazne twarze w pieknych mundurach. I jeszcze z sceny z ulic oblezonego Berlina: usmarkane dzieci biegajace z pancerfaustami i karabinami, no i ci biedni cywile.

  Tak, Niemcy sa mistrzami w gotowaniu zaby, nikt im nie dorowna.

 93. Każdy poważny naród prowadzi politykę historyczną korzystną dla siebie . W ogóle prowadzi politykę korzystną dla siebie 🙂

 94. W ogóle  – prowadzi…!

  .

 95. Nie ma takiej opcji. Właśnie został zawieszony senator PiS, który puścił na swoim facebooku kawałek filmu z getta nagranego niemiecką kamerą. Oraz jakiś dość ostry „słowniczek terminów politycznych” dot. określonych relacji „między rasowych”, że się tak wyrażę.  Osobiście Prezes – zawiesił. To niby ma być „ochrona przed prowokacją”. Ale filmy nagrywane niemiecką kamerą z wydarzeń w Wilnie i Lwowie w 1941 r. : mordowania Żydów przez Litwinów i Żydów przez Ukraińców – są traktowane jako – dokumenty i puszczane w Discovery i na Viasat History. Ja się zastanawiam, czy ta cała awantura to nie jest ustawka, żeby TUTAJ nie było nieprzyjemnych pytań o los projektu ustawy reprywatyzacyjnej w kontekście uchwały Kongresu nr 1226.  Wszyscy się przejmują Lapidem i filmem fundacji Rudermana.

 96. Ostatecznie wychodzi na to, że nam się żadna własność nie należy.

 97. Ktoś najwyraźniej tego pilnuje.

 98. Przestałam się Terlikowskim zajmować odkąd dołączył się do „przekształcenia portalu Fronda” w taki bardziej „judeochrześcijański” i uczestniczył w polowaniu z nagonką na apb Wielgusa ( z donosami do Papieża włącznie ). Książka opisująca przebieg i uczestników tej intrygi szytej grubym szpagatem – po prostu szokuje.

 99. Co by nie powiedzieć byli skuteczni. I to w tak ważnej sprawie. Na naszych oczach.

 100. Warszawska administracja reaguje na remisje pacjenta psychiatrycznego; czy wie  o tym?

  prominent Israeli psychiatrist (shrink), Moshe Yatom, committed suicide. He left a note which said that Israeli Prime minister Benjamin Netanyahu, who has been his patient for the last nine years, had “sucked the life right out of me”….. “I can’t take anymore”.

  https://rehmat2.wordpress.com/2010/07/08/study-is-mental-illness-a-jewish-disease/

 101. Problem nasz polega wlasnie na tym ze my zadnej polityki, ani historycznej ani w sensie ogolnym nie prowadzimy.

  To co robia polscy politycy czy media to tzw. polityka reaktywna jak to okreslil w ktorejs rozmowie z Jozefem Orlem nasz gospodarz. My tylko reagujemy jak ktos podejmie jakis goracy i drazliwy temat.

 102. Taki już los lennika o ograniczonej autonomii

 103. Prezes nie dopuszcza by  pojawił się choćby cień podejrzenia, że PiS staje po stronie polskich interesów w obecnej awanturze.

 104. Z tym senatorem to prawdziwe draństwo…i prawdziwe intencje „dobrej zmiany”,szybko się zdemaskowali.

 105. Dzięki temu może w autonomii normalnie funkcjonować

 106. Polski Holocaust to wyrażenie w naszym interesie. Dlaczego oficjalne instytucje izraelskie protestują ? Bo dotąd Holocaust był jeden – żydowski. Teraz My mamy prawo używać tego zwrotu dla upamiętnienia 6 mln polskich ofiar II WS. W tym 3 mln polskich Żydów. Dotąd Zydzi nam tego zabraniali. Teraz nie mogą nas skazać za negowanie Holocaustu.

 107. I podarował książeczkę z miśkiem Wojtkiem.

 108. Bardzo prawdopodobne. Szkoda że ten szkodnik Gliński mam takie umocowania że niezależnie co zrobi to i tak wyjdzie obronną ręką. Znalazłem ten ,,słowniczek” wyrażeń posła Waldemara Bonkowskiego i co ? Szczerze nic nadzwyczajnego, wielu by się zgodziło, zwłaszcza jeśli weżmiemy pod uwagę obecne ataki Izraela w naszym kierunku. Wielu ludzi przejrzało na oczy bo od lat nam wmawiano że niby Izrael to nasz największy sojusznik zaraz po USA a tu taki fail. Prezes Kaczyński wyrażnie pokazał nam gdzie są granice naszej niepodlełości. Izraelscy politycy tacy jak Jair Lapid obrzucają nas gównem raz po raz i nic, a nawet przyłącza się do tego premier Netanyahu. A tymczasem w Polsce zwykły poseł rzuca kilka haseł, niespecjalnie obrażliwych i już zawieszenie. Pięknie się obnażają ci nasi politycy. Zresztą jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o pieniądze. A uchwała 1226 to rzeczywiście może być ważna, bo to już podobno nie jest 65 miliardów a od 300 miliardów do nawet 1 biliona więc postęp geometryczny. Może już jakieś ustalenia były a tu wrzask i wszystko diabli wzięli więc trzeba jakoś zamieść pod dywan, czymś przykryć abyśmy nie zadawali za dużo pytań i się nie zainteresowali szykowaną gigantyczną grabieżą, oczywiście naszym Polskim kosztem bo niby czyim ?

 109. Pewnie i tak będziemy musieli zapłacić i tak. Problem polityków polega tylko na tym w jaki sposób  (w naturze, w gotówce, na raty) i jak to bądź uzasadnić bądź (dużo trudniejsze ) ukryć przed narodem.

 110. Ależ to wyjaśnia czego możemy oczekiwać.

  O co chodzi i tak się okaże.

  .

 111. Nooo…

  … wyglada na to, ze sobie nie wyobrazaja  !!!    Zaden  monister nie zabiera glosu… zaden nie ma  odwagi…  osobiscie sie temu nie dziwie, bo spoleczenstwo  CODZIENNIE  ich obserwuje i widzi to  zaprzanstwo…

  … a tu „nasza”  waadza zainteresowana wylacznie utSZymaniem sie na stolkach… ponownym  zalapaniem sie do  koryta  panstwowego… stad nikt z tych  boCHaterUF  ZONdowyH  niewyrywny sie zrobil… ani  Jaki  ani Trzaskowski   pSZYszli, niedoszli  prezydenci  Warszawy… srakiewicze juz bija piane… a premier Morawiecki  zaczyna  priorytetowo walke ze smogiem  !!!… to dopiero jest HUCPA  tego  premiera od  „lepszej zmiany”  !!!

  Tak wiec „nasza”  waadza  bedzie siedziec cichutko… cichusienko… coby nie stracic tych  obrywUF  z zydowskich fundacji  od  stetryczalego  Soros’a… albo tych  kredytUF  z JP  Morgan’a… co to zadluza kolejne pokolenia  Polakow, ktorych nie ma w  planach  !!!

  Nooo… w kazdym badz razie  „nasze”  misie, rodzima  biurwokracja  odslania sie coraz bardziej i bardziej…

  … a we Francji  dalsze wykanczanie mleczarstwa… przykrywane –  UWAGA  !!! – wieeelkim powrotem  do polityki wnuczki starego Le Pen’a  Marion  Marechal-Le Pen…  stary  dziad cieszy sie z tego… bo wnuczka jest mloda, dynamiczna i ladna… i wlasnie wrocila z USA  po zakonczeniu  jakiegos  „projektu”…  moze nawet jakiegos  stypEdJoom, bo te „dobra nowine” Marion zapodala  az  po angielsku  !!!

  Nooo,  dzieje sie… i trzeba te  bande  PILNIE  obserwowac.

 112. To osobiste przywiązanie Morawieckiego do walki ze smogiem pojawiło się już wcześniej i było trochę niepokojące. Smog bowiem zniknie jako temat dopiero po likwidacji lub sprzedaży kopalń węgla.

 113. >gawęda o przyrodzonej inteligencji Żydów…

  …wierszem oraz o tradycyjnym braterstwie polsko-żydowskim – prozą i obrazem

 114. No cóż. Nie tylko prezes. To szersze zjawisko. W zasadzie od początku istnienia III RP – żadna ekipa rządząca nie wystąpiła zdecydowanie w obronie dobrego imienia Polski. Natomiast wyskoki z „potępieniem antysemityzmu”, „postępieniem ne0-nazizmu”  i „przeprosinami za Jedwabne” – są zawsze szybkie, dramatyczne i bardzo mocno nagłośnione medialnie. No i jeszcze „pogrom kielecki”. Prezes jest fragmentem tego zjawiska a ostatnio on i jego „prawe ręce” chętnie szermują oskarżeniami Polaków o faszyzm, antysemityzm. No i nowalijka: „neo-nazizm”. Chyba chodzi – o pieniądze. A dokładnie o kwotę w granicach 65-300 mld USD. Jakoś trzeba usprawiedliwić jumę.

 115. To co napisał senator Bonkowski to dokładnie to co głosi PiS – wstajemy z kolan. Tylko, ze pan senator odniósł to do niewłaściwego konkretu. Wg mnie to już rzeczywiście bardziej można się czepiać wypowiedzi Morawieckiego w Monachium

 116. Mi się wydaje, ze oni wierza, że swoja ustepliwoscia uchronia nas przed ta juma

 117. Senator nazywa się Waldemar Bonkowski i uczestniczył indywidualnie w Marszu Niepodległości 11.11.2015 r. z pięknie wyrychtowaną tabliczką z napisem o treści: „…Polska tylko dla szanujących tradycję chrześcijańską, naszą kulturę, prawo i porządek. Wolny Polak.Waldemar Bonkowski…”.
  Filmik na youtube pt. „Marsz Niepodległości 2015/Afterfilm” w 1:46 min filmu.

  https://www.youtube.com/watch?v=j7EbAsWux-w

  Dla senatora Bonkowskiego – nie ma miejsca. Za to jest miejsce dla sierżanta Danielsa. PS. Niewykluczone, że senator Bonkowski został już zakwalifikowany do tych całych „faszystów”, co to ich będzie ścigała ta cała Międzyresortowa Komisja ds. ścigania faszyzmu (czy jakoś tak) pana ministra ze Szczecina:)))) Muszą wyciąć co ciekawszych „zapiewajłów” z Marszu Niepodległości. Za mocna konkurencja.

 118. Nie czytałam tego „słowniczka”, ale podobno jesteśmy krajem, w którym obywatelom przysługuje prawo do swobody wypowiedzi. Jeśli pan Gliński z tymi jego kwalifikacjami i zaangażowaniem w obronę dobrego imienia Polski – jest pupilem pana Prezesa ( a jest bez wątpienia), to znaczy, że prezes się na ciemny polski katolicki lud bardzo złości. Można nawet powiedzieć, że „jest cały w nerwach”. Bo przecież „rozmontowanie miny Yair Lapid” i „Ronen Bergman” zostało dokonane przez anonimowych internautów a nie przez jakąkolwiek „fundację” czy „instytucję” – rządową.Bo może one wcale nie miały niczego „demontować” a w szczególności – oszczerstw przeciwko Polsce.

  A cel jest zgoła przeciwny: trzeba uzbierać uzasadnień dla tej wielkiej jumy – bez dyskusji o zamrożeniu ustawy o reprywatyzacji. Ciekawe jak tym razem będzie wyglądała odmowa ekshumacji w Jedwabnem. Myślę, że w tej sytuacji gmina Jedwabne winna zaskarżyć Rzeczpospolitą Polską, że działa na szkodę dobrego imienia mieszkańców i naraża ich na niebezpieczeństwo różnych ataków – odmawiając kolejnym zbiorowym petycjom o dokonanie ekshumacji w Jedwabnem. Te sprawy się łączą.

 119. Wyjaśnia, wyjaśnia. Ale nie napawa optymizmem:)))

 120. Nie wie. I proszę tego tego tekstu nie tłumaczyć z angielskiego, bo będzie parę zawałów w kręgach rządowych:)))

 121. „Holocaust – definicja Słowo „holocaust” wywodzi się z języka greckiego, w którym oznacza „całopalenie””

  Mnie tam „polski holocaust” odpowiada – to, co zrobili z Polakami Niemcy i Sowieci, a także powojenni tutejsi sowieciarze – dokładnie spełnia kryteria tej definicji greckiego pojęcia holocaustu.

 122. . Może oni powinni zacząć grać w lidze innego kraju ? Co z Cracovią i jej juden gangiem ?

 123. Nie on jeden; problemy z głową ma co najmniej 40% Izraelczyków. Szpitale psychiatryczne są przepełnione. To jest państwo pełne wariatów niebezpiecznych dla reszty świata. W tym stwierdzeniu nie ma cienia przesady.

 124. A w Gdańsku na UG nazywa się „Dziennikarstwo”.

 125. Odcinając sie od Senatora Bonkowski, PiS odcina sie od wyborców. PoczAPoc konca ?

 126. Terlikowski WYPŁYNĄŁ na polowaniu na abpa Wielgusa.

 127. Mnie powalił nieśmiertely „chłop na wozie z kuniem i batem”. Za daleko, więc nie widać, czy miał tylko jednego zęba:)))  A ten chór rewelersów to warte każdych pieniędzy. Zwłaszcza w tym repertuarze. Gdyby jeszcze zaśpiewali „Nie ma takiej chatki, nie ma takiej budki, żeby nie kochały, ułana – ….rozwódki! Hej, hej, ułani, malowane dzieci, niejedna panienka za wami poleci..” – to by było na Oscara w Hollywood.

 128. Bo może jest „na odwrót”. Taka ilość psychiatrów wśród lekarzy, że zawsze coś człowiekowi znajdą w głowie, zamiast w płucach albo wątrobie. Poza tym od czasów wynalezienia tej całej psychoanalizy to jest jakaś – moda. Raczej niebezpieczna. Ale w konkretnym przypadku pana Bibi – jednak wierzę psychiatrze:)))

 129. To nie chodzi o wyborców PiS tylko o swobodę wypowiedzi. On mi wyglądał raczej na samotniczy przypadek z zasadami. Rolnik wielkopowierzchniowy na 400 ha. Ale niewątpliwie cześć elektoratu (w świetle dopieszczania na dworze królewskim sierżanta Danielsa) może się wnerwić. Pan senator Bonkowski w bardzo trudnym dla PiS terenie (pomorskie) – zwyciężał kilka razy „w cuglach”. Pewnie uważają, że w najbliższych wyborach będzie z list PiS wygrywał nawet koń cesarza Kaliguli, więc po co im katolik Bonkowski. Teraz są tak bardziej w „swoim gronie”: Unia Wolności i „kręgi uniwersyteckie”. Oraz bezcenna pani Zofia Romaszewska.

 130. No jasne, że miał tylko jednego zęba! Kuń tysz.

 131. Jak napisała Sigma: mamy trzy ciała ustawodawcze – sejm, senat i Zofię Romaszewską.

 132. Zapewne i podejrzewam że klamka już zapadła a,, nasi” tylko walczą o swoje posady bo wiadomo że nie o wybronienie nas z tej grabiezy. Po czymś takim 2 ani żadnej innej kadencji nie będzie. Co do zapłaty mam podejrzenie że to będzie ziemia i woda. W Izraelu podobno jakiś kryzys z tą woda mają no i nasi podczas licznych podróży podpisali jakąś umowę dotyczącą użytkowania i ochrony zasobów wodnych. Pewnie zdawali raport jak to u nas wygląda.

 133. Wszyscy których znam mają takie same zdanie. Jak już odpowiedni ludzie przejmą kopalnie w Polsce to nagle się okaże że energia z węgla jest najlepsza najczystsza najtańsza i w ogóle super ale nie prędzej i nie później.

 134. Podrzucę to co napisał poseł Bonkowski niech każdy sam oceni: SŁOWNIK ŻYDOWSKI ( pojęcia których rozumienie jest kluczowe do dialogu z zydami).  DIALOG – sytuacja gdy żyd mówi a goj słucha.

  KOMPROMIS- spełnianie przez goja wszystkich roszczeń zyda.

  PRAWDA-przedstawiona przez zyda wersja wydarzeń.

  ANTYSEMITA – nieuleganie roszczeniom żydowskim, próba weryfikacji informacji podanych przez żydów jako fakty, ściganie zbrodniarzy pochodzenia żydowskiego ( UWAGA w.g. Żydów ludzkość dzieli się na dwie kategorie żydów i amtysemitow).

  LUDOBÓJSTWO – zabicie zyda przez goja.

  INCYDENTY Z PRZESZŁOŚCI OBJĘTE PRZEDAWNIENIEM -zbrodnie dokonywane przez żydów na gojach.

  Taki był powód zawieszenia posła Waldemara Bonkowskiego przez prezesa Kaczyńskiego.

 135. Co nam obca przemoc wzięła

  Szablą  odbierzemy

  Jakos dziwnie brzmi w wykonaniu tych panów.

 136.  gmina Jedwabne winna zaskarżyć Rzeczpospolitą Polską, że działa na szkodę dobrego imienia mieszkańców i naraża ich na niebezpieczeństwo różnych ataków

  Dobry pomysł i łatwy(?) do wykonania.

 137. Lepiej zawiadomić o utrudnianiu postępowania karnego w sprawie ludobójstwa.  Nie trzeba wykazywać interesu (jest publiczny), napisać może każdy – więc gmina nie musi nadstawiać łba, nie ma kosztów (w karnym nie ma wpisu) – i granica zagrożenia wyższa.

  Poza tym nie trzeba wyceniać szkody, odpada element ocenny. Oczywiście umorzą – ale będzie papier dla potomności – jakby się kiedyś zaklinali, że dziadek, babcia czy stryjek był kandydatem na świętego, tylko nie miał na znaczek, by wysłać aplikację do Watykanu – albo mu się adres pomylił.

 138. Obawiam się, że lekarz się myli – schizofrenią jest wybudować komuś muzeum, organizować festiwale i tępić każde słowo krytyki –  by ten zażądał za to kilkadziesiąt czy kilkaset miliardów. To jest prawdziwe zrycie beretu.

 139. Toć jedno nie wyklucza drugiego. Pojeb na pojebie pojebem po muniu jebie.

 140. Właściwie to jak to jest z tym rozmnażaniem wsobnym? Na zdrowy rozum to rozkład Gaussa dla IQ winien być szerszy tzn. większa niestabilność. Znaczy więcej bardzo zdolnych niż w normalnych społeczeństwach ale za to koszmarnie dużo pojebów. Odwrotnie niż u Chińczyków.

  Ktoś coś wie w temacie?

 141. I lekarz nie musi się mylić!

  Obrzezanie, czy odkażają(?)  narzędzie –  bo wątpię – i czy nie wysysają następnie? Źródło ewentualnego zakażenia jak na dłoni widoczne.

  I dotyczy muzułmanów także.

 142. A wydawało się, że za Gomułki polityka była śmieszna:))))))))))))))) A tu mocne przebicie.

 143. Kuń tysz? Ale w zasadzie dlaczego nie. Ta cała wieśniacza Polska zupełnie nie odpowiada wysokim standardom estetycznym i moralnym sfer rządzących, kulturalnych i uniwersyteckich Warszafki. Poczucie wyższości jest im potrzebne jak powietrze. Chłop polski przetrzymał sowieta, szkopów, „partyzantów” z GL i AL, kołchozy, dostawy obowiązkowe a teraz musi przetrzymać to, co już było czyli: kolczykowanie chudoby, rekwizycje (komornicze tym razem), konieczność czapkowania i korumpowania w urzędach i jeszcze rządowe wsparcie dla polskiego eksportu w postaci – obrażania wszystkich potencjalnych importerów. No a teraz jeszcze – udogodnienia w obrocie ziemią.

 144. Na Columbia University w 2014 opublikowano „najbardziej dokładną” listę chorób charakterystycznych dla Żydów Aszkenazyjskich. Pada słowo „endogamia” i leci lista 20 chorób, chyba wszystkie – genetyczne.

 145. No nie. To jest  żerowanie na bezradnym, bo pozbawionym bazy ekonomicznej i rozbitym społecznie – Narodzie. A Naród zgrzeszył naiwnością, że latorośle stalinowskich  mordobijców, często obce etnicznie mogą się „nawrócić” na – uczciwość i normalność.

  Kto raz zasmakował w rabowaniu i potrafi mieszkać w cudzym domu, kiedy rodzina właściciela tuła się po okolicy oraz używać cudzych srebrnych łyżek zajumanych w 1945 r.- jest zdolny tylko do szukania kolejnych żerowisk. I mamy powtórkę z lat stalinowskich z bliżej nieznanych powodów nazywaną „demokracją”.

 146. Bardzo mnie to cieszy. Bo pewnie na tym się skończy. To znaczy – zacznie. A potem pewnie wyląduje w zagranicznych trybunałach.

 147. To są koszty 'cywilizacji’. Mnie, w zasadzie, chodzi o rezultaty. np:

  http://www.listyznaszegosadu.pl/nauka/o-co-nie-nalezy-pytac-na-przyjeciu-bdquo-czy-zydzi-sa-bardziej-kreatywni-niz-azjaci

  Gdy rozwinąć to zaczyna się bagno niewiedzy… 🙂

 148. To jest -satyra a nie -antysemityzm. Oj, coś nasza kochana władza nie ma poczucia humoru. Ćwiczenie „kompromisu” wg definicji senatora Bonkowskiego właśnie chyba oglądamy:)))) I pomyśleć, że rolnik wielkoobszarowy w krótkich słowach (pół strony) opisał to, co zajęło całą książkę profesorowi Kevinowi Mac Donaldowi pt. „Kultura Krytyki. Ewolucjonistyczna analiza zaangażowania Żydów w XX-wieczne ruchy intelektualne i polityczne”-565 stron. Plus 496 stron dzieła aż dwóch amerykańskich naukowców (bestseller New York Timesa)prof.  Johna Mearsheimera i prof. Stephena Walta pt. „The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy”. Polak potrafi:))  Przy czym tamci przytomnie pisali swe dzieła na emeryturze.

 149. Nagrody Nobla przyznaje się od jakichś 100 lat więc ten facet, który wymyślił koło – nie miał szans na Nobla a w Chińczycy, którzy wynaleźli – proch, jedwab i parę innych rzeczy. Kopernik zresztą też nie miał szans. Liczenie IQ to też świeża i bardzo względna metoda. Wystarczy zastosować metodę eugeniczną selekcji jakiejś społeczności, wymordować w krótkim czasie „gorszych” i otrzymujemy tak wysokie IQ, o jakim się filozofom nie śniło.  A tak nawiasem, komu i do czego potrzebna jest podobna rywalizacja. To chyba sygnał, że są jakieś problemy z poczuciem własnej wartości. Nigdy nie słyszałam, żeby Anglicy się przejmowali ilością Nobli czy medali olimpijskich.  Wiedzą, że są „najlepsi”:))))))

 150. Ścinasz zakręty  zanim zrozumiesz w którą stronę biegnie :)^:)

 151. Koło północy i trochę po nastąpiła zapewne wyjątkowa koniunkcja planet, bo komentatorzy błysnęli specyficznym poczuciem humoru, a jeśli następne działania PiS wywołają śmiech to będzie już naprawdę źle.

 152. Nie jest na odwrót. Medinat Israel to dom wariatów.

 153. …Tylko nie wszystkich jeszcze zdiagnozowano.

 154. Ślicznie podrygują, prawda?

 155. Cracovia ma kosę z Widzewem, ale ma neutralność z innym klubem łódzkim ŁKS-em, natomiast Wisła Kraków, główny przeciwnik Cracovii, ma przyjaźń właśnie z Widzewem. Ot, takie przyjaźnie i kosy.

 156. Dokładnie do tego samego wniosku doszedłem w ostatnich dniach… Za bardzo SAMI grzeją ten temat, od kilku dni, bez przerwy, w tv i w necie,  jednocześnie nawołując do wyciszenia.

  Komu oni zamierzają tę prawdę tłumaczyć za przeproszeniem? Tym wszystkim którzy mają to gdzieś? A może samym Polakom którzy już od podstawówki wiedzą kto kogo napadł i mordował… Tymczasem dzieją się rzeczy niepokojące fizycznie nas dotyczące. Zatrzymano reprywatyzację z powodu kilku obszczymurów którzy dalej chodzą bezkarnie. No i wygląda na to że lasy też zostały objęte stosowną opieką, i żadne więcej drzewo wycięte nie będzie… Przywołując ku pamięci niedawną ustawke dotyczącą ziemi, oraz rozbuchane rozdawnictwo na kredyt mamy komplet realnego zagrożenia naszej (obywateli) względnej suwerenności… A nas się tu straszy jakimś durniami którzy we d… historię mają. Nieuki nie powinni nas interesować, zwłaszcza gdy sami sobie nogę podstawiają… Teatr tu widzę ogromny

 157. Ależ genialne podsumowanie: „teatr tu widzę ogromny”:))) Całkowicie się podpisuję pod powyższymi wnioskami.  Ale też widać jakąś niesamowitą determinację na granicy szaleństwa, bo „ciemny lud” się zupełnie nie przejmuje i nie daje podpuścić. Bombardować im szkoda, bo „tyle dobra się zmarnuje” a poza bombardowaniem to już niewiele środków im zostało do użycia.

 158. Proszę rozwinąć myśl:))))

 159. Może jednak elektorat PiS, przynajmniej ten z 2015 roku, nie uważa, że teraz koń musi wygrywać. Tylko „zasady”

 160. W tym filmoe byli kibice Widzewa, Obok zalinkowany podobny z kibicami ŁKS-u. A jak wiadomo …, … cała Łódź. To mi się ….. Gang Craxy przypomniał. Najbardziej znana w świecie drużyna …. to Ajax Amsterdam.  🙂

 161. Albo „zerwanie stosunków dyplomatycznych” 🙂 Już to widzę jak wszyscy lichwiarze (Morgany Stanley je i inne gady, co ich tu pinokio Morawiecki pozapraszał) zwijają manele i się wynoszą gdzieś gdzie jest lepszy klimat i spokój do „inwestycji”… Normalnie. Jak żyć! Proszę pantery jak tu żyć dalej 🙂

  Tę koniunkturę na Żydów tylko wykorzystać… Niech się drą i marcują ile wlezie. Sami sobie szkodzą…” A nam nie zamykać oczu. W płuca nabrać tchu i iść. Z progu w środek sfory skoczyć. Przedrzeć się… ” i nie dać zgryźć 🙂

 162. Bo to jest teatr dla debili…

  … a  LunJa  w miedzyczasie  ZABRONILA  rzeczywiscie  jakiejkolwiek wycinki w PB  !!!   Jakis baran z PiS’u  o Etelekcie  gamonia  Karczewskiego wypowiadal sie, ze jeszcze beda…  PROTESTOWAC…  SKLADAC  ODWOLANIA…  NEGOCJOWAC  !!!

  To normalnie jest  HUCPA  nad  HUCPAMI  !!!

 163. Też byłam w 2015 „elektoratem PiS”. I też wierzę w „zasady”.

 164. To już jest nas dwoje. Ale jak sądzę to większość komentatorów tutaj tak ma. I nie tylko komentatorów. I nie tylko tutaj.

 165. To link do koreanki był, zdolna to i ucząca się nacja choć coś ich uwiera  🙂 „Jestem_cyborgiem_i_to_jest_OK”; uwagi 3r3 w temacie też OK; a jako że o Pokahontas wiemy dzięki Disneyowi stoimy na rozdrożu wolnej woli, czyż nie?

  Tak wstępnie, na początek ale bez kontynuacji 🙂

 166. No to jedziemy 🙂 
  Okazuje się, że w świecie sporo jest alergików na jewBS – co cieszy. 
  Człek podaje tu kilka nazwisk i ocenia je adekwatnie.
  https://www.youtube.com/watch?v=z4EU-vLZDI0  
  Linkujmy wszędzie, ten i inne – ważne by w angielskim.

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.